Tip redakcii
 

Ľubica Čekovská má novú lásku. Tešiť sa môže aj jej exmanžel Sväťo Malachovský

Hudobníčka našla náplasť na bolesť aj na zranenú ženskosť – je zaľúbená.

17. mája 2017, 06:00
Ľubica vyzerá výborne. Pôsobí šťastne a spokojne.

Ľubica vyzerá výborne. Pôsobí šťastne a spokojne.

Autor: Emil Vaško

Herec Sväťo Malachovský spôsobil mimomanželským vzťahom s herečkou Petrou Molnárovou (29) šok. Reakcia jeho manželky Ľubice Čekovskej prekvapila, vtedy tvrdila, že tomu celému nerozumie, pretože ich manželstvo je harmonické. Ukázalo sa však, že zo strany herca nešlo o žiadny románik, ale o seriózne životné rozhodnutie. S Petrou už čaká aj dieťa a šepká sa o svadbe. To však už môže byť Ľubici Čekovskej jedno, našla náplasť na bolesť aj na zranenú ženskosť – je totiž zaľúbená.

Nela Pocisková priznala, že na Filipa žiarli. Čo ešte prezradila z ich súkromia?

Nestratila úsmev

Kalich trpkosti už vypila do dna, ako podvedená žena prežívala ťažké mesiace rozpadu druhého manželstva. Vyrovnávať sa s pohľadom na konkurentku určite nebolo jednoduché. Našťastie, z oboch vzťahov má synov a kvôli nim sa snažila byť čo najviac v pohode. Napriek neveselému obdobiu sa Ľubica nestránila ľudí a občas sa objavila na spoločenskej akcii. Neobťažovala okolie strhaným výrazom plným sebaľútosti, práve naopak, vždy prišla dokonale upravená a rozdávala úsmevy na všetky strany. Skladateľka totiž preferuje názor, že všetko je tak, ako má byť. To si však v ťažkých časoch hovoríme všetci.

Oľga Feldeková priznáva, že trápenia svojich detí by najradšej zobrala na seba

Príbehy sa opakujú

Príbeh manželov Malachovských, žiaľ, nie je výnimočný. Prípadov, keď manžel odíde od rodiny a čoskoro si zakladá novú, je neúrekom. Sklamané manželky sa tak okrem rozpadu rodiny musia vyrovnať aj so skutočnosťou, že ich dieťa bude vyrastať i pri cudzej žene. Aj hudobníčka sa musela zmieriť s faktom, že syn Adam bude musieť tráviť čas v otcovej novej rodine. Dnes ju to však už nemusí dvíhať zo stoličky.

KTORÁ krásna Slovenka nevyjde bez mejkapu ani pred dvere?

Nový vzťah aj veľkorysosť

Ľubica Čekovská totiž pred pár dňami priznala pomer s divadelným režisérom Jakubom Nvotom (39), synom Juraja Nvotu (63). Hoci úsmev jej neschádzal z tváre ani predtým, teraz jej ho veríme o čosi viac. Nová láska však neteší len tmavovlásku. Určite z nej majú veľkú radosť aj synovia Teo a Adam a v neposlednom rade aj jej bývalý Sväťo Malachovský.

Veronika Husárová je chudšia než v časoch, keď predvádzala na móle

Prečo? Podľa odborníkov sa totiž ženy, ktoré sa po sklamaní opäť zamilujú, správajú priam ukážkovo a nájdu vľúdne slovo aj pre svojho ex. Mnohé opustené matky sa neverným manželom pomstia, napríklad aj cez deti. Stretávanie otca s ratolesťami im vedia poriadne „osladiť“ a pre ich nové partnerky nemajú slušné pomenovanie. Samozrejme, česť výnimkám. Výrazný zvrat nastáva, keď si sklamaná žena nájde novú lásku.

Okrem toho, že ona sama vyzerá krajšie, spokojnejšie, neprekáža jej ani stráviť víkend bez detí. Často sa vďaka novému vzťahu zlepší komunikácia aj medzi bývalými partnermi a tomu, ktorý ublížil, sa istým spôsobom takisto uľaví. „Keď má žena dobrý a plnohodnotný nový vzťah a napĺňa ju láskou, partner jej dáva to, čo jej v nefungujúcom zväzku chýbalo, vie byť ústretovejšia a veľkorysá aj k svojmu expartnerovi,“ myslí si sexuologička Danica Caisová. Odborníčka však upozorňuje, že nie každý nový vzťah vedie k zlepšeniu.

Pre zabúdanie to nerobte

Dobrý základ pre perspektívny vzťah je, keď sa už dokážeme pozrieť na ten stroskotaný s nadhľadom, sme schopní priznať si chyby a poučiť sa z nich. „Vzťahy, ktoré si nájdu ľudia rýchlo po tom, ako sa s niekým rozišli, majú charakter náhrady. Keď je to len hojenie rán alebo keď ukazujeme tomu druhému, že aj o mňa je záujem, obyčajne sa to nekončí dobre. Podľa mojej odbornej skúsenosti to vedie nešťastníka do ešte väčšej depresie,“ upozorňuje odborníčka. „Je to paradox, ale ešte väčší smútok príde práve preto, lebo čas, ktorý trávime s novým partnerom, by sme chceli tráviť s bývalým. A porovnávame…“ dodáva Danica Caisová. Zároveň upozorňuje, že aj v tomto prípade sa však môže vyvinúť dlhodobý vzťah. „Na vzťahoch je jediná istota, že sú neisté. Ľudia sa rozchádzajú aj po štyridsiatich rokoch,“ tvrdí na záver.

Autor: ma

video

 


 

 

 
 

pluska správy

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

V detstve ju za to šikanovali, dnes je vďaka kožnej chorobe anjelom slávnej značky Victoria’s Secret!

Tvrdenie, že vitiligo je nevzhľadná chyba krásy, už neplatí. Ani modelky...
 

Jasmina Alagič priznáva, že jej temperament sa prejavuje všade. Keď sa háda, počuje to každý!

„Keď milujem, milujem naplno, keď sa hádam, počujú to všetci susedia. Temperament...
 

Známa speváčka má chalupu v kostole! Petra Janů tvrdí, že TOTO miesto je premodlené

Speváčka Petra Janů (65) miluje svoju chalupu, aj keď najšťastnejšie roky...
 

Vaše diétne tipy

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 

TOTO sú Darine recepty na štíhlosť. Jedzte ako ona a budete mať krivky ako ona

Dara Rolins je nesmierne disciplínovaná a je to aj vidieť. Ženy ju obdivujú...
 

Maslo, z ktorého schudnete: Odhaľte tajomstvo tehotnej mozzarelly

Hebká burrata, vrzgajúce halloumi a nadýchaná ricotta. Neviete, čo s nimi?...
 
 
Ľubica Čekovská má novú lásku. Tešiť sa môže aj jej exmanžel Sväťo Malachovský
ma