Tip redakcii
 

Bývalá frajerka princa Harryho urobila veľké gesto. Išla DONAHA!

Cressida Bonas (29), ktorá mala kedysi šancu stať sa členkou kráľovskej rodiny, sa pridala k iným celebritám pre dobrú vec.

05. októbra 2018, 00:00
Harry prežil s Cressidou pekné mesiace, ale do paláca si priviedol inú.

Harry prežil s Cressidou pekné mesiace, ale do paláca si priviedol inú.

Autor: Profimedia.sk

Cressida Bonas randila s princom Harrym dva roky a zdalo sa, že by jej raz mohol navliecť na prst snubný prsteň. V roku 2014 sa ale rozišli. Hoci je šťastne ženatý s krásnou Američankou Meghan, predsa len teraz opäť dostal šancu pozrieť sa na svoju bývalú priateľku v Evinom rúchu. Musí však zapojiť fantáziu a spomienky, pretože Cressida má na chúlostivých partiách mladého žraloka.

Nie je jej to jedno

Britská modelka a herečka sa zapojila do známej kampane FishLove, ktorá upozorňuje na kynoženie rýb v oceánoch, prekračovanie kvót na rybolov a tým ohrozenie mnohých druhov. Pre Evening Standard povedala, že je dôležité, aby sa o tomto probléme vedelo, pretože mnohé morské živočíchy vymierajú aj pre našu nenásytnosť. "Nadmerný rybolov nielenže ničí  náš krásny morský svet, ale ubližuje aj komunitám žijúcim na pobreží, berie prácu ľuďom, ktorí sú závislí na našich oceánoch," povedala modelka, ktorú vyfotili s ohrozeným druhom ryby na tele. "Som hrdá, že som súčasťou tejto kampane, ktorá sa pokúša skoncovať s nadmerným rybolovom, pokiaľ ešte nie je neskoro," dodala.

Do kampane, ktorá požaduje, aby sa deštruktívne praktiky v rybolove zakázali do roku 2020 na celom svete, sa v priebehu desiatich rokov zapojilo množstvo známych tvárí - najstaršia dcéra Micka Jaggera napríklad osedlala tuniaka, herečka z Aktov X Gillian Andersonová sa vyfotila s úhorom, ktorého sú v oceánoch len dve percentá z pôvodnej populácie, okolo krku.

Do kampane sa neváhala zapojiť aj hviezda ako Emma Thompsonová, Sean Penn či dcéra Michaela Jacksona Paris, ktorá objíma jednu z mála teplokrvných rýb. Helena Bonham Carterová zasa v zapózovala v roku 2015 s takmer 30-kilovým tuniakom.

VIAC FOTOGRAFIÍ TU.

 

Autor: KAČ

video

 


 

 

 
 

pluska správy

FOTO: Spievala prezidentovi USA, dnes živorí na ubytovni. TÚTO umelkyňu zničil hazard

Pokus o úspešný návrat Věry Bílej na pódiá je zatiaľ v nedohľadne.
 

Stres treba poriadne zaliať. 5 nápojov, vďaka ktorým sa vám uľaví

Predvianočný zhon dáva zabrať. Vyskúšajte zázračné nápoje, ktoré uvoľnia...
 

OTESTUJTE SA: Ako zvládate predvianočné nákupy, upratovanie a celý ošiaľ okolo sviatkov?

Vianočné sviatky sa blížia a celé obdobie adventu sa nesie v znamení príprav...
 

Filmový hit Aquaman: Videli ste už mokré Star Wars?

S Aquamanom uvidíte to, čo žiaden potápač nezažije ani pri tom najadrenalínovejšom...
 
 
Bývalá frajerka princa Harryho urobila veľké gesto. Išla DONAHA!
KAČ