Tip redakcii
 

Herečka Zuzana Skopálová už nežije so Štefanom Kožkom! S týmto sa musí vysporiadať počas Vianoc mimo domova

V živote herečky, ktorá si vytrpela svoje, sa dejú veľké zmeny,

15. decembra 2017, 11:00

Autor: Tony Štefunko

Zuzanu Skopálovú sme stretli na bratislavských vianočných trhoch. S mladšou dcérou Rebeccou si vraj chceli dopriať trochu predvianočnej atmosféry medzi ľuďmi. V jednom zo stánkov si kúpili sladký vianočný punč, pôsobili veľmi uvoľnene a spokojne. „Mám sa dobre, žijem normálne, ako sa len v našich hereckých kruhoch dá, mám veľa práce v dabingu, hrám v divadle, nakrúcam pre Markízu a dostala som príležitosť v ďalších televíziách… Ale hlavne som obklopená svojou rodinou a priateľmi. Žijem naozaj spokojný život,“ povedala nám, obzerajúc si originálne voňavé ozdoby.

AKO SI HEREČKA S DCÉROU VYCHUTNALI ATMOSFÉRU VIANOČNÝCH TRHOV SI POZRITE TU.

Už sa teda upokojila situácia s manželom Štefanom Kožkom, s ktorým prežívala ťažké obdobie, keď ju ešte v roku 2015 ohrozoval pod vplyvom alkoholu? Zasahovať musela vtedy polícia. Ako to u nich teraz doma vyzerá?

Po chvíľke váhania herečka priznala: „Žijeme oddelene.“ Kedy sa rozhodla odísť zo spoločnej domácnosti, to si nechala pre seba. Nie sú prví ani poslední. Herečka sa vyjadruje veľmi diplomaticky: „Snažíme sa korektne vyriešiť svoje záležitosti. Každej dvojici sa môže stať, že si prestane rozumieť, a treba sa rozísť ako dvaja rozumní ľudia.“ Na otázku, či sú rozvedení, odpovedá: „Je to výsostne naša vec, ale nie, nie sme rozvedení.“

S dcérami

Ako teda bude tráviť Vianoce? „Budeme spoločne s mojimi deťmi a rodičmi. Naplánovali sme si, že by sme boli veľmi radi na chate. Moji rodičia už majú vyšší vek a mám pocit, že prišiel čas, keď ma viac potrebujú a mala by som, a aj chcem, im vracať ich lásku a starostlivosť. Snažím sa byť im nápomocná a tráviť s nimi viac času,“ hovorí Zuzana. „Bude to veľmi milé, pretože doteraz sme každý trávili Štedrý večer doma, osobitne, vo svojich domácnostiach. Stretávali sme sa až 25. decembra. Teraz sa to zmenilo, všetci budeme spolu už 24. decembra,“ dodáva. Vianočné darčeky si s dcérami Rebeccou (18) a Zuzanou (30), ktorá už má svoju domácnosť, naplánovali prakticky už v lete. Kúpila to, čo si priali, a teraz už nemá predvianočný stres.

Nemal predsa len mlčať? Ako sa teraz Viktor Vincze pozerá na odhalenie svojho problému? Jedna veta hovorí za všetko

Držia líniu

Stres nemá ani z pečenia. Jej mama totiž pečie úžasné orechovníky a makovníky podľa storočného receptu. „Všetci ich milujú! Kamkoľvek prídem v tomto období na návštevu, tam ich musím priniesť,“ smeje sa. S Rebeccou budú takisto piecť, ale zhodli sa na tom, že kvantá koláčikov tento rok nebudú chystať, veď treba držať líniu. Navyše, jej otca čaká ešte pred sviatkami operácia žlčníka, takže musí držať prísnu diétu. Akoby Zuzana ani nemohla mať celkom pokojné obdobie…

Ako dlho vlastne nebola na Štedrý deň s rodičmi? „Minimálne dvadsaťpäť rokov!“ chytí sa za hlavu.

Ako dvojičky! Rozkošná fotografia Dary Rolins s dcérou pod vianočným stromčekom vás dostane

Počas sviatkov si Zuzana, ktorá si počas kariéry zahrala viacero princezien, určite pozrie aj rozprávky. „Stále ich mám rada, hlavne Popolušku,“ hovorí. „K sebe som kritická, ale sú to milé spomienky, a preto som tak trochu nesmrteľná. Moje dcéry berú rozprávky, v ktorých som hrala, ako pamiatku pre ďalšie generácie, teda pre budúce vnúčatá,“ dodáva.

Rebecca v zahraničí

Už na druhý deň po Štedrom večere ostane Zuzana bez mladšej dcéry, ktorá je inak veľká svetobežníčka. „Odchádza do Moskvy cibriť si ruštinu, z ktorej sa chystá maturovať, privíta tam aj Nový rok,“ hovorí. Obdobie do Silvestra má teda už rozplánované a noc na konci roka sa chystá stráviť s priateľmi. „Nie som typ na veľkú štylizovanú zábavu v róbach a s tancovaním. Skôr si usporiadame dámsku jazdu, niečo na spôsob pyžamovej párty s dobrým jedlom,“ plánuje.

Nie je jej ľúto, že nie je vo vlastnom domove? „Verím, že čoskoro budeme mať s dcérou znova vlastné bývanie,“ hovorí. Na záver však dodáva: „Treba byť spokojný s tým, čo človek má. Šťastným vás urobí to, keď prídete do práce, stretnete sa s priateľmi a vrátite sa tam, kde sú tí, čo vás majú radi a vážia si vás.“ Potrebujú jej slová komentár?

AKO SI HEREČKA S DCÉROU VYCHUTNALI ATMOSFÉRU VIANOČNÝCH TRHOV SI POZRITE TU.

Autor: kač

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Vaše diétne tipy

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 

TOTO sú Darine recepty na štíhlosť. Jedzte ako ona a budete mať krivky ako ona

Dara Rolins je nesmierne disciplínovaná a je to aj vidieť. Ženy ju obdivujú...
 

Maslo, z ktorého schudnete: Odhaľte tajomstvo tehotnej mozzarelly

Hebká burrata, vrzgajúce halloumi a nadýchaná ricotta. Neviete, čo s nimi?...
 
 
Herečka Zuzana Skopálová už nežije so Štefanom Kožkom! S týmto sa musí vysporiadať počas Vianoc mimo domova
kač