Tip redakcii
 

FOTO: Gesto prvej dámy Francúzska Brigitte Macronovej hovorí za všetko. Toto urobí len naozaj zaľúbená žena!

Francúzi majú po dlhšom čase vydatú prvú dámu. Obídu Macronovcov škandály? Múry Elyzejského paláca boli svedkom mnohých partnerských drám. 

07. mája 2017, 06:30
Macron sa prihovoril večer po oznámení predbežných výsledkov asi dvadsaťtisícovému davu pred parížskym Louvrom. „Budem vás chrániť, budem vás zjednocovať. Chcem aby naša krajina bola jednotná. Chcem vám slúžiť v mene slobody, rovnosti a bratstva,“ povedal a na pódium k nemu krátko na to vystúpila aj manželka Brigitte.

Macron sa prihovoril večer po oznámení predbežných výsledkov asi dvadsaťtisícovému davu pred parížskym Louvrom. „Budem vás chrániť, budem vás zjednocovať. Chcem aby naša krajina bola jednotná. Chcem vám slúžiť v mene slobody, rovnosti a bratstva,“ povedal a na pódium k nemu krátko na to vystúpila aj manželka Brigitte.

Autor: Profimedia

Milostný príbeh Emmanuela Macrona (39), ktorý sa čoskoro oficiálne stane najmladším prezidentom v histórii krajiny, sa pretriasal v predvolebnej kampani zo všetkých strán. Svoju manželku Brigitte (64), ktorá bola jeho učiteľkou na prestížnom gymnáziu, miluje od pätnástich.

Majú dva životy. V jednom opatrujú zomierajúcich dôchodcov v Rakúsku, v druhom prichádzajú o vlastné rodiny

V sedemnástich ju požiadal o ruku a jeho túžbu po tom, aby sa volala Macronová nedokázali zlomiť ani jeho rodičia, ktorí ho poslali učiť sa na inú strednú školu. Zišla z očí ale nezišla z mysle... Vysoká blondínka z váženej rodiny výrobcov čokolády, vydatá roky za bankára, mama troch detí, ktorej dcéra chodila s Emmanuelom do triedy, nedokázala povedať nie. Zamilovala sa do žiakovej inteligencie, sebavedomia a odvahy.

Pomôžte mi nájsť syna! Michal zmizol vo Francúzsku, jeho zúfalý otec prosí o pomoc

 Vyzerá to naozaj na osudovú lásku, okorenenú dvadsaťštyriročným vekovým rozdielom a dávnejšími podozreniami z toho, že Macron je homosexuál.  "Bez nej by som nebol tým, kým som," vyhlásil neraz počas kampane. 

Netypický pár

Sedemnásobná babička, ktorá má z prvého manželstva tri deti, stojí pevne po manželovom boku. Francúzi štíhlu a usmiatu ženu majú radi, počas mítingov neraz skandovali "Brigitte!".

Nech zhnije v base! Tvrdý odkaz Silvie Kucherenko po verdikte súdu

"Nie sme typický pár, ale sme pár, ktorý existuje," reagoval Macron na komentáre o ich vekovom rozdiele.  Počas kampane sa držali za ruky tak často ako sa len dalo a Emmanuel neustále dával najavo, gestami aj slovami, aká je pre neho dôležitá. Často ju pobozkal. Jednoznačné gesto plné oddanej lásky urobila aj Brigitte, ktorá mu pobozkala ruku po tom, ako sa na pódiu pre Louvrom po vyhlásení predbežných výsledkom volieb, tešili z víťazstva. 

FOTO: Na záberoch Vila Rozborila sa pobavíte. Takto vyzeral pred 19 rokmi!

Podvedená

Po odstupujúcom prezidentovi Francoisovi Hollandovi (62) prichádza do Elyzejského paláca "manželská nuda". 
Veď si len spomeňme... Keď záletný Holland v januári 2014 oznámil, že sa rozchádza s dlhoročnou partnerkou, novinárkou Valériou Trierweilerovou (52), kvôli mladšej herečke Julii Gayetovej,  nervovo sa zrútila. Pojedla prášky na spanie a strávila týždeň v nemocnici. Bola to pre ňu veľká rana. Dostihla ju však len karma. Kvôli nej totiž opustil Holland Ségolene Royalovú 63), ženu, s ktorou žil od mladosti tridsať rokov a mal s ňou štyri deti. Ani jednu ani druhú si však nevzal za manželku.

Tieto šaty vám vyrazia dych! Kimlička vybral 10 najkrajších rób z Met Gala

Aj pre Ségolene bol rozchod veľkou ranou, veď bola podvádzaná ešte počas toho, ako s Hollandom žila. Netajila, že Hollandovu zradu niesla ťažko a bolestne. Odpustiť vraj môže ale zabudnúť nie. Možno jej bolo náplasťou to, že jej nástupkyňu Valériu ľudia nemali príliš v láske. Dostala prívlastok „prvá konkubína Francúzska“, pretože ešte keď bola vydatá, zdieľala posteľ s istým ministrom. Volali ju aj "rotvajler" a ľuďom klala oči svojím nákladným životom v čase krízy.

Spoznali by ste ich? Pozrite, TAKTO sa zmenili hviezdy 90-tych rokov!

Prižmurovala oči

Mimomanželská aféra neobišla ani Hollandovho predchodcu Nikolasa Sakozyho, ktorý sa zamiloval do modelky a nad mileneckými avanúrami manžela privierala oči napríklad aj pani Chiracová. Jej muža prezývali "elyzejský Casanova". Jeho osobný vodič na neho prezradil, že niekedy zvládal sex aj so sprchou za päť minút.  Jeho manželka Bernadetta o ňom povedala: "Jacques mával u žien úspechy, vedel si ich obtočiť okolo prsta, vždy ich priťahoval. Ale vždy vedel, kedy stačilo, vždy sa vedel vrátiť ku mne, k pevnej základni."

FOTO Mal by si schudnúť, pán Bond! Daniel Craig môže o tejto postave už len snívať! 

FOTO Moderátorka Karin Majtánová: Vyjde jej to s tretím chlapom?

Nový prezidentský pár vyzerá byť šťastný, Brigitte je súčasťou Emmanuellovho života dvadsať rokov...tak snáď im to vydrží. V každom prípade je to pár, o ktorom sa bude hovoriť.

Pozrite si v našej galérii aj ďalšie fotografie žien francúzskych prezidentov.

Viac zaujímavých článkov:

Autor: kač

video

 


 

 

 
 

pluska správy

VIDEO: Kyprá trénerka Michelle nevedela zaujať fanúšikov. Potom prišiel útok prasaťa a...

...zdalo sa, že modelka vo vypasovaných bikinách prežije horor.
 

MÓDNA POLÍCIA: Vulgárna moderátorka, Kollárova dcéra sa pasovala za kráľovnú a Drobová ...

... sa nehodila k svojmu mužovi. Prísny plesový dress code celebritné dámy...
 
 
FOTO: Gesto prvej dámy Francúzska Brigitte Macronovej hovorí za všetko. Toto urobí len naozaj zaľúbená žena!
kač