Tip redakcii
 

Na vlastné oči sme videli, kto dokáže umlčať energickú moderátorku Ivetu Malachovskú!

Na televíznej obrazovke je už tridsaťtri rokov. Za ten čas prešla rukami mnohých vizážistov a vizážistiek a vďaka nim je v meniacich sa trendoch v líčení stále doma.

14. decembra 2017, 20:00
„Voľakedy ma učili, že keď sa obliekate,
nemali by ste mať na sebe viac ako
dve farby. Alebo nekombinovať prúžky
s bodkami. Teraz keď v tom niekam
neprídete, nie ste trendová. Ale ja mám
stále zásadu, že menej, a s pribúdajúcim
vekom ešte menej, je viac. Týka sa to
líčenia aj obliekania.“

„Voľakedy ma učili, že keď sa obliekate, nemali by ste mať na sebe viac ako dve farby. Alebo nekombinovať prúžky s bodkami. Teraz keď v tom niekam neprídete, nie ste trendová. Ale ja mám stále zásadu, že menej, a s pribúdajúcim vekom ešte menej, je viac. Týka sa to líčenia aj obliekania.“

Autor: Emil Vaško

„Naučila som sa od nich všetko, čo viem o líčení a mejkapoch. Nikdy som sa nezaoberala šminkami, väčšmi ma zaujímali moje športové aktivity,“ hovorí nám moderátorka počas líčenia do relácie Dámsky klub. Iveta je známa tým, že iba s ťažkosťami vydrží byť potichu, ale maskérky si vraj na ňu už zvykli a dovolia jej rozprávať aj počas líčenia. Poslušne potichu sedí iba pri nanášaní rúžu… Priznáva, že nepatrí k ženám, ktoré si úpravu zovňajška zvlášť vychutnávajú, miluje však výsledok. „Som moderátorka, ktorá nemá rada, keď musí sedieť a nechať sa poľudšťovať. Naše maskérky vedia, že chcem byť hotová za tridsať minút. Ale ten pocit po tom, keď odtiaľto odídem, stojí za to. Lebo každá z nás sa cíti výborne, keď ju prifarbia profesionáli,“ konštatuje.

Bez manierov

Keď sa Iveta posadí do kresla pred maskérku, celkom sa odovzdá do jej rúk. Pri líčení nemá špeciálne požiadavky, pretože vie, že odborníčky na krásu tomu rozumejú viac ako ona. „Všeobecne verím profesionálom a odborníkom. Nie som tá, ktorá príde a povie, že chce mať oranžové vlasy a k tomu oranžový rúž. Takže verím ľuďom, ktorí sa vyznajú v tom, čo robia, a nehovorím im do toho. Už sa mi neraz stalo, že hoci som si myslela, že mi niečo nepristane, dievčatá zariskovali – nalíčili ma a bolo to dobré,“ priznáva.

Tvárime sa prirodzene

Moderátorka si v súkromí vystačí iba s maskarou na oči, čiernou ceruzkou na oči a jemným mejkapom. Má totiž peknú pleť, a tak nepotrebuje hustý krycí mejkap. Dobre si pamätá časy, keď bolo v móde mať na tvári všetkého veľa. „Dnes sa zase všetci tvárime, že máme byť prirodzení, z čoho sa teším, lebo celý život som prirodzená. Nefungujem tak, že keď sa ráno zobudím, som niekto celkom iný,“ vysvetľuje moderátorka. Naráža aj na to, že čoraz mladšie dievčatá podliehajú permanentnému mejkapu a rôznym iným vylepšeniam tváre. A najmä majú panický strach z vrások. Iveta to však vidí celkom inak. „Vrásky považujem za súčasť svojho života, sú to, čo som prežila, a neprekážajú mi,“ hovorí rozhodne. V starostlivosti o pleť si Iveta najviac zakladá na odličovaní, nie na pomoci dermatológov. „Ešte kedysi, keď som občas prišla domov kolísavým krokom po dobrom žúre, vždy som sa riadne odlíčila. Ak do niečoho dávam väčšie peniaze, tak je to kozmetika na odličovanie a čistenie pleti,“ priznáva.

Autor: Martina Korbašová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Prevetral tú istú! Známy herec stavil na odskúšané

Juraj Hrčka vlastní rovnakého miláčika ako Zuzana Fialová.
 

VIDEO: Chcete mať pohľad bábiky ako Anna Amenová? Touto metódou vám ho vykúzlia!

Dlhé, husté a prirodzené - také môžete mať mihalnice na počkanie.
 

Kuriózne zoznámenie prezidentského kandidáta s manželkou. Sú spolu neuveriteľných 32 rokov!

Zuzana Mistríková (50) musela začať študovať chémiu, hoci to nebol vôbec...
 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
Na vlastné oči sme videli, kto dokáže umlčať energickú moderátorku Ivetu Malachovskú!
Martina Korbašová