Tip redakcii
 

Sisa Lelkes Sklovská prekvapila vážnym rozhodnutím. Manžel si myslel, že jej preskočilo a neveril vlastným ušiam! Čo mu vyviedla?

​Aj keď ju odhováral, ona si nedala povedať! Ako to teda dopadlo?

24. októbra 2017, 06:00

Autor: Michal Šebeňa

Svoje sily si tu už otestovalo množstvo známych tvárí. Tvorcovia reality šou Pevnosť Boyard oslovili aj obľúbenú speváčku. V prvej chvíli si vraj pomyslela, že si z nej niekto bezcitne vystrelili. Práve totiž ležala v nemocnici, len dva dni po výmene druhého bedrového kĺbu!

„Bolo to až komické. Myslela som si, že niekto má dosť drsný humor. No keď som si telefonát vypočula, bola som nadšená. Čakala ma však ešte dlhá liečba, takže som nevedela účasť ihneď sľúbiť. Dohodli sme sa teda, že si o mesiac zavoláme. A o mesiac sme sa už dohodli,“ spomína speváčka.

Preskočilo ti?!

Keď si speváčka v lete balila kufre do Francúzska, jej manžel Juraj bol práve v zahraničí. Neveril vlastným ušiam, čo mu Sisa vraví do telefónu: „Samozrejme, že som mu to už spomínala, no počúval ma jedným uchom dnu a druhým von. Takže keď som mu povedala, že sa budeme míňať, spýtal sa, kam idem. Zdôraznila som - predsa na Boyard! Bol v šoku, či mi už úplne preskočilo a prečo riskujem?! Ja som však bola rozhodnutá,“ spomína s úsmevom na deň odchodu. 

Mali o ňu strach

Napriek odvahe a túžbe zažiť adrenalín si Sisa uvedomovala aj riziká, ktoré v pevnosti hrozia, hoci všetci účastníci sú poistení a na sto percent sa tam dbá na to, aby sa nikto nezranil.  „Ja som však mala v zmluve ukotvené ešte aj to, že ma nesmú dať skákať bungee jumping ani disciplíny, kde by som mala padnúť z výšky na tvrdšiu plochu. To by mi mohlo veľmi ublížiť.“ 

Napokon dostala úlohu skočiť do kade plnej ľadu. „Nebolo to príjemné, no horšie bolo, že som sa mala prepchať úzkou rúrou. Keďže som vysoká, nebolo to jednoduché. No hlavne sa o mňa všetci báli, či sa na mokrej zemi nešmyknem.“  

O tom a aj o jej nezabudnuteľnom zážitku v stíhačke sa dočítate v najnovšom Šarme..

Autor: Gr

video

 


 

 
 

pluska správy

VIDEO Na nedeľu ako stvorený: Koláč z 3 surovín bude milovať celá rodina!

Ani u vás sa víkend nezaobíde bez chutného koláča ku káve? Z tohto receptu...
 

VIDEO Na nedeľu ako stvorený: Koláč z 3 surovín bude milovať celá rodina!

Ani u vás sa víkend nezaobíde bez chutného koláča ku káve? Z tohto receptu...
 

Mariah Carey zase nezvládla výber outfitu! Kolegyne Gwen Stefani alebo Pink jej môžu dať lekciu štýlu

Pripravujete si už šatník na jar? Vojenskú zelenú z minulého roku si ešte...
 

NEUVERÍTE, čo si na seba Božidara Turzonovová nechcela obliecť

Božidara Turzonovová (75) bola vždy krásna a nikdy na seba nechcela upozorniť...
 

Ruky preč od tváre! Jednoduché pravidlo pomôže vyhnúť sa TOMUTO problému

Chrípkové vírusy ešte nepovedali posledné slovo, oplatí sa urobiť všetko...