Tip redakcii
 

Možno budem nevestou... Lucie Bílá (52) prezradila, že sa chystá prežiť v Bratislave niečo nevídané. A vy môžete byť pri tom!

Lucie celá žiari a tvrdí, že prežíva ružové obdobie, ktoré čoskoro vystrieda obdobie biele. Má na mysli ďalšiu svadbu?

06. novembra 2018, 14:00
 Lucka sa v šatách ako
pre nevestu nevestu evidentne cíti dobre.

Lucka sa v šatách ako pre nevestu nevestu evidentne cíti dobre.

Autor: Profimedia.sk, Archív

Presne pred rokom neprežívala dvadsaťnásobná zlatá slávica práve šťastné obdobie. Vyšlo vtedy najavo, že je opäť sama a vzťah s Radkom Filipim, mladším o sedemnásť rokov, jej nevyšiel. Dnes je však v celkom inej situácii. Dlho totiž bez seba nevydržali. Už koncom zimy sa „testosterónový anjel“, ako ho nazvala, opäť začal objavovať po jej boku a v lete oficiálne potvrdili, že sú zase spolu. A tak Lucie tento november celá žiari a tvrdí, že má ružové obdobie, ktoré čoskoro vystrieda obdobie biele. Má na mysli ďalšiu svadbu?

Muž za odmenu

Možno áno, možno nie, v každom prípade na otázku sobáša už neodpovedá novinárom záporne. Keď si bola nedávno v Bratislave skúšať krásne biele šaty, ktoré vyzerali ako svadobné, pripustila, že nevestou možno naozaj zase bude a svadby by sa nebála, lebo Radek je muž za odmenu. Uvidíme teda, či návrhár Boris Hanečka dostane od nej aj takúto zákazku. Autorom honosnej bielej róby je on, no zatiaľ jej navrhol šaty „len“ na koncert. Whitney, Jackson, Lucie Lucie chystá na 22. november v Bratislave jediný a jedinečný vianočný koncert.

Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu zaspieva svoje najväčšie hity, vianočný repertoár, plus dve osobné novinky z budúceho albumu. Pieseň venovanú mame, ktorá pred vyše dvoma rokmi podľahla ťažkej chorobe, a pieseň pre syna Filipa, ktorý vyletel z hniezda. Lucie sľubuje, že to bude neopakovateľný zážitok ešte z jedného dôvodu. Jej hosťom totiž bude ona sama. Na javisku vystúpi s vlastným hologramom, tak ako prednedávnom účinkovala Aguilera s Whitney Houston, alebo sa na odovzdávaní hudobných cien zjavil Michael Jackson. Speváčka priznáva, že aj pre ňu je to jedinečná príležitosť a možnosti dnešnej techniky jej vyrážajú dych.

Nestrácam čas

Lucie však do Bratislavy prinesie nielen pesničky. Je to speváčka s najšikovnejšími rukami v šoubiznise. Už šila medveďa, háčkovala goliere, robila ružence a teraz sa zamerala na tvorbu náhrdelníkov. V Jablonci nad Nisou nakúpila komponenty na tritisíc anjelikov, ktoré vyrába doma vo svojej pracovni, alebo v aute, keď sa vezie na koncert. „Trebárs som cestovala do Bratislavy a späť, čo znamenalo šesť a pol hodiny v aute. Viete, ako mi to tam išlo od ruky? Nerada strácam čas, je ho škoda. A tak montujem a robím niečo rukami. Nielenže ma to upokojuje, ale pomáha to dobrej veci,“ povedala pred časom pre médiá, keď sa rozhodla z predaja anjelikov sponzorovať kúpu sanitky na prevoz pacientov do Alzheimerovho centra.

Chcete vstupenky a anjela?

Ak chcete zažiť naživo žiariacu Lucku a vypočuť si jej najväčšie hity, prípadne dostať vlastnoručne vyrobený náhrdelník s anjelikom, máte šancu. Zapojte sa do našej súťaže. Podmienky nájdete v tlačenom Šarme.

Autor: br

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Marilyn Manson, ktorý fajčil ľudské kosti a pil kyselinu, má päťdesiat a je na smiech

Sám sa nazýval Antikristom, propagoval drogy, na pódiu sa obnažoval, močil...
 

Spoznali by ste v tejto nevkusnej tučnej dáme bývalý sexsymbol? Takto Angeliku zničili muži

Obe zostali v jej tieni, napriek tomu jedna na ňu spomína s úsmevom a druhá...
 

Objavili sme retro fotky Podzámskej. Ako to tá žena len robí?

Elena Podzámska oslávila siedmeho januára štyridsaťsedem rokov, no z...
 

Dvesto eur je strop, ktorý by Lucia Bugalová „vysolila“ za kabelku!

Herečka a speváčka mala kedysi šatník plný kabeliek. Dnes je to inak......
 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 
 
Možno budem nevestou... Lucie Bílá (52) prezradila, že sa chystá prežiť v Bratislave niečo nevídané. A vy môžete byť pri tom!
br