Tip redakcii
 

Nežné blondínky, ktoré nemajú problém dať si do zubov. Ktoré sú najznámejšie celebritné bitkárky?

Zdá sa, že šoubiznisu kraľujú nielen ostré lakte, ale aj tvrdé päste.

21. októbra 2017, 18:00
Pre bitku
dostala Agáta Hanychová 
načas zákaz
vstupu na
festival.

Pre bitku dostala Agáta Hanychová načas zákaz vstupu na festival.

Autor: Profimedia.sk

Nedávno predviedla svoj temperament v jednom z banskobystrických barov moderátorka Stanka Pavolová (36) a jej vyčíňanie má dohru aj na polícii. Marek (28), ktorého údajne napadla, podal na nežnú krásku trestné oznámenie. Podľa jeho slov mu v podniku rozbila o hlavu pohár. Absolvoval aj lekárske vyšetrenie a pre denník Plus JEDEN DEŇ priznal, že mal otras mozgu a bude mať aj doživotne pamiatku v podobe jazvy na tvári.

Stanka celý incident vidí inak a tvrdí, že mladý muž spôsobil zranenia jej. Najskôr ju vraj slovne obťažoval a potom poranil hrdlom fľaše na čele a vlasovej časti hlavy. Takisto podala trestné oznámenie. Pod vplyvom alkoholu sme schopní vyviesť rôzne psie kúsky, ale v prípade Stanky to vraj nebolo po prvýkrát, keď sa správala útočne. Z napadnutia ju obvinila aj jedna Bratislavčanka, ktorej vraj moderátorka dala facku a poškriabala ju na krku. Stanka tvrdí, že šarvátku spôsobila dotyčná slečna a ona sa iba bránila.

Koniec kamarátstva

Ďalšia nežná blondína, ktorá vie dať do držky, je údajne aj Barbora Balúchová (29). Aj zatiaľ posledná z matiek detí Borisa Kollára (52) má na konte potýčky. Jedna sa vraj odohrala v roku 2012 na dámskej toalete v bratislavskom podniku. Speváčka si skočila do vlasov s vtedy ešte veľmi dobrou priateľkou Nikol Fridrichovou (30), Miss Carat Tuning 2011. Údajne pre chlapa. Kamarátka zoznámila Barboru s istým mladíkom, ale zrejme sa jej nepáčilo, že medzi ním a speváčkou preskočila iskra. Za zatvorenými dverami toaliet si to blondínky vraj vybavili ručne-stručne.

„Táto osoba pre mňa skončila. S bezcharakternými ľuďmi sa nestretávam. Strašne ma sklamala,“ povedala vtedy Fridrichová pre Nový Čas. Ďalšia Barborina bitka sa vraj odohrala pred pár rokmi v Leopoldove, keď ju vytočila poznámka inej slečny na jej adresu. „Čo si to povedala, ty ku..a?! Poď sem!“ kričala vraj speváčka na dievča. Keď nereagovala, hviezda sa vybrala za ňou, na pomoc si vraj zavolala aj kamošku, a bitka sa mohla začať. Dámy odtrhli od seba až prítomní muži.

Najznámejšia šarvátka

Stránky novín a časopisov dlhý čas zapĺňal spor medzi manželkou Roba Vitteka (35) Patríciou Vittekovou (37) a Alexandrou Orviskou (33). Manželský trojuholník nakoniec pred tromi rokmi vyústil do fyzického konfliktu speváčky a moderátorky. Aj tento incident sa odohral v nočnom podniku a Saša v ten večer skončila s prasknutým nosom. Našťastie, nevidno to. Aj na priebeh tejto udalosti má každá zo zainteresovaných dám iný pohľad. Šepkalo sa, že Patrícia napadla Sašu – prvýkrát sa jej to podarilo, a keď to chcela zopakovať, zakročila ochranka. Vitteková však vtedy tvrdila, že k niečomu takému by sa nikdy neznížila.

Jednoducho Agáta

Nielen Slovenky majú energie na rozdávanie. Naši českí susedia majú na výstrelky Agátu Hanychovú (32). Kontroverzná modelka a moderátorka sa síce rada predvádza, ale nie vždy má na fotografov náladu. Zlú chvíľu vystihol jeden paparaco. Na tejto bitke sa síce nezúčastnila priamo, ale zatiaľ čo otec jej prvého syna Kryšpína Miroslav Dopita (36) mlátil fotografa, Agáta mu z fotoaparátu stihla vybrať pamäťovú kartu.

Po Dopitu si potom prišli aj policajti. Z paparaca sa nakoniec vykľul obyčajný turista, ktorý si chcel odfotiť moderátorku váľajúcu sa v meste po zemi. Oveľa závažnejšie však bolo nevhodné Agátino správanie na filmovom festivale v Karlových Varoch. Opäť bol v hlavnej úlohe jej bývalý priateľ Mirek a ona. Ako tvár butiku, ktorý sa vo Varoch otváral, sa Agáta zúčastnila aj na večernej párty.

Po upozornení zástupcu firmy, aby sa správala tak, ako požadujú, keďže ju platia, sa strhla bitka. Najskôr na základe výčitky, ktorú adresovali Agáte, zakročil jej expriateľ, ale zástupca firmy si to nenechal a už sa to mlelo ako v správnej kovbojke. Bitku ukončili až privolaní policajti. Agáta sa na druhý deň objavila na módnej prehliadke, kde predvádzala, s veľkými modrinami na rukách...

Povedali by ste to o nej?

Ani športovkyne nejdú po ranu ďaleko. Tentoraz bola terčom pozornosti inej dámy Anna Kurnikovová (36). V jednom z lasvegaských klubov do slávnej tenistky vraj hodila pohár. Nežná blondínka však nie je žiadna hanblivka a útočníčke sa nebojácne postavila. Fyzická výmena netrvala dlho, zasiahla ochranka a neznámu paniu vyviedla z baru. Tento incident sa stal už pred pár rokmi.

Autor: ma

video

 


 

 
 

pluska správy

FOTO: Vydatá Plačková si takto hrkútala s cudzím mužom na ostravskom festivale. Jej manžel to ale nebol!

Kamarátky Zuzana Strausz Plačková (27) a Nela Slováková (28) si vedia užívať...
 

Meghan to chce, Harry ODMIETA. Ak s tým čerstvá manželka neprestane, má problém

Poslúchne vojvodkyňa zo Sussexu svojho muža alebo si urobí po svojom?
 

FOTO: Sajfa zainvestoval do skvostného výhľadu. Kto si všimol, čo mu to visí na stene?

Moderátorovi môžu závidieť podnetné prostredie všetci muži.
 

Bez TÝCHTO vecí by sa Kristína Tormová Farkašová, či Milan Ondrík na festivale nezaobišli

Celebrity presne vedia, čo je dôležité mať pri sebe, keď sa vyberiete žúrovať...
 

LUNÁRNY KALENDÁR od 23.7. do 29.7. Utorok je skvelý deň, v stredu sa vyberte na úrady

Vo štvrtok si všímajte, čo sa okolo vás deje, hodnoťte, kontrolujte, počítajte...
 
 
Nežné blondínky, ktoré nemajú problém dať si do zubov. Ktoré sú najznámejšie celebritné bitkárky?
ma