Tip redakcii
 

Nežné blondínky, ktoré nemajú problém dať si do zubov. Ktoré sú najznámejšie celebritné bitkárky?

Zdá sa, že šoubiznisu kraľujú nielen ostré lakte, ale aj tvrdé päste.

21. októbra 2017, 18:00
Pre bitku
dostala Agáta Hanychová 
načas zákaz
vstupu na
festival.

Pre bitku dostala Agáta Hanychová načas zákaz vstupu na festival.

Autor: Profimedia.sk

Nedávno predviedla svoj temperament v jednom z banskobystrických barov moderátorka Stanka Pavolová (36) a jej vyčíňanie má dohru aj na polícii. Marek (28), ktorého údajne napadla, podal na nežnú krásku trestné oznámenie. Podľa jeho slov mu v podniku rozbila o hlavu pohár. Absolvoval aj lekárske vyšetrenie a pre denník Plus JEDEN DEŇ priznal, že mal otras mozgu a bude mať aj doživotne pamiatku v podobe jazvy na tvári.

Stanka celý incident vidí inak a tvrdí, že mladý muž spôsobil zranenia jej. Najskôr ju vraj slovne obťažoval a potom poranil hrdlom fľaše na čele a vlasovej časti hlavy. Takisto podala trestné oznámenie. Pod vplyvom alkoholu sme schopní vyviesť rôzne psie kúsky, ale v prípade Stanky to vraj nebolo po prvýkrát, keď sa správala útočne. Z napadnutia ju obvinila aj jedna Bratislavčanka, ktorej vraj moderátorka dala facku a poškriabala ju na krku. Stanka tvrdí, že šarvátku spôsobila dotyčná slečna a ona sa iba bránila.

Koniec kamarátstva

Ďalšia nežná blondína, ktorá vie dať do držky, je údajne aj Barbora Balúchová (29). Aj zatiaľ posledná z matiek detí Borisa Kollára (52) má na konte potýčky. Jedna sa vraj odohrala v roku 2012 na dámskej toalete v bratislavskom podniku. Speváčka si skočila do vlasov s vtedy ešte veľmi dobrou priateľkou Nikol Fridrichovou (30), Miss Carat Tuning 2011. Údajne pre chlapa. Kamarátka zoznámila Barboru s istým mladíkom, ale zrejme sa jej nepáčilo, že medzi ním a speváčkou preskočila iskra. Za zatvorenými dverami toaliet si to blondínky vraj vybavili ručne-stručne.

„Táto osoba pre mňa skončila. S bezcharakternými ľuďmi sa nestretávam. Strašne ma sklamala,“ povedala vtedy Fridrichová pre Nový Čas. Ďalšia Barborina bitka sa vraj odohrala pred pár rokmi v Leopoldove, keď ju vytočila poznámka inej slečny na jej adresu. „Čo si to povedala, ty ku..a?! Poď sem!“ kričala vraj speváčka na dievča. Keď nereagovala, hviezda sa vybrala za ňou, na pomoc si vraj zavolala aj kamošku, a bitka sa mohla začať. Dámy odtrhli od seba až prítomní muži.

Najznámejšia šarvátka

Stránky novín a časopisov dlhý čas zapĺňal spor medzi manželkou Roba Vitteka (35) Patríciou Vittekovou (37) a Alexandrou Orviskou (33). Manželský trojuholník nakoniec pred tromi rokmi vyústil do fyzického konfliktu speváčky a moderátorky. Aj tento incident sa odohral v nočnom podniku a Saša v ten večer skončila s prasknutým nosom. Našťastie, nevidno to. Aj na priebeh tejto udalosti má každá zo zainteresovaných dám iný pohľad. Šepkalo sa, že Patrícia napadla Sašu – prvýkrát sa jej to podarilo, a keď to chcela zopakovať, zakročila ochranka. Vitteková však vtedy tvrdila, že k niečomu takému by sa nikdy neznížila.

Jednoducho Agáta

Nielen Slovenky majú energie na rozdávanie. Naši českí susedia majú na výstrelky Agátu Hanychovú (32). Kontroverzná modelka a moderátorka sa síce rada predvádza, ale nie vždy má na fotografov náladu. Zlú chvíľu vystihol jeden paparaco. Na tejto bitke sa síce nezúčastnila priamo, ale zatiaľ čo otec jej prvého syna Kryšpína Miroslav Dopita (36) mlátil fotografa, Agáta mu z fotoaparátu stihla vybrať pamäťovú kartu.

Po Dopitu si potom prišli aj policajti. Z paparaca sa nakoniec vykľul obyčajný turista, ktorý si chcel odfotiť moderátorku váľajúcu sa v meste po zemi. Oveľa závažnejšie však bolo nevhodné Agátino správanie na filmovom festivale v Karlových Varoch. Opäť bol v hlavnej úlohe jej bývalý priateľ Mirek a ona. Ako tvár butiku, ktorý sa vo Varoch otváral, sa Agáta zúčastnila aj na večernej párty.

Po upozornení zástupcu firmy, aby sa správala tak, ako požadujú, keďže ju platia, sa strhla bitka. Najskôr na základe výčitky, ktorú adresovali Agáte, zakročil jej expriateľ, ale zástupca firmy si to nenechal a už sa to mlelo ako v správnej kovbojke. Bitku ukončili až privolaní policajti. Agáta sa na druhý deň objavila na módnej prehliadke, kde predvádzala, s veľkými modrinami na rukách...

Povedali by ste to o nej?

Ani športovkyne nejdú po ranu ďaleko. Tentoraz bola terčom pozornosti inej dámy Anna Kurnikovová (36). V jednom z lasvegaských klubov do slávnej tenistky vraj hodila pohár. Nežná blondínka však nie je žiadna hanblivka a útočníčke sa nebojácne postavila. Fyzická výmena netrvala dlho, zasiahla ochranka a neznámu paniu vyviedla z baru. Tento incident sa stal už pred pár rokmi.

Autor: ma

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Princ Harry je na zožratie. Pozrite si tieto fotografie a skúste povedať, že nebude skvelým otcom!

Päť mesiacov po svadbe oznámil Kensingtonský palác radostnú novinu - na...
 

Jiřina Bohdalová si stále užíva záujem mužov. Aj preto sa snaží byť vždy dokonalá

Na žúre po premiére muzikálu Doktor OX sa väčšej pozornosti ako účinkujúci...
 

Zlodejky pozornosti: Čo spája tehotnú vojvodkyňu Meghan (37) a herečku Hanu Gregorovú (66)?

To, že pre nevestu je veľké riziko pozvať ich na svadbu, lebo príde o svoj...
 

Tehotná moderátorka Dana Čapkovičová chcela pohlavie bábätka tajiť: Podkopol ju však kolega...

... a v priamom prenose prezradil, že sa blondínke narodí dievčatko!...
 

Vaše diétne tipy

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 

TOTO sú Darine recepty na štíhlosť. Jedzte ako ona a budete mať krivky ako ona

Dara Rolins je nesmierne disciplínovaná a je to aj vidieť. Ženy ju obdivujú...
 

Maslo, z ktorého schudnete: Odhaľte tajomstvo tehotnej mozzarelly

Hebká burrata, vrzgajúce halloumi a nadýchaná ricotta. Neviete, čo s nimi?...
 
 
Nežné blondínky, ktoré nemajú problém dať si do zubov. Ktoré sú najznámejšie celebritné bitkárky?
ma