Tip redakcii
 

Lucie Vondráčková a Katka Saganová nie sú jediné, komu toto leto krachol vzťah. Pozrite sa, ktorých športovcov nachytali pri nevere

Vyvádzajú viac než celebrity. Tak ak na Slovensku Peter Sagan, tak sa aj v Česku o najväčšie ľúbostné drámy postarali športovci.

15. augusta 2018, 10:00
Kto by povedal,
že v júni, keď usmievavá
Lucie navštívila Bratislavu,
prežívala manželskú krízu.

Kto by povedal, že v júni, keď usmievavá Lucie navštívila Bratislavu, prežívala manželskú krízu.

Autor: Profimedia.sk

Všade sa skloňuje šokujúci rozvod Lucie Vondráčkovej (38), ktorú po siedmich rokoch opustil manžel. Trampoty s láskou má však aj fešák David Kraus (38), ktorému nasadila parohy jeho tenisová láska Bára. A tichú domácnosť mal aj mužný atlét Roman Šebrle (43), ktorý na letnej televíznej párty zabudol, že je ženatý. Bohužiaľ, boli pri tom fotoreportéri, takže jeho žena si nočné bozkávačky mohla prezrieť v novinách pri rannej kávičke.

Pani dokonalá

Z trojice zlomených sŕdc najhoršie obišla Lucie, ktorej sa rozpadla rodina a zostala sama s dvoma malými synmi. Navyše prišla aj o domov. Z Kanady, kde žili s hokejistom Tomášom Plekancom, sa totiž dočasne vrátila do rodičovskej vily hľadať útechu v náručí otca a mamy. Verejné pranie špinavej bielizne musí byť pre Luciu o to bolestnejšie, že sa vždy snažila vystupovať ako pani dokonalá. Azda až na nenávisť k tete Helene. Odmala bola vzorná. Hrala, spievala, moderovala. Vyštudovala kulturológiu a spravila si doktorát z filozofie. Nasledovala rozprávková svadba s úspešným hokejistom, dve deti a šťastný život v Kanade. Samozrejme, popri tom ďalej zvládala aj kumšt a hlavne prácu s fanúšikmi, takže desať rokov za sebou bola striebornou slávicou. Minulý rok sa však prepadla na bronzovú priečku. A ako sa ukázalo, nebol to jediný pád v jej živote.

Rok pretvárky

Pred pár dňami šokoval jej manžel Tomáš Plekanec strohým vyhlásením na Facebooku, že s Luciou končí: „Ja s Luciou by sme vám chceli oznámiť, že po vzájomnom dohovore sme došli k záveru, že v našom vzťahu už ďalej nebudeme pokračovať,“ napísal bez emócií. Lucii trvalo niekoľko hodín, kým sa zmohla na reakciu, či presnejšie na patetický citát: „Láska sa pýta priateľstva: Prečo si na svete, keď existujem? Pretože ty páchaš bolesti a rany, ale ja ich hojím,“ vyhla sa vlastnému vyjadreniu. Časom však vyšlo najavo, že ubolená bola už aspoň rok a hoci sa pri návštevách Česka tvárila ako reklama na rodinné šťastie, išlo iba o pretvárku. Plekanec dokonca podal aj žiadosť o rozvod a vzápätí, ako vyšiel s pravdou von, odletel do Kanady. Zhodou okolností je tam práve aj ďalšia česká športovkyňa, ktorá toto leto drsne ukončila vzťah.

Krásavec s parohmi

O vášnivom romániku tenisky Báry Strýcovej (32) s iným mužom sa David Karus dozvedel, až keď v tlači vyšli kompromitujúce fotky, kde ju svalnatý bradáč chytá za zadok. Strýcová sa po zverejnení pikantných fotiek obhajovala, že s Davidom spolu nechodia už dva mesiace. On však o tom asi nevedel. Na sociálnu sieť totiž zavesil pesničku Nádherná s veľavravným textom: Bože, ty si tak nádherná, snáď mi nebudeš neverná. A dodatok, že bohužiaľ sa to vyplnilo. Takže kým jeho ex hrá za oceánom tenis, on si z ich hniezdočka sťahuje svoje veci.

Rozbláznený ženáč

Maslo na hlavne má aj český viacbojár a olympijský víťaz Roman Šebrle, ktorý pred časom vymenil štadión za kreslo moderátora. Krásavcovi s telom Michelangelovho Dávida sa doteraz škandály vyhýbali. Pred pár dňami však trochu pozabudol na fakt, že je skoro dvadsať rokov šťastne ženatý. Na televíznej párty to prehnal s alkoholom a na parkete to roztočil s televíznou sekretárkou. A došlo aj na vášnivé bozky. Ráno sa Roman zrejme zobudil s poriadnou morálnou opicou, lebo vzápätí si verejne sypal popol na hlavu a vyhováral sa na alkohol a horúčavy. V jeho prípade však naozaj išlo len o úlet, takže mu to zrejme nakoniec žena odpustí. Veď toto leto sa objektívne všetkým z extrémneho tepla motajú hlavy, či nie?

Autor: br

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Učiteľa hudby v Hnúšti zbili do krvi deti! TOTO nasledovalo

Z Petrových slov mrazí. Zmenia niečo komunálne voľby?
 

POKOCHAJTE SA: Slovenský režisér vyženil najkrajšie prsia českého šoubiznisu. Uhádnete komu patria?

Týmto ženám sa máloktorý muž díva do očí. Pozrite si slovenské a české celebrity,...
 

Všade samá krv! Očití svedkovia opísali tragédiu z minulého týždňa, pri ktorej žralok roztrhal mladého lekára

Brutalitu zvieraťa šokovala aj skúseného záchranára: „Bola to scéna ako...
 

ROZHOVOR: Ministerka vnútra Denisa Saková o rozvode, traume z mladosti, aj o tom, čím zaskočila ochranku

"Čím viac kríz a paník prežijete, tým viac ste obrnený aj v pracovnom,...
 

Konečne! Všetci milovníci „potteroviek“ jasajú! Po dvoch rokoch sa dočkali pokračovania Fantastických zverov

Rowlingová napísala triler plný emócií a zvratov, ktoré vraj prekvapili...
 

Vaše diétne tipy

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 
 
Lucie Vondráčková a Katka Saganová nie sú jediné, komu toto leto krachol vzťah. Pozrite sa, ktorých športovcov nachytali pri nevere
br