Tip redakcii
 

TVOJA TVÁR 5: Loj obetoval vlasy, Koči ukázal ženské nohy a Bičan si rypol do Danglovho majetku

Piaty večer určite patril mužom.

07. októbra 2018, 23:42
Darius Koči aj Juraj Loj boli skvelí - každý po svojom.

Darius Koči aj Juraj Loj boli skvelí - každý po svojom.

Autor: TV Markíza

Zvláštnym hosťom v porote bola tentokrát Helena Vondráčková, ktorá zastúpila Dana Dangla. Hodnotiť ľudí vraj nie je jej hobby ale pred štyrmi rokmi zvádla porotcovanie v takejto súťaži vo Varšave.

Stratila text

Mary Bartalos ako Eminem

Prvá vystúpila Mary Bartalos, ktorá minulý týždeň excelovala ako Ciara v tanečnom songu Level Up. "Ja tak postupne dávam v tejto šou najavo, že som šibnutá a to máme aj spoločné s Eminemom - že sme šibnutí," avizovala pred pesničkou z prostredia psychiatrie. Na javisku ale dostala okno a zabudla text. Keď skončila, otvorene povedala, že je na seba naštvaná ale s úsmevom hodila vinu aj na Andreja Bičana. "Ešte v prvej časti si mi povedal, že vo výťahu je to najhoršie, lebo tam zabudneš text. Ešte sa mi to nestalo, až dnes prišla a nevedela som, čo spievam. Vypadlo mi všetko, čo mohlo. Preto som bola nasrdená," povedala.

Bičan jej ale zložil poklonu za to, že to dala, aj keď si neodpustil poznámku, že v strede to vyzeralo, že to položí. Zuzana Fialová ju tiež podržala: "Obdivujem improvizáciu v cudzom jazyku a aj tak si počas pesničky povedala viac slov ako bežný Slovák za týždeň."

Helena Vondráčková pridala kompliment za rýchlosť, akou rapovala a dodala: "Mne robí problém naučiť sa pieseň za 14 dní, toto by som nezvládla."

Kuly opäť pripomenul: "Nevšimol som si, že si niečo vynechala, lebo po anglicky neviem..." 

Platonicky zamilovaná

Jasmina Alaič ako Barbara Haščáková

Jasmína, ktorá neskrývala nadšenie, s Erikom Arestom oživili slávne duo. Keď pesnička v roku 1995 vznikla, mala modelka šesť rokov. V dokrútke z tréningu Zuzana Fialová priznala, že bola do speváka platonicky zamilovaná. Na otázku Pyca, či neuvažuje nad oživením dua, Erik vtipne zareagoval: "Pred chvíľou som stretol Eminema, ako vychádza zo ženských záchodov, ja mám toľko vlasov ako v deväťdesiatom piatom (parochňa, pozn. red.), takže možné je všetko."

Kuly priznal, že keď zakladali skupinu, Erik a Barbara im boli inšpiráciou.

Andrej Bičan vytiahol traumu z mladosti: "Pred 30 rokmi som si kúpil lístok na Erika a Barbaru, stál 25 korún. A mama mi zakázala ísť večer von, zakázala mi ísť na ten koncert! Ale teraz som v prvom rade...!"

Málo šialenstva

Zuzana Haasová ako Cyndi Lauper

Herečka priznala hlasovú krízu ale pesničku, ktorá je z kampane pre šikanované deti, zvládla oveľa lepšie ako napríklad pieseň od dua TATU z minulého kola.

Andrejovi Bičanovi čosi v jej prejave aj tak nesedelo: "Vždy, keď som Cyndi sledoval, mal som pocit, že ju vytiahli z cvokhausu, u teba mi to chýbalo," oslovil herečku. Na jej obranu sa postavila Zuzana Fialová: "To ja som znižovala šialenstvo Zuzky na tréningoch...!" Lepší výkon podľa nej v šou ešte nemala.

Kuly opäť pripomenul, že mu je angličtina vzdialená, keď povedal: "Je ťažké spievať Cyndi Lauper, ale cítil som emóciu. Aj keď neviem po anglicky..."

Najkrajšie nohy šoubiznisu

Darius Koči ako Shirley Bessy

Darius si opäť holil nohy. To bolo však najmenej - jeho zmena trvala päť hodín. Po jeho vystúpení sa Zuzana Fialová rozplývala: "Ty si šampanské, ty si bublinky, diamant tejto súťaže. Nie si vždy nadšený, keď dostaneš urobiť ženu, ale ty si taká žena, že keby všetky ženy boli na svete také ako ty, z mužov by šli besy... Ty si jednou mihalnicou obsiahol celé pódium, urobil si mi náladu..."

Helena Vondráčková priznala, že jej najobľúbenejšia speváčka je hneď po Barbre Streissand práve Shirley Bessy. "Malo to sex, čo si predviedol. Síce trošku dlhé nohy, ona je malá, ale nevadí, ja mám rada veľkých chlapov. Bomba!"

Kuly povedal, že mu idú ženy lepšie ako chlapi a Bičan vyhlásil, že Dárius má najkrajšie nohy v šoubiznise. "Ak by potrebovala nejaká firma reklamu na silonky, mohol by si to robiť." Potom sa ešte zahral na Dana Dangla a pripomenul, že vlastní aj iný dopravný prostriedok ako je auto: "Keby som stretol takú ženu, vytiahnem lietadlo zo svojho hangára a odletím s tebou nakoniec sveta!" Úspešný producent si pred troma rokmi doprial luxusný darček - štvormiestne lietadlo.

Ostrihal sa

Juraj Loj ako Justin Timberlake

Herec sa o Justinovi vyjadril ako o multitalentovanom čávovi, ktorý sa za štyri mesiace naučil hrať na klavíri. Netajil, že mal obrovskú trému, ale dostal standing ovation od celej poroty. Kvôli tomu, aby sa na speváka podobal, sa nechal dokonca aj ostrihať - nechcel žiadnu parochňu. "Zuzana je s tým v pohode," povedal s úsmevom a treba uznať, že mu to veľmi pristane.

Na fantastické tanečno-spevácke vystúpenie zareagoval Andrej Bičan návrhom, že by si po divadle mohol zarábať aj takto a krikom: "Si sexi, počuješ? Si sexi! To bolo giga, nekonečno, number one."

Zuzana Fialová: "Ty jeden milý, plachý, romantický milovník, veď ty si zjedol formu. Ty si hodil prvý pohľad ako naviják a ja som sa chytila ako hladná ryba." Ohúrený Kuly zavalil, že v Jurajovi videl kus Jiřího Korna, s ktorým tvorila Helena Vondráčková skvelú tanečnú aj spevácku dvojicu.

V Bičanovi vzbudila čudné chute

Ivana Regešová ako Ilona  Csáková

Ivanin výkon zdvihol zo stoličiek celú porotu.  Fialová chválila majestát Vondráčková vyzdvihla náročnosť a Bičan to opäť preexponoval, keď v češtine kričal: "Ja sa picnem,  mal som pocit, že je tu Egypt, že som Antonius, že ťa pobozkám, že ťa tu znásilním, som hotový..."

Máš doma opicu?

Miro Šmajda ako spevák z Bloodhound Gang

Bláznivý videoklip, v ktorom speváci pobehujú v opičích kostýmoch a spievajú, že by sme sa mali množiť ako opice, opäť dal priestor perliť Bičanovi. Mira Šmajdu sa opýtal, či má svoju opicu, ktorá ho čaká doma. Keď sa mu nedostalo odpovede, opýtal sa priamo, či má frajerku. Zuzana Fialová odpovedala za neho: "Má frajerku, hovorí jej manažérka, videla som ju, je veľmi zlatá.

Vrchol večera

Martin Nikodým ako James Brown

Moderátor spieval spolu s operným spevákom Miroslavom Dvorským, ktorý sa prevtelil do Luciana Pavarottiho. Porota sa po ich výkone postavila. Kuly si neodpustil narážku na zuby, ktoré mu pripomínali vystreľovacie zuby filmového votrelca.

Helena Vondráčková bola unesená: "Vyrazil si mi dych, nevedela som, že niečo také zo seba dostaneš."

Zuzana Fialová povedala, že bolo rozkošou pozerať sa na nich. "Prekvapil si ma Martin. Našiel si v sebe také zvuky a takého mačiaka, že keby si išiel v noci robiť toto na strechy, všetky mačky z Bratislavy sa zlietnu na teba! Jedno z najlepších čísiel, ktoré som videla! Páni dnes vedú prím!"

Andrej Bičan pochválil: "Martin sekundoval jednému veľkému hlasu a on ho doplnil akoby boli na jednej úrovni."

Martin Nikodým sa aj stal víťazom kola.Tisíc eur od nadácie Markízy venoval občianskemu združeniu, ktoré sa zasadzuje za život bez pesticídov, podporil ho aj ako včelár.

Autor: KAČ

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Už nesmúti: Lucia Mokráňová sa odsťahovala od exfrajera a začína nový život! Sklamal ma...

Exfarmárka si povedala dosť. Zbalila psa, krabice a prenajala si nový...
 

Ten je pekný vtáčik! Kouč Vojtek by si mohol podať ruku s multioteckom Kollárom

Rocker má zdá sa rovnaký koníček – plodiť deti. Má až päť potomkov.
 

Jahodová liečba: Ak sa vyberiete na medvedí cesnak, natrhajte si do zásoby aj listy lesných jahôd

Listy lesných jahôd majú v bylinkárstve významné miesto. Patria totiž...
 

OTESTUJTE SA: Je tvorivosť súčasťou vášho života?

Nedokážete bez nej žiť alebo sa málokedy dostanete k činnosti, ktorá vás...
 

FOTO: Nosili ho aj prespanky! TENTO kúsok odevu Slovákovi odhalil minulosť jeho vyvolenej!

V Bratislave si môžete pozrieť fenomén tradičnej ľudovej kultúry.
 

Vaše diétne tipy

AJ Beyoncé sa odľahčuje. V rámci diéty speváčka predstavila nový HIT NA CHUDNUTIE

Slávna speváčka propaguje vegánstvo. Ponúka návod, ako si naň zvyknúť....
 

ZÁZRAČNÝCH 40 dní: TOTO sa stane, keď prestanete jesť mäso, sladkosti, fajčiť a piť alkohol

Aj vy začínate s pôstom? Odborník na výživu MUDr. Igor Bukovský má na to jasný...
 

Michal zhodil 70 kíl! Odborník tvrdí, že schudnúť môžete aj s prílohami. TU je jedálniček

Zabudnite na delenú stravu. Pokojne si k mäsu doprajte aj ryžu, zemiaky...
 

Veselá brzda diéty: Viete ako treba piť, aby ste úspešne chudli?

Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť alkohol, spoľahlivý ničiteľ dobrých...
 

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 
 
TVOJA TVÁR 5: Loj obetoval vlasy, Koči ukázal ženské nohy a Bičan si rypol do Danglovho majetku
KAČ