Tip redakcii
 

Krásna Marianna Ďurianová: Zopakuje sa jej turbulentný milostný život?

Moderátorka Marianna Ďurianová (40) je opäť súčasťou tanečnej súťaže Let’s Dance, ktorá jej kedysi zmenila milostný život. Zopakuje sa história aj tentoraz?

17. augusta 2017, 06:00
Prinesie Mariane súťaž nový vzťah?

Prinesie Mariane súťaž nový vzťah?

Autor: Michal Šebeňa

Marianna Ďurianová nikdy nemala núdzu o vplyvných, silných a majetných mužov. O to väčšmi prekvapilo, že v lete roku 2006 po pármesačnej známosti zakotvila v manželstve s českým moderátorom Liborom Boučkom (36). Jej výber mnohých ľudí zarazil, pretože české moderátorské eso sa vymykalo z radov mužov, ktorí dovtedy Mariannu priťahovali. A to potvrdila aj samotná moderátorka.

„Spočiatku sa ten vzťah vyvíjal výborne. Témy boli nekonečné, mali sme relatívne rovnaký názor na život, na svoje napredovanie, spoločnú budúcnosť. Práve preto som sa strmhlav vrhla do vzťahu, ktorý nabral vyššie obrátky než všetky moje vzťahy predtým, keďže som ho spečatila svadbou. Dnes viem, že takéto rýchle rozhodnutia nemusia byť vždy šťastné a treba si dať vo vzťahu s druhým človekom väčší čas a priestor, aby sme sa spoznali.“ Ako láska medzi Boučkom a Ďurianovou rýchlo vzplanula, tak aj rýchlo zhasla. Už po pol roku od sobáša nabrala trpkú príchuť nevery. Prekvapujúco zo strany nežnej blondínky, i keď ona to dodnes popiera.

Tanečné topánky všetko zmenili

Marianne sa ešte v tom istom roku, ako uzavrela manželstvo s Boučkom, priplietol do cesty mníchovský milionár s českými koreňmi Honzík Novotný. Seladón sa u nás stal známym vďaka reality šou Nevesta pre milionára. Ten jej dokonale pomotal hlavu v tanečnej šou Let’s Dance, kde obaja drali tanečné topánky. Hoci zo začiatku vyzeral tento projekt neškodný, ba priam milý, krehkej blondínke obrátil život naruby. Pre Mariannu to bola zamotaná situácia, pretože v hľadisku sedel a hádzal na ňu zamilované pohľady čerstvý manžel Bouček a na parkete ňou lomcovala vášeň vedľa tanečného kolegu Honzíka Novotného.

I keď takýto vývoj lásky Marianna určite nepredpokladala, účasť v súťaži Let’s Dance oficiálne nikdy neoľutovala. Románik, ktorý sa jej tam pritrafil, brala ako niečo, čo neplánovala, a svojmu manželovi určite nechcela ublížiť. No človek mieni, Let’s Dance mení... A Marianna o tom vie svoje! „Som veľmi emocionálny človek. Môžem povedať, že párkrát som sa zamyslela sama nad sebou a povedala som si, že vo svojom veku by som mala už viac používať ratio. Žiaľ, alebo možno našťastie, som žena, ktorá je skutočne emocionálne založená, a keď v mojom živote prebieha nejaká silná emócia, nebránim sa jej, práve naopak, poddám sa jej. A to je možno niekedy na škodu veci, pretože keby si to človek viac analyzoval a dal tomu čas, príde na to, že emócia nebola správna,“ povedala médiám pred rokmi na margo svojho milostného trojuholníka a nerozvážneho vzplanutia k Honzíkovi, s ktorým si odskočila pred Vianocami v roku 2006 na Seychely. „Je medzi nami viac ako kamarátstvo a budem veľmi rád, ak sa to vyvinie ďalej,“ potvrdil bohatý podnikateľ tesne pred odchodom do exotiky, ktorú sám vybral. Ani táto láska nemala dlhé trvanie. Honzík bol široko-ďaleko vnímaný ako lámač ženských sŕd a ani Marianna ho neudržala na uzde. Hovorilo sa, že tento vášnivý románik ju doslova citovo zlomil.

Pravdu pozná len ona

Hoci šou Let’s Dance ju extrémne bavila, zasiahla jej do života neželaným spôsobom, veď práve tam spoznala muža, ktorý bol s najväčšou pravdepodobnosťou dôvodom jej rozvodu. Aj keď Marianna vtedy tvrdila, že to tak nebolo. Škandál okolo svojej osoby, Let’s Dance, Novotného a Boučka dokonca komentovala v priamom prenose. Umožnil jej to jej vtedajší chlebodarca Televízia Markíza.

Pred kamerami a národom tvrdila, že jej manželstvo prešlo krízou krátko po svadbe a že románik z Let’s Dance nemá s rozvodom nič spoločné. „To by som chcela uviesť na pravú mieru. Dalo sa to do médií práve tak, že rozvod bol pre moju neveru a nový vzťah. Nie je to pravda, pretože my sme sa s Liborom na rozchode a rozvode dohodli dávno predtým,“ rozhovorila sa o výsostne osobných záležitostiach. V hlavnom vysielacom čase ju spovedal Vilo Rozboril . To, že televízna tvár prepierala svoje milostné avantúry pred zrakmi divákov, sa stalo v histórii Slovenska prvý a azda aj posledný raz. Marianna si to vtedy skrátka mohla dovoliť.

Drží si tajomstvo o partnerovi

Či chcela, alebo nie, jej povesť ohľadne mužov zostala jemne „pošramotená“. Šťastie však na ňu čakalo niekde inde a po rozchode s Novotným nezostala dlho ohrdnutá. Zaplietla sa s podnikateľom Romanom Doležajom, ktorý jej city opäť obrátil hore nohami. Marianna sa doňho zahľadela začiatkom roka 2011 a narodil sa im syn Romanko (5). Hoci sa zdalo, že konečne našla toho pravého, osud to zariadil inak. Jej snúbenec má problémy so zákonom, a hoci Marianna svoju „rodinnú“ situáciu úzkostlivo drží pod pokrievkou, okolnosti prezrádzajú, že na výchovu malého syna je sama.

„Do škôlky chodí poňho už vyše dvoch rokov výsostne ona, občas jej pomôže sestra Darina. Na vianočné večierky či besiedky sprevádza Mariannu jej otec, Romankov dedko,“ dozvedeli sme sa z okolia Ďurianovej. Má sa skutočne čo obracať. Marianna nesie svoju situáciu so vztýčenou hlavou. Úsmev z tváre jej nezmizol ani vtedy, keď sa nezrealizovali jej televízne rošády. Krátko po návrate z materskej dovolenky totiž opustila miesto moderátorky markizáckych Televíznych novín a prikývla na spoluprácu v Televízii JOJ. Lenže džob snov sa nikdy nezrealizoval, JOJ-ka si to rozmyslela...

Čaká ju prekvapenie?

Po troch rokoch sa teda niekdajšia stálica Markízy vracia na svoje pôsobisko vo formáte, ktorý jej kedysi obrátil osobný život hore nohami – dlhonohá Marianna sa zavrtí na parkete oprášenej tanečnej súťaže Let’s Dance. Síce už nie ako súťažiaca, ale ako ťahák súťaže a tvár upútaviek. Hovorí sa, že dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš, ale aj to, že výnimky potvrdzujú pravidlo. Jej život sa opäť môže zvrtnúť a zmeniť tak, ako to už bolo v minulosti, keď bola súčasťou Let’s Dance. Ktovie, nikdy nehovor nikdy… Marianna to vie z vlastnej skúsenosti najlepšie.

 

Prečítajte si aj ďalšie články na Pluska.sk:

Autor: Šarm
 


 

 
 

pluska správy

Verili by ste, že TOTO stíhajú? Partner Zdeny Studenkovej prezradil, aké rituály v ich domácnosti nesmú chýbať!

Aj keď sú obaja pracovne vyťažení, tak na spoločné momenty si vždy nájdu...
 

Silvester v Tatrách ZDRAŽEL o tretinu, napriek tomu sa tam ľudia hrnú. Sme národ boháčov?

Na čo všetko miniete peniaze na Spiši, na Liptove a na Orave?
 

Adriana Kmotríková sa musela vzdať niečoho, na čom jej roky záležalo

Tohtoročný galavečer Noc nádejí sa nezačal práve najlepšie. Jeho pohodový...
 

FOTO: Tomuto neuveríte! Najkrajšie dievča Liptova uniesli zo slávnostnej recepcie maskovaní muži

Napriek všetkým nedostatkom bolo finále Miss Liptov neopakovateľné....
 

Narodili ste sa v TOMTO znamení? Rok 2018 bude pre vás výnimočný!

Užite si posledné týždne tohto roka. Už onedlho sa váš život výrazne zmení....
 

Vaše diétne tipy

Strava ma vyliečila, tvrdí autorka stravovacieho hitu Antónia Mačingová. Naozaj to funguje u každého?

„Keď ma lekárka otestovala, zistila, že som alergická hádam na všetko…...
 

TAKTO to robí Dara Rolins! Ženy sa chcú obliekať ako ona, mať jej postavu aj frajera. Speváčka svoje finty netají

Návod, ako vyzerať skvele, poskytla Dara Rolins (44) opäť vo svojom novom...
 

Ryža pri chudnutí? Prečo nie! Táto 1 surovina zníži jej obsah kalórií

Zahájili ste boj s kilami navyše? Ak ste na druhú koľaj dočasne odsunuli...
 

SCHUDLA 45 kíl a dnes si už na sladkosti ani nespomenie. Miriam prezradila, ako sa jej to podarilo

V šou Extrémne premeny Slovensko sa podarilo zmeniť životný štýl aj bývalej...
 

Rudo urobil pred svadbou to, čo robia budúce nevesty. Životnú zmenu si nevie vynachváliť!

Keď sa dnes už manželov Kučákovcov spýtate, kedy sa dali dokopy, Rudo okamžite...