Tip redakcii
 

Pripravil Andrej Bičan svoju milenku naozaj na všetko? O tomto mladé dievča asi nesníva

Druhá manželka Andreja Bičana (42) Edita sa musela popasovať s úlohou macochy. Ako zvládne túto výzvu mladá Miška, ktorá bude musieť obriadiť tri cudzie deti?

13. decembra 2017, 18:00

Autor: Michal Šebeňa

Presne pred rokom zobral Andrej Bičan na otvorenie zimnej sezóny v Jasnej svoju manželku – vtedy pôsobili ako bezproblémový a pohodový pár. Tento rok sa na tej istej akcii pretŕčal s milenkou, preto jeho tvrdenie, že už rok s ňou žije v spoločnej domácnosti, vyznieva čudne. Úspešný ženatý moderátor a slobodná študentka Michaela (23) sa vraj spoznali začiatkom februára v roku 2015 na jednom plese na východnom Slovensku. Už o dva týždne si vraj užívali jeden druhého na romantickom výlete v Tatrách. Pred pár dňami šoumen priznal, že už rok žijú v spoločnej domácnosti a jeho manželstvu s Editou (41), s ktorou má dve dcéry, zvoní umieračik.

Všetko je len šou

Keď sa ho novinári v Jasnej pýtali, kto je mladá dáma, ktorej sa tak venuje, zahmlieval a vtipkoval, no nakoniec ho žarty prešli. „Áno, je to tak! Moje manželstvo sa po jedenástich rokoch rozpadlo. Šance na záchranu stroskotali. Momentálne prebiehajú ukončovacie procesy. S mojou novou partnerkou Miškou už rok žijeme v spoločnej domácnosti a tešíme sa z nášho vzťahu,“ vyhlásil Andrej na sociálnej sieti s tým, že celú vec viac komentovať nebude. To isté nám zopakoval aj do telefónu, keď sme ho kontaktovali. Kríza u Bičanovcov teda trvala nejaký čas, no Edita svojho manžela napriek všetkému ochotne sprevádzala na všetkých podstatných akciách. Ruka v ruka a so širokým úsmevom prišli v marci tohto roku aj na odovzdávanie cien OTO.

Toto mu chýbalo?

Keď sme boli v marci minulého roku u Andreja doma v Ivanke pri Dunaji, v rámci rozhovoru okrem iného priznal, že prešiel krízou štyridsiatnika a nevedel, ako ďalej naložiť so životom a s prácou: „Normálne som nevedel, čo mám robiť, mal som pocit nenaplnenosti. Nevedel som, prečo mám ísť do roboty…“ Vtedy niektorí muži hľadajú stratené sebavedomie v mladších milenkách. Zabezpečení páni im totiž majú čo ponúknuť a na revanš dostanú uznanie a obdiv. Moderátor však tvrdí, že výsledkom jeho krízy bol biznis s alkoholom – začal vo veľkom predávať vodku. Je však možné, že s jeho moderátorským egom zamával aj fakt, že pre manželku nebol celebrita. „Moja manželka neuznáva to, že som ,niekto‘. Ja som iba manžel,“ priznal vtedy so smiechom. U Mišky vraj obdiv našiel.

Tretia „mama“

Zdá sa, že papierové ukončenie manželstva je u Bičanovcov len otázka času. U Andreja to však bude už po druhý raz. Prvý raz sa jeho ženou stala študentská láska Andrea. Z tohto vzťahu má syna Miška, ktorý sa v puberte nasťahoval k otcovej novej rodine. „S bývalou manželkou sme sa zhodli, že bude bývať so mnou. Bol vo veku, keď potreboval trošku pevnejšiu ruku, a odvtedy u nás zostal. Podľa mňa nie je celkom správne rozdeľovanie detí, každému rodičovi na dva dni alebo každý druhý víkend. Nepáči sa mi ani striedavá starostlivosť. V každej etape života, či je to chlapec, alebo dievča, potrebuje viac iného rodiča. Keď idú chlapci do puberty, potrebujú podľa mňa tvrdú ruku otca,“ priznal vtedy pre Šarm. „U nás sa nedá hovoriť o nejakej láske medzi macochou a nevlastným synom. Jednoducho sa musia rešpektovať. Som tu ja a spájam ich životy. Michal má u nás vytvorené zázemie a je len na ňom, kedy sa rozbehne do života,“ dodal. Zatiaľ čo Edita si musela kedysi zvyknúť na jedno cudzie dieťa, mladá Miška sa bude musieť popasovať s úlohou trojnásobnej macochy!

Autor: Redakcia

video

 


 

 
 

pluska správy

10 slovenských celebrít, ktoré nás klamú telom. Neuveriteľné, koľko majú rokov!

Svojou vizážou aj postavou vyrážajú dych. Ako sa im darí udržiavať sa v kondícii?...
 

Zázračná huba Reishi: Podporuje imunitu a bojuje aj proti Alzheimerovi!

Liečivá huba, prírodný zázrak či dokonca elixír života. Aj takéto prívlastky...
 

To, čo čakalo na Zuzanu Porubjakovú po návrate z materskej, by si priala každá herečka

Zuzana Porubjaková priznáva, že vrátiť sa do práce mohla iba vďaka rodine...
 

Vaše diétne tipy

SUPER TIP: Tieto naklíčené semienka nesmú chýbať na jarnom šaláte. Majú zázračné účinky

Propagátorka kvalitnej stravy Anetta Vaculíková sa správnym zložením...
 

Trénerka zo šou Najväčší víťaz odhalila svoj jedálniček. Vieme, prečo na jej tanieri mäso nenájdeme!

Soňa Sedláčková sa zbavila nadváhy, napriek tomu sa dráždi hranolčekmi....
 

Už dala dole 3 kilá! Erika Barkolová prezradila svoj chudnúci plán

Moderátorka na vlastnej koži skúša, či je pravda, že po štyridsiatke idú...
 

Sexi fotky: Zuzana Belohorcová nafotila ďalšie šteklivé zábery, pozrite sa na jej telo!

Vypracovala si síce ukážkovú figúru, no jej manžel je na nervy. Vieme prečo....
 

Herečka Adriana Krúpová schudla 36 kíl. TAKTO to dokázala aj bez odborníka

Zhadzovať kilá sa rozhodla v momente, keď sa ručička na váhe blížila k stovke....
 
 
Pripravil Andrej Bičan svoju milenku naozaj na všetko? O tomto mladé dievča asi nesníva
Redakcia