Tip redakcii
 

Čaká vás šikana! Exfarmárka Haklová sa na celebritných farmároch pekne zabáva

,,Fajnové papuľky celebrít si budu musieť zvyknúť na hnilé jablká pre prasatá" opisuje blondínka, čo ich na statku čaká.

24. augusta 2018, 06:00

Autor: Archív

Desiata Farma bude mať úplne iný koncept. Práca okolo zvierat, drina na záhrade, čistenie maštalí čakajú totiž okrem bežných súťažiacich aj na slovenské celebrity. Pokúsiť sa vyhrať sedemdesiatpäťtisíc eur si trúfli moderátorka Katka Brychtová (51), herečka Silvia Šuvadová (45), superstarista Robo Mikla (36), fitnesák Martin Šmahel (35), Ibrahim Maiga (55) a duo Twins. Exfarmárka Monika Haklová, ktorú si musí vďaka vulgárnemu slovníku a nahým záberom pamätať asi každý divák Farmy, prorokuje, že ich tam čakajú hádky, šikana a stres.

V smrade plnom múch

„Keď som počula, že na Farmu idú aj celebritky, hneď som si spomenula, aké sme mali biedne podmienky. Majú šťastie, že idú na letnú farmu, pretože zo zimnej by zutekali hneď prvý deň a na čele s Ibim Majgom,“ smeje sa Monika. Aj teplé dni na statku však majú svoje nevýhody.

„Všetky celebrity budu mať určite problém s kadibúdkou. Neviem, či fajnové Twinsky vlezú do toho smradu s húfom múch. Ešte tak astrálnu Šuvadovú si viem predstaviť, ako to pôjde spraviť do voľnej prírody,“ uškŕňa sa blondínka. Asi má pravdu, že Silvia sa pri takýchto činnostiach bude najmenej ostýchať, keďže v minulosti sa „preslávila“ reklamou na toaletný papier. Za to, ako sa vrtela na záchodovej mise, aby demonštrovala, aký je hebký, si vtedy zlizla poriadnu dávku posmeškov.

Spravia striptíz?

Robo Mikla podľa Moniky nebude mať problémy s drsným prostredím, no s prísnymi pravidlami. Spevák, ktorý kedysi na novinárov vystrčil holý zadok a v SuperStar tak porušoval pravidlá, až ho vyhodili, netají, že má problém rešpektovať autority. Je preto otázne, ako ho zvládne mladučká Evelyn. „Neviem si tam predstaviť ani Brychtovú, ako sa bude umývať v sprche, kde ju môžu všetci vidieť. Twnisky s tým asi nebudú mať problém, veď majú čo ukázať a aj rady ukážu, ale Brychtovej premiéra v plávkach a hneď pred miliónmi divákov, fú, no neviem,“ uškŕňa sa ironicky exfarmárka. Monika si zaspomínala aj na krutú hladovku.

„Ich fajnové papuľky si budú musieť zvyknúť, že suši ani kaviár sa na farme nepodáva. Časom budu radi za nahnité jablká určené pre svine. Strava je tam biedna, pokiaľ si nezarobia a nevyrobia, budu fakt hladní a nervózni!“

Pomsta za privilégiá

Monike sa nepáči, že celebrity budú mať isté privilégiá: „Predsa len budú spávať v trošku lepšom ako ostatní farmári v chlieve. Sorry, keď všetci súťažia o rovnakú výhru, mali by bývať v tom istom alebo sa aspoň vymieňať,“ rozhorčuje sa Monika. Za privilégiá podľa nej budú pykať.

„Nech sa pripravia na najhoršie, na nevrlosť ostatných farmárov! Na farme si je totiž každý rovný – celebrita-necelebrita, šup ho kydať hnoj! Som si istá, že po dvoch-troch týždňoch si obyčajní farmári uvedomia, že fajnové známe tváre sú tiež len obyčajní ľudia a dajú im to pekne vyžrať! Zároveň ma všeobecne teší, ako sa Slovensko dozvie, že rozdiely medzi celebritami a necelebritami neexistujú,“ uzatvára Monika.

Autor: gr

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Len ona vie, kde je jeho hrob: Hoci bol na mužov, najväčšou láskou Freddieho Mercuryho bola žena

Akokoľvek sa Mary Austinová, bývalá priateľka Freddieho Mercuryho, roky...
 

Sisa Lelkes Sklovská si našla nové povolanie. Pódium jej už nestačí

Vyštudovaná operná speváčka Sisa Lelkes Sklovská (53) sa dala zverbovať...
 

Učiteľa hudby v Hnúšti zbili do krvi deti! TOTO nasledovalo

Z Petrových slov mrazí. Zmenia niečo komunálne voľby?
 

POKOCHAJTE SA: Slovenský režisér vyženil najkrajšie prsia českého šoubiznisu. Uhádnete komu patria?

Týmto ženám sa máloktorý muž díva do očí. Pozrite si slovenské a české celebrity,...
 

Všade samá krv! Očití svedkovia opísali tragédiu z minulého týždňa, pri ktorej žralok roztrhal mladého lekára

Brutalitu zvieraťa šokovala aj skúseného záchranára: „Bola to scéna ako...
 

Vaše diétne tipy

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 
 
Čaká vás šikana! Exfarmárka Haklová sa na celebritných farmároch pekne zabáva
gr