Tip redakcii
 

Trojnásobná mama Zuzana Kanócz: Pozrite sa, TÁTO žena stíha všetko!

A nebránia jej v tom ani tri deti a práca, v ktorej je stále aktívna...

12. októbra 2018, 11:00
Trojnásobní rodičia žiaria šťastím.

Trojnásobní rodičia žiaria šťastím.

Autor: Instagram Z.K.

Dnes herečka Zuzana Kanócz (38) žiari spokojnosťou, ale prešla si aj veľmi ťažkým obdobím. Na jeseň v roku 2012, keď sa tešila na materstvo, v piatom mesiaci prišiel šok. O bábätko prišla. Veľkú bolesť jej však príroda vynahradila a k Zuzane Kanócz a jej partnerovi Jurajovi Lojovi (35) bola viac ako štedrá. Keď prišiel na svet pred štyrmi rokmi syn Lucas, boli nesmierne šťastní.

 

Plný dom

Hoci má Zuzana len mesiac po pôrode tretieho dieťaťa, má to šťastie, že vyzerá výborne a funguje na plný plyn. Dokazujú to aj fotografie spred ružinovského bytu, ktorý vlastní jej partner Juraj a kde dvojica kedysi pred rokmi bývala. Hoci žijú inde, byt navštevujú. Herečku tentoraz sprevádzala staršia dcérka Izabellka (2) a, samozrejme, aj malinká Leyla. Aby mala trojnásobná mamička voľné ruky, malú Leylu si prakticky viaže do šatky a volí rovnakú stratégiu, akú mala aj pri Izabellke. Skrátka Zuzana vie, ako na to a s prehľadom zvláda starostlivosť o deti a aj náročnejšiu logistiku s nimi. Napokon, o tom, že nie je žiadna kvetinka, hoci aj má nežný výzor, svedčí i to, že ešte v deň pôrodu sa zbalila a odišla z nemocnice domov. 

 

Nezabúda na seba

Nedávno internet obehli herečkine fotografie, keď relatívne krátko po pôrode navštívila kadernícky salón v spoločnosti svojej Leyly. Herečka tak dokazuje, že aj mama troch detí môže vyzerať dobre a nemala by podceňovať svoj výzor. U Zuzany je to však aj pracovná nutnosť. Popri všetkom totiž aj po pôrode stíha nakrúcanie druhej série seriálu Som mama. Otehotnela prakticky na začiatku výroby seriálu o tehotných ženách a matkách, a keďže mala menšie tehotenské bruško prekryté falošným „vankúšovým“, dlho nikto neprišiel na to, že je naozaj tehotná. Prácu s dojčaťom si vyskúšala aj pri prvej dcére. Práve s ňou na pľaci nakrúcala seriál Tajné životy o týraných ženách. Tam zistila, že sa dá s prehľadom spojiť príjemné s užitočným.

 

Zuzana je skrátka žena do voza, aj do koča a do rodinnej kasy prispeje aj ona. Na nedostatok práce sa nemôže sťažovať ani Juraj, ktorý aktuálne hviezdi v šou Tvoja tvár znie povedome. Herec vždy prízvukuje, že Zuzke sa snaží byť veľkou oporou a keď môže, rád prevezme starostlivosť o deti na svoje plecia. Chce, aby mala čas aj pre seba a nezabúdala, že ako je matkou, tak je aj ženou. Zdá sa, že títo dvaja sa skutočne našli a vyznávajú rovnaké hodnoty. Aj keď tretí potomok nebol plánovaný, privítali ho s radosťou a láskou. Juraj sa netajil nikdy tým, že mať veľkú rodinu musí byť skvelé. Už ju teda majú a zväčšovať ju neplánujú. „Trojka je stopka,“ povedal nedávno Juraj.

Autor: cab

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Už nesmúti: Lucia Mokráňová sa odsťahovala od exfrajera a začína nový život! Sklamal ma...

Exfarmárka si povedala dosť. Zbalila psa, krabice a prenajala si nový...
 

Ten je pekný vtáčik! Kouč Vojtek by si mohol podať ruku s multioteckom Kollárom

Rocker má zdá sa rovnaký koníček – plodiť deti. Má až päť potomkov.
 

Jahodová liečba: Ak sa vyberiete na medvedí cesnak, natrhajte si do zásoby aj listy lesných jahôd

Listy lesných jahôd majú v bylinkárstve významné miesto. Patria totiž...
 

OTESTUJTE SA: Je tvorivosť súčasťou vášho života?

Nedokážete bez nej žiť alebo sa málokedy dostanete k činnosti, ktorá vás...
 

FOTO: Nosili ho aj prespanky! TENTO kúsok odevu Slovákovi odhalil minulosť jeho vyvolenej!

V Bratislave si môžete pozrieť fenomén tradičnej ľudovej kultúry.
 
 
Trojnásobná mama Zuzana Kanócz: Pozrite sa, TÁTO žena stíha všetko!
cab