Tip redakcii
 

FINÁLE Talentu: Bubeníčka to natrela sebavedomému raperovi aj speváčke s dojemným príbehom. Vyfúkla 50 000!

Ďalší ročník šou Česko Slovensko má talent pozná svojho víťaza.

02. decembra 2018, 06:00
Víťazka si vybubnovala peknú sumu.

Víťazka si vybubnovala peknú sumu.

Autor: facebook/TV JOJ

"Mám 11 rokov a od leta 2016 hrám na bicie. Ja a bicie sme ako puzzle. Zapadli sme do seba," píše na svojom instagrame čerstvá majiteľka peknej sumy, po ktorej túžili všetci účastníci šou. Práve bicie vyniesli talentovanému dievčaťu zo Špačiniec pri Trnave výhru päťdesiattisíc eur. 

Počas finálového večera získali najviac hlasov od divákov Ružena Kováčová, raper Boki a Nikoleta Šurinová.

Ako prvú poslali moderátori domov Ruženku. Žene, ktorá odmalička nevidí a napriek svojmu hendikepu chce pomáhať iným, sa na tvári zrkadlilo veľké sklamanie. Na pódiu ostal raper a bubeníčka. Z trojminútového súboja fanúšikov, ktorí mohli ešte poslať esemesku buď Nikolete alebo Bokimu, napokon vyšla ako víťazka práve malá hudobníčka. Samozrejme, keď vyhlásili jej meno, neudržala slzy šťastia.

V jednom z dielov tínedžerka šou povedala:  „Je to moja budúcnosť, toho sa nikdy nevzdám.“ Je zrejmé, že po tomto úspechu bude mať ešte väčšiu chuť búšiť do bubnov.  O tom, ako veľmi túžila po víťazstve, svedčí aj jej priam vizionárska predpoveď, ktorá sa objavila na jej instagrame v súťažné ráno: "Teším sa na dnešný večer. Splní sa mi sen." Stalo sa.

VIDEO: Chlapec si počkal vonku na Rytmusa. To, čo sa tam udialo, nečakal ani sám raper

Strhla sa bitka

Po vyhlásení výsledkov sa okamžite na jojkárskom facebooku začali množiť diskusie o tom, kto mal vyhrať. Diváci sa sťažovali na slabú úroveň súťažiacich vo finále ale virtuálna bitka nastala najmä o rapera a bubeníčku. Jedni Bokiho ho nazývali arogantným vykrádačom pesničiek a lacnejšou verziou Kaliho, iní ho vyzdvihovali do nebies a pasovali za víťaza. Nikoleta sa tiež mnohým nepozdávala: "Povedzme si úprimne, vyhrala by, keby nebola dieťa?", položil si rečnícku otázku jeden z divákov. Keď ktosi utrúsil poznámku, že si bubeníčka pôjde za výhru kúpiť voskovky,  dočkal sa reakcie:  "Že čo bude robiť s peniazmi, je len vaša závisť. Vyhrala ich pre seba a rodinu. Vy, čo máte zatupené deti doma pred konzolami a počítačmi, sa tu sťažujete dvanásťročnému talentu." Ľudia skrátka obom finalistom ale aj ďalším účastníkom šou na facebooku aj riadne naložili ale svoje si povedal aj tábor priaznivcov. A kto bol vaším favoritom?

Autor: KAČ

video

 


 

 

 
 

pluska správy

LUNÁRNY KALENDÁR od 17.12 do 23.12: Pondelok praje nezadaným, darčeky nenakupujte v ...

... stredu. Tento deň je citlivý aj na všetky činnosti, ktoré si vyžadujú...
 

Vianoce ako Koleník nemá asi nikto z vás! Predýchali by ste to?

Po náročnom pracovnom roku si divadelný a televízny sexidol chce užiť...
 

Lucia Kurilovská má v móde jasno: Musí to ladiť!

Expertka na trestné právo Lucia Kurilovská (50) miluje nielen šperky,...
 

Život za štyristo eur. TOHTO sa desí obsluha benzínovej pumpy na Slovensku

Zisk pri prepade benzínovej pumpy v pomere k trestu je minimálny, ľudia...
 
 
FINÁLE Talentu: Bubeníčka to natrela sebavedomému raperovi aj speváčke s dojemným príbehom. Vyfúkla 50 000!
KAČ