Tip redakcii
 

Pripravil Andrej Bičan svoju milenku naozaj na všetko? O tomto mladé dievča asi nesníva

Druhá manželka Andreja Bičana (42) Edita sa musela popasovať s úlohou macochy. Ako zvládne túto výzvu mladá Miška, ktorá bude musieť obriadiť tri cudzie deti?

13. decembra 2017, 18:00

Autor: Michal Šebeňa

Presne pred rokom zobral Andrej Bičan na otvorenie zimnej sezóny v Jasnej svoju manželku – vtedy pôsobili ako bezproblémový a pohodový pár. Tento rok sa na tej istej akcii pretŕčal s milenkou, preto jeho tvrdenie, že už rok s ňou žije v spoločnej domácnosti, vyznieva čudne. Úspešný ženatý moderátor a slobodná študentka Michaela (23) sa vraj spoznali začiatkom februára v roku 2015 na jednom plese na východnom Slovensku. Už o dva týždne si vraj užívali jeden druhého na romantickom výlete v Tatrách. Pred pár dňami šoumen priznal, že už rok žijú v spoločnej domácnosti a jeho manželstvu s Editou (41), s ktorou má dve dcéry, zvoní umieračik.

Všetko je len šou

Keď sa ho novinári v Jasnej pýtali, kto je mladá dáma, ktorej sa tak venuje, zahmlieval a vtipkoval, no nakoniec ho žarty prešli. „Áno, je to tak! Moje manželstvo sa po jedenástich rokoch rozpadlo. Šance na záchranu stroskotali. Momentálne prebiehajú ukončovacie procesy. S mojou novou partnerkou Miškou už rok žijeme v spoločnej domácnosti a tešíme sa z nášho vzťahu,“ vyhlásil Andrej na sociálnej sieti s tým, že celú vec viac komentovať nebude. To isté nám zopakoval aj do telefónu, keď sme ho kontaktovali. Kríza u Bičanovcov teda trvala nejaký čas, no Edita svojho manžela napriek všetkému ochotne sprevádzala na všetkých podstatných akciách. Ruka v ruka a so širokým úsmevom prišli v marci tohto roku aj na odovzdávanie cien OTO.

Toto mu chýbalo?

Keď sme boli v marci minulého roku u Andreja doma v Ivanke pri Dunaji, v rámci rozhovoru okrem iného priznal, že prešiel krízou štyridsiatnika a nevedel, ako ďalej naložiť so životom a s prácou: „Normálne som nevedel, čo mám robiť, mal som pocit nenaplnenosti. Nevedel som, prečo mám ísť do roboty…“ Vtedy niektorí muži hľadajú stratené sebavedomie v mladších milenkách. Zabezpečení páni im totiž majú čo ponúknuť a na revanš dostanú uznanie a obdiv. Moderátor však tvrdí, že výsledkom jeho krízy bol biznis s alkoholom – začal vo veľkom predávať vodku. Je však možné, že s jeho moderátorským egom zamával aj fakt, že pre manželku nebol celebrita. „Moja manželka neuznáva to, že som ,niekto‘. Ja som iba manžel,“ priznal vtedy so smiechom. U Mišky vraj obdiv našiel.

Tretia „mama“

Zdá sa, že papierové ukončenie manželstva je u Bičanovcov len otázka času. U Andreja to však bude už po druhý raz. Prvý raz sa jeho ženou stala študentská láska Andrea. Z tohto vzťahu má syna Miška, ktorý sa v puberte nasťahoval k otcovej novej rodine. „S bývalou manželkou sme sa zhodli, že bude bývať so mnou. Bol vo veku, keď potreboval trošku pevnejšiu ruku, a odvtedy u nás zostal. Podľa mňa nie je celkom správne rozdeľovanie detí, každému rodičovi na dva dni alebo každý druhý víkend. Nepáči sa mi ani striedavá starostlivosť. V každej etape života, či je to chlapec, alebo dievča, potrebuje viac iného rodiča. Keď idú chlapci do puberty, potrebujú podľa mňa tvrdú ruku otca,“ priznal vtedy pre Šarm. „U nás sa nedá hovoriť o nejakej láske medzi macochou a nevlastným synom. Jednoducho sa musia rešpektovať. Som tu ja a spájam ich životy. Michal má u nás vytvorené zázemie a je len na ňom, kedy sa rozbehne do života,“ dodal. Zatiaľ čo Edita si musela kedysi zvyknúť na jedno cudzie dieťa, mladá Miška sa bude musieť popasovať s úlohou trojnásobnej macochy!

Autor: Redakcia

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Vaše diétne tipy

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 

TOTO sú Darine recepty na štíhlosť. Jedzte ako ona a budete mať krivky ako ona

Dara Rolins je nesmierne disciplínovaná a je to aj vidieť. Ženy ju obdivujú...
 

Maslo, z ktorého schudnete: Odhaľte tajomstvo tehotnej mozzarelly

Hebká burrata, vrzgajúce halloumi a nadýchaná ricotta. Neviete, čo s nimi?...
 
 
Pripravil Andrej Bičan svoju milenku naozaj na všetko? O tomto mladé dievča asi nesníva
Redakcia