Tip redakcii
 

Syn doplatil na jej chute. Komička urobila na dovolenke chybu, ktorú si navždy zapamätá!

Čo to do seba natrieskala?

15. júla 2018, 06:00
Lujze sa darí. Natáča
 už štvrtú sériu seriálu
 Naši a čoskoro
 odmoderuje aj
 talentovú šou.

Lujze sa darí. Natáča už štvrtú sériu seriálu Naši a čoskoro odmoderuje aj talentovú šou.

Autor: Achív

Herečka a standupistka sa spolu s rodinou chystá, ako každý rok do Chorvátska. Svojej dcére Grétke (6) a synovi Viktorovi (10) už teraz zháňa partiu. „Pôjdeme viacerí dobrí kamoši, čo si rozumieme a hlavne aj oni majú deti, takže sa tie naše budú mať s kým zabávať,“ plánuje. „Púšťame si hudbu, hráme na gitarách a dokonca nie je stanovené, kedy majú ísť spať dospelí a kedy deti. Každý ide, ako chce,“ opisuje pohodu, na ktorú sa teší. Nie vždy to tak bolo. Ich deti sú na slovenské more teda zvyknuté, ale syn Viktor si určite nepamätá svoje úplne prvé dni v Chorvátsku. Ako batoľa totiž rodičov poriadne vystrašil.

Vyhádzaný

„Spomínam si na prvú dovolenku, keď sme išli so synom do Chorvátska, mal vtedy pol roka a ja som ho dojčila. Tam som si dala prvýkrát pivo. Síce iba malé, ale k tomu som zjedla aj veľmi veľa morských potvor. Malý dostal silnú alergickú reakciu a z dovolenky sme sa vrátili s červeným a vyhadzaným dieťatkom. Chvalabohu, nestalo sa nič vážnejšie, žiaden anafylaktický šok, ale kožné prejavy boli dosť ukrutné. Vtedy som sa zamyslela, že radosťou z morských plodov som urobila slovenskému dieťaťu takýto šok. Ale dnes už na to spomíname s humorom,“ konštatuje.

Dostala zajačika

Aj keď má Lujza ešte malé deti a vie, že na dovolenke sa im bude musieť venovať, teší sa na moment, keď vypne a zrekapituluje si pracovnú sezónu. Pravidelne totiž natáčala seriál Naši a zároveň prijala ponuku moderovať šou Česko Slovensko má talent, ktorá sa začne vysielať na jeseň, spolu s českým kolegom Davidom Gránskym (26). „Natáčali sme osem hodín v kuse. Veľmi potrebujem dovolenku. Len tak ležať, pozerať ,doblba‘ a zrekapitulovať si, čo bolo a rozmýšľať, čo bude. Po tom Talente cítim ešte veľký dojazd únavy.“

Nová moderátorská dvojica, ktorá vystriedala Marcela Forgáča (46) a Milana Juniora Zimnýkovala (40), má už dosť práce za sebou. „Už sme veľkú časť práce urobili. Potom nás čakajú len živé vstupy. Cítila som sa dobre a dám sa prekvapiť, ako sa to zostrihá a ako z toho vyjdeme s Dávidom,“ povedala.

Dvojica, ktorá sa zoznámila až vďaka tomuto projektu, si jasne stanovila, za aký pár sa budú prezentovať. „Je to už siedma séria, s Dávidom sme nastúpili do rozbehnutého vlaku a ešte sme sa ani nepoznali. Ak mám pravdu povedať, bolo to celkom prekvapenie, že budem moderovať s o desať rokov mladším fešákom. Ale on je už dosť veľký profík a vie improvizovať. Rýchlo sme sa snažili napojiť na šoubiznisové kamarátstvo. A dali sme si misiu, že hráme moderátorov, ktorí sú dobrí kamoši, niečo ako staršia sestra a mladší brat...“ uzavrela so smiechom.

Nakoplo ju to

Šou jej prinesie nielen väčšie zviditeľnenie a pekný honorár, ale aj niečo iné. „Práve táto robota, vo mne spustila veľkú výčitku. Ako som sa mohla vykašľať na svojej talenty? A to myslím, že život mi ich dal dosť, len som ich nerozvíjala.“ Takže do čoho sa ide komička po novom pustiť? „Vravím si, že nikdy nie je neskoro. Mám víziu, že oprášim určite spev a tanec a ešte aj jazyky. Teda hádam ma toto naladenie neprejde,“ uzatvára s úsmevom. Môže teda začať na dovolenke zdokonaľovaním chorvátčiny, aby sa s lekármi vedela pozhovárať naprí- klad o nebezpečnom krížení potravín.

Autor: Gr

video

 


 

 

 
 

pluska správy

OTESTUJTE SA:Šetríte na potravinách?

Je pre vás dôležitá kvalita potravín alebo sa pri ich výbere rozhodujete...
 

Gabriela Harabinová aj o mužových deťoch z prvého manželstva. Tušili ste, ako si zarábajú?

Potenciálnym prvým dámam a prezidentskej kandidátke sme položili 10 otázok....
 

Čo má Adela s Kollárom? Vyjadril sa k tomu jej manžel Viktor Vincze

Moderátor prezradil, prečo atakuje manželku otázkami o Borisovi…
 

TOTO rozkošné dievča roky patrí k bulváru. Teraz sa z nej možno stane milionárka vďaka rozvodu

Hoci Lucka Vondráčková (38) nemá v súkromí dobré obdobie, na jej tvári sa...
 

Meghan si megadrahú párty v USA poriadne zlizla. Vykričali jej ešte aj...

... uhlíkovú stopu, ktorú zanechala letom súkromným lietadlom. Bolo to...
 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
Syn doplatil na jej chute. Komička urobila na dovolenke chybu, ktorú si navždy zapamätá!
Gr