Tip redakcii
 

Modelka Natália Vodianova podľahla futbalovej horúčke. Za výhru Ruska sľúbila, že ukáže...

... na štadióne v Lužnikách niečo, čo fanúšikovia ešte nevideli.

02. júla 2018, 23:00
Snívala o góloch - splnilo sa.

Snívala o góloch - splnilo sa.

Autor: instagram/ N.V

Výhra Ruska nad Španielskom, ktorou si domáci futbalisti otvorili dvere do štvrťfinále na majstrovstvách sveta Rusov úplne pobláznila. Nečudo. 
Ešte pred zápasom mnohí fanúškovia sľubovali hory-doly za to, ak ich futbalisti uspejú. Sociálne siete sú teraz plné dôkazov toho, že vedia sľuby aj plniť - behajú holí do obchodu, po ulici cez dedinu, kúpu sa v chladnej petrohradskej Neve či nechávajú sa tetovať. Medzi veľké futbalové fanúšičky patrí aj krásna ruská modelka Natália Vodianová (36), ktorá spoločne s legendárnym brankárom Ikerom Casillasom otvárala v júni šampionát.

 

Dá milión 

"Ak Rusko vyhrá nad Španielskom, sľubujem, že venujem 1 milión rubľov na rozvoj futbalu v Rusku a zatancujem Kalinku pred finálnym zápasom v Lužnikách," napísala na instagrame pred zápasom. Dnes už je jasné, že by mala svojmu slovu dostáť. Fanúšikovia teraz čakajú, či naozaj uvidia krásnu Natáliu na najväčšom športovom štadióne v Rusku tancovať národný tanec. Rozhodne by to bolo efektné.

 


 Štadión sa pôvodne volal Centrálny štadión Lenina, postavili ho v päťdesiatych rokoch minulého storočia. V roku 1980 hostil letnú olympiádu a zažil aj veľkú drámu, keď v ňom zahynulo pri panike vyše 60 ľudí. Meno Lužniky dostal v roku 1990. Zmestí sa do neho vyše 80 000 divákov.

Natália má dnes 5 detí a žije vo Francúzsku. Vyrastala v Nižnom Novgorode v chudobných pomeroch, spolu s mamou predávali na trhu ovocie. V pätnástich už mala ale vlastný stánok. Do modelingu sa dostala cez agentúru, ktorá ju objavila, ale podmienkou bolo naučiť sa po anglicky. Dokázala to za tri mesiace. Hovorí, že do Francúzska vycestovala v sedemnástich skôr zo zúfalstva a hladu. Paríž jej ľahol k nohám. 
Dnes sa angažuje aj v charite. Len taká aktuálna drobnosť - nechala podpísať zvučným futbalovým menám lopty a chystá sa ich predať 12. júla v Moskve na aukcii, výťažok ktorej pôjde na podporu detí. Kto loptu vydraží, tomu ju doručia v limitovanej sérii kufra Louis Vuitton. "Určite nie je na svete cennejší a symbolickejší darček pre fanúšika," myslí si Natália, ktorá patrí medzi najlepšie platené modelky sveta.

 

Autor: KAČ

video

 


 

 

 
 

pluska správy

MÁ ODVAHU! Zora Czoborová priznala, čo musí zakrývať

Naše celebrity nemajú vo zvyku priznávať svoje nedostatky. Ona však prekvapila...
 

Myslel si, že ho bolí zub, v ústach mal však nádor. TAKTO nezvyčajne ho zachránili lekári

Novú sánku, svaly a kožu urobili Jánovi Kubišovi z nohy.
 
 
Modelka Natália Vodianova podľahla futbalovej horúčke. Za výhru Ruska sľúbila, že ukáže...
KAČ