Tip redakcii
 

Vera Wisterová je zúfala z útokov manžela: Kedy sa toto peklo skončí?

Vera Wisterová (40) opustila aj s dvoma synmi svojho izraelského manžela. Jeremy Hulsh (39) ju teraz pred celým Slovenskom očierňuje.

28. júna 2017, 06:00
Kedy sa zmenila
veľká láska na
nenávisť?

Kedy sa zmenila veľká láska na nenávisť?

Autor: Emil Vaško, Michal Šebeňa, Archív

Mediálny boj ešte stále manželov Very Wisterovej a Jeremyho Hulsha sa riadne vyostruje. Na povrch vychádzajú intímnosti, ktoré mali ostať iba medzi partnermi. Izraelčan vytasil proti svojej žene ostré zbrane a očiernil ju v médiách. Najhoršie na celej veci je, že všetky krivdy, ktoré majú medzi sebou bývalí partneri, si odnášajú ich synovia Harlow (5) a Theo (3). Vlastne, bojom o deti sa verejný konflikt manželov začal.

Prvá bitka v hoteli

V médiách sa už začiatkom roka objavili informácie o dráme, pri ktorej musela zasahovať polícia. Scéna ako z amerického filmu sa odohrala v bratislavskom hoteli, kde bol Jeremy ubytovaný so svojou mamou.

Milujúca babka evidentne nezvládla situáciu medzi manželmi, ktorí sa nevedia dohodnúť na stretávaní s deťmi, a zavrela sa s vnukmi v izbe. Nechcela ich pustiť naspäť k mame, a tak Vera zalarmovala mužov zákona, hoci dnes Jeremy tvrdí, že on bol ten, kto volal políciu. Dráma sa odohrala v posledný februárový deň a vystresované deti nakoniec odišli domov s mamou.

Vulgárny pred deťmi

Krátko po incidente sa prevalil ryšavkin vzťah s bratom herečky Kristíny Svarinskej. Moderátorka sa dnes láskou k Michalovi ani netají. Ťažko povedať, či toto naštartovalo Jeremyho, ale na adresu svojej ešte stále manželky si v rozhovore pre PLUS 7 DNÍ servítku pred ústa nedal. Izraelčan okrem iného tvrdí, že Vera nepatrila práve k najvernejším manželkám. „Moja žena mala niekoľko tajných mileneckých vzťahov,“ povedal otvorene s tým, že moderátorka sa k neverám priznala a prosila ho o odpustenie.

Z lásky k nej a deťom jej vraj vtedy odpustil. Keď sme Veru oslovili, aby sa vyjadrila o tvrdeniach svojho manžela, zmohla sa iba na jedno: „Práve sa z toho spamätávam,“ napísala do SMS. Po tom, ako tvrdenia manžela rozdýchala, vysvetlila svoj uhol pohľadu. Podľa nej Jeremy vôbec nebol až taký milujúci manžel, ako sa vykresľuje. Moderátorka hovorí, že keď boli spolu s deťmi, zakazoval jej s chlapcami hovoriť po slovensky. „Nemal problém vulgárne mi nadávať pred deťmi a osočovať ma,“ priznala pre Plus JEDEN DEŇ.

Psychický teror

Zatiaľ čo Vera tvrdí, že kríza v ich vzťahu trvala už tri roky, Jeremy v rozhovore uviedol, že v januári sa mali sťahovať do Los Angeles. On išiel vopred pripraviť dom a jeho žena s deťmi mali prísť za ním. Lenže Vera už ostala na Slovensku. Podľa nej Jeremy nebol schopný vytvoriť rodine domov v Izraeli ani na Slovensku a zrejme ani v Amerike.

„Jeho rozhovory pre médiá len svedčia o tom, že naďalej pokračuje v psychickom terore, v ktorom som žila dlhé roky. Obávam sa, že práve toto je jeho hlavná motivácia, keďže s deťmi bol okrajovo, cestoval po koncertoch a hudobných festivaloch. Starala som sa o ne ja, s pomocou svojich rodičov,“ dodala. Pri tomto tvrdení však moderátorka nespomenula svoju svokru, ktorú v čase fungujúceho vzťahu chválila, ako jej pomáha s deťmi. Keď sme sa jej na to spýtali, tak svoje tvrdenie upresnila. „Myslela som tu na Slovensku," dodala Vera 

Nevie, čo ďalej

Hoci si manželia vybavujú partnerské zlyhanie cez médiá, Vera si veľmi dobre uvedomuje, že verejný boj nikam nevedie a najmä všetko iba zhoršuje. „Vôbec neviem, ako v tejto situácii postupovať. Najradšej by som bola, keby bolo toto obdobie už za nami. Neviem, či ďalší rozhovor nevyvolá novú reakciu a nové nechutné kydanie na mňa a bude to tak pokračovať pár rokov. Fakt som z toho veľmi smutná,“ priznala Vera pre Šarm.

Žiaľ, aj v tomto príbehu, na začiatku plnom lásky, ostala iba nenávisť a dospelí si dokazujú, kto je silnejší a kto koho položí na lopatky. Rýchlo by sa však mali začať správať podľa toho, čím sa obaja dušujú – že im ide iba o šťastie synov Harlowa a Theodora.

Aj toto sa vám oplatí prečítať:

FOTO: Neuveríte, kde si užívala Andrea Verešová aj s Martinom Šmahelom. Nejde o žiadnu exotiku

Z čoho má Andrea Pálffy Belányiová strach? Pred dovolenkou urobila zásadné rozhodnutie

V TOMTO vystavujú svoje krivky. Ani celebrity nemajú ideálne postavy, ale dovolenku na pláži si vedia užiť

Autor: ma

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Plešinové patálie: Ľuboš Kostelný chce takto KURIÓZNE vyriešiť stratu vlasov!

Herec prezradil, že ho trápi úbytok porastu hlavy a preto zvažuje netradičné...
 

Záletník Jiří Langmajer z Anny Polívkovej skoro zinfarktoval. Prečo ho tak šokoval pohľad na túto sympatáčku?

Anna Polívková (39) väčšinou ľudí rozosmieva. Populárny český herec z...
 

Môžu detské parfumy ublížiť? Čo si treba všímať, ak chce vaše dieťa vlastnú voňavku

Detský parfum je možno zbytočnosť, vysvetlite to však dcérke. Radšej sa...
 

Manželka boháča Patrika Tkáča: Muž ma úplne dostal tým, že...

...sa zmenil. Iveta Tkáčová priznala vec, ktorá ju na manželovi priťahuje....
 

HOROSKOP od 19.9. do 25.9. 2018: STRELCOV si pod patronát vzala láska, KOZOROŽCI sa môžu tešiť na zmeny

Barani, to, že okolo seba vnímate stagnáciu, ešte neznamená, že sa prestala...
 

Vaše diétne tipy

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 

TOTO sú Darine recepty na štíhlosť. Jedzte ako ona a budete mať krivky ako ona

Dara Rolins je nesmierne disciplínovaná a je to aj vidieť. Ženy ju obdivujú...
 

Maslo, z ktorého schudnete: Odhaľte tajomstvo tehotnej mozzarelly

Hebká burrata, vrzgajúce halloumi a nadýchaná ricotta. Neviete, čo s nimi?...
 

Chcete mať dokonalé krivky ako Lucia Mokráňová? Tu sú jej triky ako na to!

„Slovo nedá sa neexistuje! Všetko ide a nemusíte z domu vystrčiť ani nos....
 
 
Vera Wisterová je zúfala z útokov manžela: Kedy sa toto peklo skončí?
ma