Tip redakcii
 

Trojnásobná mama Zuzana Kanócz: Pozrite sa, TÁTO žena stíha všetko!

A nebránia jej v tom ani tri deti a práca, v ktorej je stále aktívna...

12. októbra 2018, 11:00
Trojnásobní rodičia žiaria šťastím.

Trojnásobní rodičia žiaria šťastím.

Autor: Instagram Z.K.

Dnes herečka Zuzana Kanócz (38) žiari spokojnosťou, ale prešla si aj veľmi ťažkým obdobím. Na jeseň v roku 2012, keď sa tešila na materstvo, v piatom mesiaci prišiel šok. O bábätko prišla. Veľkú bolesť jej však príroda vynahradila a k Zuzane Kanócz a jej partnerovi Jurajovi Lojovi (35) bola viac ako štedrá. Keď prišiel na svet pred štyrmi rokmi syn Lucas, boli nesmierne šťastní.

 

Plný dom

Hoci má Zuzana len mesiac po pôrode tretieho dieťaťa, má to šťastie, že vyzerá výborne a funguje na plný plyn. Dokazujú to aj fotografie spred ružinovského bytu, ktorý vlastní jej partner Juraj a kde dvojica kedysi pred rokmi bývala. Hoci žijú inde, byt navštevujú. Herečku tentoraz sprevádzala staršia dcérka Izabellka (2) a, samozrejme, aj malinká Leyla. Aby mala trojnásobná mamička voľné ruky, malú Leylu si prakticky viaže do šatky a volí rovnakú stratégiu, akú mala aj pri Izabellke. Skrátka Zuzana vie, ako na to a s prehľadom zvláda starostlivosť o deti a aj náročnejšiu logistiku s nimi. Napokon, o tom, že nie je žiadna kvetinka, hoci aj má nežný výzor, svedčí i to, že ešte v deň pôrodu sa zbalila a odišla z nemocnice domov. 

 

Nezabúda na seba

Nedávno internet obehli herečkine fotografie, keď relatívne krátko po pôrode navštívila kadernícky salón v spoločnosti svojej Leyly. Herečka tak dokazuje, že aj mama troch detí môže vyzerať dobre a nemala by podceňovať svoj výzor. U Zuzany je to však aj pracovná nutnosť. Popri všetkom totiž aj po pôrode stíha nakrúcanie druhej série seriálu Som mama. Otehotnela prakticky na začiatku výroby seriálu o tehotných ženách a matkách, a keďže mala menšie tehotenské bruško prekryté falošným „vankúšovým“, dlho nikto neprišiel na to, že je naozaj tehotná. Prácu s dojčaťom si vyskúšala aj pri prvej dcére. Práve s ňou na pľaci nakrúcala seriál Tajné životy o týraných ženách. Tam zistila, že sa dá s prehľadom spojiť príjemné s užitočným.

 

Zuzana je skrátka žena do voza, aj do koča a do rodinnej kasy prispeje aj ona. Na nedostatok práce sa nemôže sťažovať ani Juraj, ktorý aktuálne hviezdi v šou Tvoja tvár znie povedome. Herec vždy prízvukuje, že Zuzke sa snaží byť veľkou oporou a keď môže, rád prevezme starostlivosť o deti na svoje plecia. Chce, aby mala čas aj pre seba a nezabúdala, že ako je matkou, tak je aj ženou. Zdá sa, že títo dvaja sa skutočne našli a vyznávajú rovnaké hodnoty. Aj keď tretí potomok nebol plánovaný, privítali ho s radosťou a láskou. Juraj sa netajil nikdy tým, že mať veľkú rodinu musí byť skvelé. Už ju teda majú a zväčšovať ju neplánujú. „Trojka je stopka,“ povedal nedávno Juraj.

Autor: cab

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Zuzane Marošovej sa televízne ani divadelné ponuky nehrnú. Neuveríte, čím sa živí

Niekedy je možno dobré, keď nemáme na ružiach ustlané – myslí si Zuzana Marošová...
 

Aj keď si dopraje luxus, na toto sa Dominika Cibulková ešte neodhodlala!

Zdá sa, že úspešná tenistka je márnotratná, no na kúpu vysnívaného šperku...
 

Zimným športom holduje len hŕstka Slovákov. Aj v zime skôr behajú

Lyže a korčule sú už len symbolom zimy a nie jej skutočnou súčasťou. Prieskum...
 

LUNÁRNY KALENDÁR: Piatok prináša radosť zo života a praje aj láske...

Počas úspešnej nedele sa vám ľahko vydarí všetko potrebné.
 

Vaše diétne tipy

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 
 
Trojnásobná mama Zuzana Kanócz: Pozrite sa, TÁTO žena stíha všetko!
cab