Tip redakcii
 

Dieťaťu sa nebránim! Andrej Bičan prehovoril o spolužití s mladou priateľkou

Rozvádzajúci sa moderátor si zariaďuje nové bývanie a chce už mať po rozvode.

10. septembra 2018, 06:00
Tvrdí, že s Michaelou je
šťastný.

Tvrdí, že s Michaelou je šťastný.

Autor: Emil Vaško

Koncom minulého roka sa prevalilo, že známy zabávač sa po jedenástich rokoch manželstva s Editou (41) rozvádza a má za ňu náhradu, mladú východniarku Michaelu (23). Dvojica doteraz žila v prenajatom dome v bratislavskej časti Vrakuňa, kde s nimi býval aj Andrejov syn z prvého manželstva Michal. Pred pár dňami sa však šoumen na sociálnej sieti pochválil fotografiou domu a informáciou, že mení bývanie.

Pozrite sa na ANOREKTICKÚ dcéru Cindy Crawford. Mladá modelka sa blíži k známym vychrtlinám!

Postupujete podľa porekadla Postav dom, zasaď strom, sprav syna? Bude aj svadba a dieťa s Michaelou?

Keď to príde, tak to príde. Momentálne ešte stále nie som rozvedený. O dôvodoch nebudem hovoriť. Viac ako polovica spoločnosti je rozvedená, čo znamená, že všetci, ak nie priamo, tak brat, sestra alebo niekto blízky zažil tú transformáciu a vždy je to ťažké. Preto čím menej sa to medializuje, tým je to pre mojich najbližších ľahšie. Chcem, aby rozvod už bol za mnou, aby sa odklepol a boli jasné pravidlá v tom vzťahu. Potom môžu nasledovať ďalšie kroky. A či bude dieťa, to ja neviem.

Ale teda nebránite sa mu? Mohli by ste priateľke povedať, že už deti máte a nechce sa vám do ďalšieho...

Nie, nebránim sa. Ale ďalšie moje dieťa musí mať v živote priestor. Ak budem schopný vytvoriť ho a zabezpečiť, tak áno, ak nebudem schopný, nebudem niekoho ťahať do paštétového sveta a vytvárať mu nepredpoklady na to, aby uspel. Prijímam veci v živote tak, ako prichádzajú, a neľutujem ani jednu chvíľu a rozhodnutie. Som otvorený hociktorej výzve, ktorá prichádza.

Kabelky stráži ako oko v hlave kvôli svojmu MILÁČIKOVI!

Aké ste mali leto?

My televízni pracovníci máme prázdniny. Poňali sme to po slovensky, takže sme boli s deťmi dva týždne v Tatrách, dva na východe. Máme tam u Miškinej mamy psa. Keď ho deti uvideli, až sa zbláznili od šťastia. A baby konečne videli Košice. Je tam krásne námestie, výborná fontána, pozreli sme si košický dóm. Navštívili sme Prešov, boli sme v Užhorode na trhu nakupovať, v Miškovci sme plávali v jaskyni a boli jesť v rytierskej krčme. Maďari majú hrad Šťastný kameň, pod ním je pivnička v stredovekom štýle, kde robia klasické hodovanie. Dostanete dobové obleky a rukami si trháte stehno z kačky, aj kapustu jete rukami. Bol to stravovací zážitok, návrat k živelnosti. Chceme sa tam vybrať znova, tak sa nám to páčilo. A s Miškou sme boli v Toskánsku, aby v našom vzťahu bol aj rozmer bez detí.

Určite vás teší, že deti akceptujú vašu mladú priateľku.

Keby spolu nevychádzali, netrávili by sme tak veľa času spolu, neabsolvovali by sme prázdniny. Nebudeme predsa robiť v živote veci, ktoré nám majú byť nepríjemné. Ja som veľmi spokojný so stavom, ktorý je.

Stále si s manželkou deti striedate?

Áno, po týždňoch. Dcéry majú zabehnutý systém, je to pre ne veľmi dôležité, aby vedeli, kedy sú u koho a kedy ktorý z dôstojníkov velí. Nemyslím si, že by s tým mali problém, vedia sa prispôsobiť každej domácnosti.

MÓDNA POLÍCIA: Kormúthová od hlavy po päty v LUXUSE, Anita Soul predviedla HIT na hlave!

Zvláda vaša priateľka starať sa o domácnosť a tri deti?

Áno, prebrala za mňa veľa povinností, s ktorými mi pomáha. Mám pocit, že ju deti poslúchajú viacej ako mňa. Domácnosť zvláda na výbornú. Dokonca výborne varí a je šikovná kuchárka.

Čo vám od nej chutí?

Všetko. Ona to tak nejako ordinuje, snaží sa mi dávať racionálnu stravu. Len zabúda na to, že keď rozdelí porcie, mne dá XXL, hoci racionálnu, a sebe len S. A tak sa mi nejako nedarí tú diétu, ktorú sme si povedali, že absolvujem, dodržať.

Rozhodli ste sa schudnúť kvôli mladej priateľke?

Chcem schudnúť. Nejde o mladú priateľku, ale človek sa cíti lepšie. Je to už módny trend udržiavať sa fit, tak aj ja sa chcem. A strava hrá veľkú rolu. Miška to robí veľmi dobre, len v rámci nakladania porcií to vždy preženie. A vekový rozdiel nepociťujem. Mám pocit, že tak, ako sa ja cítim ešte stále veľmi mladý, pojašený, ona je vyzretá a zrelá, že sa niekde stretávame. Veľmi dobre sa dopĺňame.

Vyrovnaná s kilami? Objavili sme zabudnuté fotky superstaristky Katky Koščovej

Kde ešte?

Vo všetkom. Jeden povie, že dnes večer budeme pozerať film, je jasné, že sa bude pozerať film. Chuť vyraziť si na výlet tiež prichádza spoločne. Máme šetriaci režim v nákupoch, lebo sa snažíme racionálne nakupovať, tak je výborné tráviť hodinu v hypermarkete a vkladať do košíka brokolice a rozmýšľať, čo budeme jesť. Mám pocit, že to je na symbióznej sínusoide.

Veríte na osud, že ste sa našli?

To ukáže čas. Teraz je ešte skoro, len dva roky, čo sme spolu. Zatiaľ však môžem len ďakovať, že je vedľa mňa človek, ktorý sa mi venuje na plné obrátky a chápe, čo robím, a podporuje ma. Lebo nebyť jej, prvá a druhá séria Tvojej tváre by nemali ten „andrejbičanovský“ esprit, ktorý mali. Do toho projektu sa to moje vtedajšie šťastie vlialo.

Práve prešiel okolo Martin Nikodým a skonštatoval, že aj teraz ste šťastný.

Áno, ja som šťastný ako blcha. Však on vie...

V novej sérii šou Tvoja tvár znie povedome ste sa prepracovali do poroty. Budete obhajcom súťažiacich?

Zažil som dve série a naozaj niektoré aspekty porotcovia nevedia do hodnotenia započítať. Len porotca, ktorý bol účinkujúcim, ich pozná. Skôr budem kontraporotcom. Nie som divadelný umelec ako Zuzka Fialová, nemám producentské ambície ako Dano Dangl, nie som ani spevák, takže ja to budem hodnotiť z toho najlaickejšieho pohľadu, ako to hodnotí doma televízny divák. Takže zástupca ľudu? Áno, ja som ten, ktorý sa poháda. (Smiech.)

Autor: Jana Raganová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

MÓDNA POLÍCIA: Erika Judínyová si prepchala kabelku, Twiinsky bez nápadu a zase v tom istom

Slovenské celebrity sa vedia dobre baviť, ale aj pekne nahodiť.
 

Nebudete sexy, ale neprechladnete. TIETO nohavičky vám doprajú komfort aj v mraze

Ženská bielizeň si rozumie aj s drsnou klímou.
 

FOTO Česko-Slovenský ples: Celeste sa nevhodne odhalila a Tereza Kerndlová úplná katastrofa

Slovenky verzus Češky na spoločnom plese bojovali aj s nevkusom ale najmä...
 

Snažím sa z ničoho nepos* ať - hovorí o moderovaní neprehliadnuteľná Sharlota zo šou The Voice

Raperka má tetovanie v rodine, preto jej nepripadá čudné, že má telo posiate...
 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
Dieťaťu sa nebránim! Andrej Bičan prehovoril o spolužití s mladou priateľkou
Jana Raganová