Tip redakcii
 

Je v tom až po uši. Zamilovaná Natália Puklušová už lepšieho chlapa nestretne

Herečka takáto zamilovaná ešte nebola. Odvážne tvrdí, že nič lepšie ešte nezažila.

11. mája 2018, 08:00

Autor: Emil Vaško

V seriáli Oteckovia hrá Natália Puklušová (34) večne nespokojnú milenku Petru, ktorá žije v miniatúrnom byte, ale túži po obrovskom dome. Stále sa snaží svojho priateľa Marka – Vlada Kobielskeho presvedčiť, aby už konečne začal stavať. Samozrejme, iba za jeho peniaze. V reálnom živote však herečka priznáva, že vo svojom malom dvojizbovom byte je spokojná, a keď raz má žiť v paláci, ten čas príde. „Tak ako si to budem predstavovať, tak to určite bude. Teraz mám všetko, čo potrebujem a čo som vždy chcela,“ hovorí Natália a naráža pri tom na svojho priateľa, ktorý sedí vedľa nej. Zamilovaná herečka tvrdí, že má pocit, že s Pavlom sa poznajú už storočia, no v skutočnosti sú spolu od augusta minulého roka. „Nič lepšie som ešte v živote nezažila a som si istá, že ani nezažijem. Som absolútne spokojná. My napríklad doma nepozeráme telku. Rozprávame sa aj šesť hodín v kuse. Teda Paľo rozpráva päť a pol hodiny a ja zvyšok. Milujem to,“ hovorí šťastná herečka.

Muži z práce

V Natáliinom živote je Pavol ďalším mužom, s ktorým sa zoznámila vďaka práci, a to pri natáčaní obľúbeného seriálu Oteckovia. On stál za kamerou a Natália na pľaci. „Z mojej strany to bola láska na prvý pohľad,“ priznáva herečka a jej priateľ dodáva, že jemu sa tiež hneď zapáčila. „Musí tam byť fyzická príťažlivosť, ale hlavne ide o to, že každá bytosť niečo vyžaruje a Natálka pre mňa obzvlášť. Videli sme sa v prvý deň nakrúcania a odvtedy sme začali spolu komunikovať,“ dopĺňa ju. Pri otázke na prvé rande sa Natália len spokojne zachichoce, že podrobnosti neprezradí, ale Pavol priznal, že to bolo v nebi. „Volali sme tak byt, kde som predtým býval. Bola tam krásna galéria umiestnená vo výške, kde bola posteľ a to sme volali nebo.“

Život so šamanom

Dnes už bývajú spolu. Pavol je trošku ako z iného sveta. Hoci má so šoubiznisom svoje skúsenosti, už nechce byť jeho súčasťou. No uvedomuje si, že vďaka Natálii sa tomu nevyhne. „Natália mi je oporou a pomáha mi v sebarozvoji už len tým, že je verejne známou osobou. Je to určitá skúška na môj vnútorný život, vnútorný svet a vnútorný pokoj,“ konštatuje. Rodený Bratislavčan plánuje svoju lásku zobrať na miesta, ktoré pochodil, konkrétne do Peru, kde ju zoznámi s jedným šamanom, s ktorým strávil nejaký čas. Prezradil, že sa im podarilo vyliečiť jedného človeka z rakoviny a aj z dny. Verí v silu raw stravy a Natália si ju pochvaľuje tiež. „Paľo neje mäso a tak nejako som ho odstavila aj ja. Ale vôbec mi to nechýba, hoci kedysi som si dala klobásku aj slaninu. Nepotrebujem ho a ani nekupujem. Ale naša strava je naozaj pestrá,“ hovorí herečka.

Aj babka ho zobrala na milosť

Natália svojho priateľa predstavila už aj rodičom. Na potetovaného muža s náušnicami v ušiach si najdlhšie zvykala babka, konzervatívna Rusínka. „Paľa majú radi všetci, kto by ho nemal rád,“ zhodnotila rodinné stretnutie herečka. No Paľo priznáva, že babkinu náklonnosť si musel získavať dlhšie. „Cesta k babičke bola asi o dve hodiny dlhšia ako k ostatným, ale nakoniec sme si našli spoločnú tému. Je to krásna žena,“ konštatuje. Zaľúbenci plánujú aj svadbu, čo babičku určite poteší, ale nie podľa tradičných zvykov. „Viem si to predstaviť, ale nie tým spôsobom, akým to funguje v klasickom koncepte u ľudí. Keď to v nás dozreje, že teraz je ten deň, určite nájdeme spôsob. Ale ak bude potreba, napríklad, že budeme mať potomkov, aby všetko spĺňalo aj právne normy, tak jasné, pôjdeme aj na úrad. No v rámci našej životnej filozofie to bude asi iné,“ dodáva na záver Pavol.

Autor: Martina Korbašová

video

 


 

 
 

pluska správy

FOTO: Mesto plné pokladov. TÁTO metropola je podľa Lonely Planet najkrajšia v Čechách

Olomouc s farebnými záhradami a so zlatými kostolmi je očarujúci.
 

Omladzujúca zmrzlina: Pripravte si z oranžového všelieku domáce nanuky

Rakytník odporuje imunitu, zlepšujú trávenie, pomáha pri chrípke, lieči...
 

Na tento zážitok Dara nikdy nezabudne! Nepríjemné prekvapenie, čo zažila v Bratislave, sa totiž netýkalo iba jej, ale aj dcérky

Dara prehovorila o človeku, ktorý jej ublížil. Pomohlo až, keď mu dohovorila...
 

Vysoké IQ nie je všetko. Ak chýba emočná inteligencia, človek môže v živote zlyhať. Dá sa s tým niečo robiť?

„Ak má človek vysoké IQ, ale v emocionálnej oblasti zlyháva, v súkromí aj...
 

Vaše diétne tipy

Chlebová diéta: Z nopálového chleba nepriberiete, dokonca vám pomôže spáliť tuk

Aj keď to znie neuveriteľne, toto pečivo vás zbaví nadbytočných kíl.
 

SUPER TIP: Tieto naklíčené semienka nesmú chýbať na jarnom šaláte. Majú zázračné účinky

Propagátorka kvalitnej stravy Anetta Vaculíková sa správnym zložením...
 

Trénerka zo šou Najväčší víťaz odhalila svoj jedálniček. Vieme, prečo na jej tanieri mäso nenájdeme!

Soňa Sedláčková sa zbavila nadváhy, napriek tomu sa dráždi hranolčekmi....
 

Už dala dole 3 kilá! Erika Barkolová prezradila svoj chudnúci plán

Moderátorka na vlastnej koži skúša, či je pravda, že po štyridsiatke idú...
 

Sexi fotky: Zuzana Belohorcová nafotila ďalšie šteklivé zábery, pozrite sa na jej telo!

Vypracovala si síce ukážkovú figúru, no jej manžel je na nervy. Vieme prečo....
 
 
Je v tom až po uši. Zamilovaná Natália Puklušová už lepšieho chlapa nestretne
Martina Korbašová