Tip redakcii
 

BEZ HANBY: Sisa Lelkes Sklovská (53) ukázala, čo skrýva pod šatami

Tentoraz sa ukázala len v sukničke a hore bez. Čo na to manžel?

01. decembra 2018, 17:00

Autor: Michal Šebeňa

Speváčka nedávno vystupovala na Body Art Show, kde sa to len tak hemžilo nádherne pomaľovanými ženskými aj mužskými telami. Aby netrhala partiu, nechala sa pomaľovať aj ona. „Ja sa dám nahovoriť na bársčo. Mňa jednoducho baví spoznávať nové veci,“ povedala. Hneď aj pochválila svoju bodypainterku: „Keď sme sa s Martou prvýkrát stretli, bolo to už dávno, veľmi sa mi páčila jej práca. Zdalo sa mi to neskutočné, zaujímalo ma, ako sa maľuje na telo. Samozrejme, Marta sa ma vtedy hneď spýtala, či by som sa dala niekedy takto namaľovať. Povedala som, že prečo nie a teraz prišiel deň D. Prvýkrát v živote pózujem ako živé plátno.“ Bodypainterka a majsterka Slovenska v maľovaní na telo Marta Gejdošová vzápätí Sisu pochválila, že má výdrž ako skúsená modelka: „Je úžasné, ako trpezlivo stojí, ako keby jej telo maľovali bežne.“

Bez ostychu

Sisa je profesionálka, ktorá v maskérni a pred objektívmi fotoaparátov počas svojej kariéry musela trpezlivo stáť alebo sedieť hodiny. Hovorí sa, že patrí medzi najdochvíľnejšie celebrity bez zbytočných manierov a reptania. „Ja som veľmi poriadna, keď som v rukách maskérov a vizážistov. Uvedomujem si, že to nie je jednoduchá práca, nie je to zábava, preto som veľmi disciplinovaná. Nekrútim sa, netelefonujem, nevybavujem ďalších sto vecí. Zdvíham ruky, ako mám, keď ma líčia, pozerám sa tam, kam mám,“ opísala speváčka.

Maľovanie na telo ju fascinuje, pretože sama má výtvarné sklony a kreslí. Podľa nej ide o seriózne umenie. Maľby na telo sú natoľko dokonalé, že pokiaľ nestojíte od pomaľovaného človeka na desať centimetrov, nezbadáte, že namiesto oblečenia je odetý iba do farieb. Modelky a modely sa vraj nahí ani necítia. Prezradila nám to profesionálka Marta Gejdošová a Sisa nám to potvrdila. „Je to geniálne spravené, vôbec nepoznať, že nie sme oblečení. Veľmi sa mi to páči a necítim sa nahá a som s tým úplne v pohode,“ nadchýnala sa. Sisa teda pokojne stála pred bodypainterkou, a keď bola celá pomaľovaná, vtedy jej napadlo, že vlastne nevie, ako si zo seba farby zmyje. Marta ju však upokojila, že idú dolu obyčajným telovým mydlom a vodou. No môže to trvať aj hodinu.

Čo na to Juraj?

Nie každý chlap by zniesol, keby sa jeho žena predvádzala na pódiu bez oblečenia. Sisin manžel Juraj Lelkes v hľadisku síce chýbal, ale podľa speváčkiných slov s tým nemá problém. Mal tu byť, aj som mu hovorila, že o veľa príde, ale mal povinnosti. Takže keď budem hotová, pošlem mu fotku. Nepovedala by som, že by žiarlil, práveže by sa mu to páčilo. Juraj má rád pekných ľudí a tu sú pekní ľudia a krásne postavy,“ priznala.

Keďže pri nej manžel nebol, zaujímalo nás, aký najmladší nápadník jej dvoril. Odpoveď sa začala šibalským úsmevom. „No všelikto sa krúti okolo mňa… Ale komplimenty mi dávajú aj ľudia na ulici a často sú to mladí chalani. Je to veľmi milé. Čo si najviac vážim, sú pochvaly od žien a tie dostávam asi najviac. A komplimenty viem aj rozdávať, je jedno, či je to muž alebo žena,“ priznala Sisa.

Umývanie trvá aj hodinu

„Maľovanie na telo trvá od dvoch do šiestich hodín. Závisí od náročnosti a na akú príležitosť, alebo aká je téma líčenia. Na súťaží maľujem celé telo šesť hodín. Maľuje sa špeciálnymi farbami na telo, rôznymi technikami – hubka, štetec, alebo airbrush. Umývanie je niekedy tiež náročné, trvať môže aj hodinu. Na Body Art Show sme maľovali od ôsmej rána do piatej poobede a potom robili ešte drobné korektúry,“ vysvetľuje Marta Gejdošová. Niektorí bodypainteri maľovali iba jednu modelku, ale bodypainteri z Rakúska maľovali tri modely a Marta Gejdošová s asistentkou približne sedem modelov.

Autor: ma

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Vedeli ste? Farba HLASU o žene prezradí, či je skvelá v posteli

Na prvom rande sa má dáma sústrediť na tón svojho hlasu.
 

Aj Sandra Rozborilová musí zniesť v manželstve kompromisy. Jednu vec by najradšej ale nerobila

Aj Sandra Rozborilová (49) robí v manželstve kompromisy...
 

Krutá pravda o živote Věry Bílej. Naozaj bola jej rodina TOHO schopná?

Zdrvený spevák Jan Bendig prezradil, čím si musela prejsť.
 

Čo chce Maroš Šefčovič povedať PONOŽKAMI? Každú má inej farby!

Za netradičným módnym výstrelkom sa skrýva hlbší zmysel.
 

FOTO: Aj na invalidnom vozíčku musela byť dokonalá. 8 krát sa rozviedla a miloval ju celý svet

Vydávala sa osemkrát, mala sedem manželov a za najlepšieho kamaráta Michaela...
 

Vaše diétne tipy

AJ Beyoncé sa odľahčuje. V rámci diéty speváčka predstavila nový HIT NA CHUDNUTIE

Slávna speváčka propaguje vegánstvo. Ponúka návod, ako si naň zvyknúť....
 

ZÁZRAČNÝCH 40 dní: TOTO sa stane, keď prestanete jesť mäso, sladkosti, fajčiť a piť alkohol

Aj vy začínate s pôstom? Odborník na výživu MUDr. Igor Bukovský má na to jasný...
 

Michal zhodil 70 kíl! Odborník tvrdí, že schudnúť môžete aj s prílohami. TU je jedálniček

Zabudnite na delenú stravu. Pokojne si k mäsu doprajte aj ryžu, zemiaky...
 

Veselá brzda diéty: Viete ako treba piť, aby ste úspešne chudli?

Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť alkohol, spoľahlivý ničiteľ dobrých...
 

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 
 
BEZ HANBY: Sisa Lelkes Sklovská (53) ukázala, čo skrýva pod šatami
ma