Tip redakcii
 

VIDEO: Lucie Vondráčková na verejnosti perie špinavú bielizeň zo svojej spálne. TAKTO určite nevyzerá zdrvená, podvádzaná žena

Ani známej dvojici Lucii Vondráčkovej (38) a hokejistovi Tomášovi Plekancovi (35), sa nepodarilo dôstojne ustáť rozchod.

24. augusta 2018, 14:00
Tomáš Plekanec a Lucka Vondráčková

Tomáš Plekanec a Lucka Vondráčková

Autor: PROFIMEDIA.SK

Tento rok odzvonilo aj manželstvu Lucie Vondráčkovej a Tomáša Plekanca. Boli spolu osem rokov, z toho sedem rokov sú manželia. Majú dvoch synov a väčšinu času trávili v Kanade, kde sú ich deti zapísané aj do školy. 

Rozvod je stresujúca záležitosť, ale niektorí verejne známi ľudia ho dokážu zvládnuť bez škandálov. Lenže Plekancovci nie sú tento prípad. Rozpad manželstva verejne vyhlásili na sociálnej sieti. Hoci sa nechceli k tomu viac vyjadrovať, rozpútali mediálnu vojnu. 

Aj keď hokejista vo svojich vyhláseniach tvrdí, že za rozpadom ich vzťahu nie je nikto tretí, priznal vzťah s tenistkou Luciou Šafářovou (31). „Rozchod je čisto vec nás dvoch a nie je za ním nikto tretí. Ani z mojej, ani z Luckinej strany. Môžu zaň len a len naše dlhodobé nezhody,“  napísal hokejista, no už oficiálne tvorí pár s úspešnou tenistkou. 

Tomáš je milovníkom bieleho športu, a preto nebolo Lucke Vondráčkovej nikdy podozrivé, keď chodieval ako divák na turnaje. Lucia vyhlásila, že mu vždy verila a vzťah s tenistkou bol pre ňu šok. Nemala pocit, že sa s Tomášom od seba vzďaľujú. Lenže jej, ešte stále manžel, videl situáciu trochu inak a fanúšikom to ozrejmil zo svojho pohľadu. „S Luckou sme ako manželia nefungovali už niekoľko mesiacov, vlastne už posledné dva roky. Každý sme si žili po svojom, pri pobyte v Česku sme sa nevídali skoro vôbec. Obom nám záležalo hlavne na tom, aby sme dobre vychovávali naše deti,“ priznal Plekanec. „Na definitívnom rozchode sme sa dohodli spoločne, bez emócií, pár dní pred tým, než som to oznámil na Facebooku. Rovnako tak mala po dohode urobiť Lucka. Ťažko tým tak mohla byť prekvapená alebo zaskočená, ako sa vyjadrila vo svojich televíznych rozhovoroch. Sama prišla s návrhom na koniec nášho vzťahu už zhruba pred rokom. A ako som sa teraz dozvedel, už mala v Kanade dohodnutú spoluprácu s rozvodovou právničkou,“ vysvetľuje hokejista. Reakcia od Lucky nenechala na seba dlho čakať. 

„Do júna tohto roku sme žili ako rodina so všetkým, čo k tomu patrí. Plnú moc o svojom právnom zastúpení som podpísala v prítomnosti notára až po tom, čo vyšiel manželov status na facebooku. Až po tom, čo mi manžel oznámil, že si sám najal rozvodového právnika. A to môžem, samozrejme, doložiť,“ píše na facebooku Vondráčková. 

 „Žili sme v jednej domácnosti ako manželia až do tohtoročného odchodu na dovolenku do Česka. Prekvapila ma tá nutnosť zdieľať všetko na FB a nesúhlasila som s tým. Rozvodové papiere som podpísala až deň po tomto oznámení. Prajem Lucii a Tomášovi veľa šťastia. Každé manželstvo má svoje prepady. Nehovorím, že sme boli celú dobu šťastní, ale žili sme spolu. Tento rok zostávame v Kanade. Budeme bývať neďaleko nášho bývalého domu, v ktorom ostáva Tomáš,“ priznala speváčka. 

Nevera a rozchod sú veľmi bolestivé, ale speváčka ide ďalej. Užíva si fotenie na album aj k rozhovorom a zrejme už čoskoro začne opäť aj poctivo trénovať. Video z jej tréningu nájdete nižšie. 

Autor: ma

video

 


 

 

 
 

pluska správy

VIDEO: Kyprá trénerka Michelle nevedela zaujať fanúšikov. Potom prišiel útok prasaťa a...

...zdalo sa, že modelka vo vypasovaných bikinách prežije horor.
 

MÓDNA POLÍCIA: Vulgárna moderátorka, Kollárova dcéra sa pasovala za kráľovnú a Drobová ...

... sa nehodila k svojmu mužovi. Prísny plesový dress code celebritné dámy...
 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
VIDEO: Lucie Vondráčková na verejnosti perie špinavú bielizeň zo svojej spálne. TAKTO určite nevyzerá zdrvená, podvádzaná žena
ma