Tip redakcii
 

Uchádzačka o prezidentskú kandidatúru Gabriela Drobová o tom, ako sa vysporadúva s tým, že nemá deti

Rozhodla sa prehovoriť o chúlostivej ženskej téme. Reči o tom, že nemá deti, ju zraňujú.

23. septembra 2018, 06:00
Rodinnú rutinu si blondínka užíva vďaka deťom svojho partnera Karola Rumana, ktoré sú u nich vždy dva týždne v mesiaci.

Rodinnú rutinu si blondínka užíva vďaka deťom svojho partnera Karola Rumana, ktoré sú u nich vždy dva týždne v mesiaci.

Autor: Archív

Nedávno zavesila šéfka módnej televízie na svoje konto na sociálnej sieti fotografiu s krstniatkom, pod ktorú rozcítene napísala: „Pán Boh mi vlastné deti nedoprial. A nie, nikdy som sa im nebránila. Myslela som, že budem mať aspoň štyri. Asi má ten hore so mnou iné plány.“ Našlo sa pár jednotlivcov, ktorí si do blondínky kopli a mudrovali o tom, prečo vlastne deti nemá.

Výrazne pochudnutá! Karin Haydu prezradila, či zhodila pre lásku

Za všetky ženy

Gabiky sa reči o citlivej téme dotkli a rozhodla sa prehovoriť. „Myslím, že téma materstva sa dotýka veľmi emočne každej ženy. Každá od určitého veku nejakým spôsobom túto otázku rieši v hlave. Neodsudzujem ženy, ktoré sa vedome rozhodnú, že toto nie je ich cesta, ale ja som iný prípad. Bola som naozaj presvedčená o tom, že už so svojím prvým frajerom sa zoberieme, budeme mať deti a vytvoríme šťastnú rodinu. Vždy som snívala o tom, že keď budem osemdesiatročná babka, v nedeľu pri stole bude veľmi veľa vnúčat. Som dosť silná osobnosť, ale tieto veci sa ma dotýkajú. Preto chcem poprosiť ľudí, nielen za mňa, ale aj za všetky ženy, ktoré si niečím takým prechádzajú, aby boli citlivejší,“ vyznala sa.

Štylistka z Tvojej tváre prekvapuje: Okrem Pyca a Adely chce obliekať aj ...

Riešila to

Podľa Gabiky je veľmi nevhodné, keď ľudia vynášajú súdy o niekom, koho v živote nestretli. Dotklo sa jej tiež, že niekto dokonca tvrdil, že deti nemá, lebo je karieristka, alebo preto, že brala antikoncepciu. „Ja som antikoncepciu nikdy nebrala, nikdy som sa otehotneniu nebránila. Ani som nikdy nebola na interrupcii. S každým partnerom, s ktorým som bola dlhšie, sme to riešili a postupom času dokonca aj iným spôsobom, už odborným. Žiaľ, nevyšlo to...“ Ľudia by si mohli podľa nej uvedomiť, že práve téma detí je pre ženy veľmi citlivá. „Navyše, pribúda ľudí, ktorí majú tento problém. Je to aj rýchlosťou a stresom doby, v ktorej žijeme. Vo vyjadreniach na druhú osobu hlavne v takýchto intímnych otázkach by mali byť nielen cudzí ľudia, ale aj kamaráti a rodina veľmi opatrní. Nie je nič horšie, ako keď žena, ktorá prechádza hormonálnou liečbou, lebo jej nič iné neostáva a chce to skúsiť takto, stretne sesternicu z druhého kolena a tá na ňu hneď vyhŕkne: Ty si s tým svojím už toľké roky, ako to, že ešte nemáte dieťa? Ľudia si neuvedomujú, že banálnymi otázkami alebo poznámkami môžu veľmi ublížiť. A načo si máme ubližovať? Máme si navzájom robiť všetci dobre,“ vraví.

Manželka milionára Patrika Tkáča: Muž ma úplne dostal tým, že...

Necháva to na Boha

S bývalým manželom, bratislavským županom Jurajom Drobom, má aj po rozvode veľmi blízky vzťah. Ten má z predošlého vzťahu syna Jurka, ktorý si s Gabikou výborne rozumie. „Juríček k nám chodí veľmi rád, je zlatý a veľmi premúdrený. Keď už vedel rozprávať a stretli sme sa po dlhšom čase, veľký Juraj sa malého spýtal, či vie, kto som. A malý odpovedal: Áno, viem, tatinko. To je tvoja žena! Tak sme sa pobavili. Jasné, že aj s Ďurom sme chceli deti, ja som sa tomu naozaj nikdy nebránila.“ Podnikateľka problém riešila všemožnými spôsobmi. „Bola som aj vo fáze, že som to konzultovala s odborníkmi na stravu, na zmenu životného štýlu aj medicínsky. A nič… Ale na druhej strane si hovorím, že každý z nás je na tomto svete zaradený v nejakom pláne a teda uvidím, aký plán má Pán Boh so mnou, keď mi nebola dopriata asi najdôležitejšia úloha, akú žena môže mať. Predpokladám teda, že asi pre mňa vymyslel niečo iné. Možno mám energiu vynaložiť iným smerom. Možno niekomu výrazne pomôžem,“ zamýšľa sa.

Plešinové patálie: Ľuboš Kostelný chce takto KURIÓZNE vyriešiť stratu vlasov!

Príjemná rodinná rutina

Dnes už nie sú výnimkou ani rodičky po štyridsiatke. Čerstvým príkladom je štyridsaťšesťročná Adriana Sklenaříková. Aj na to má Gabika názor. „Sú, samozrejme, ženy, ktoré aj po päťdesiatke porodili svoje prvé dieťa. Ja to nechávam na Pána Boha. “ Zatiaľ sa teší z tých detí, ktoré majú jej kamaráti a z krstniatka Elizabeth a jej sestričky Anabell, dcér podnikateľa Honzíka Novotného, známeho z reality šou. Vídava ich však málo. „Ešte kým žili v Mníchove, boli relatívne blízko, no teraz sú v španielskom Sotogrande, už je to len párkrát v roku.“

Jasmina Alagič priznáva, že jej temperament sa prejavuje všade. Keď sa háda, počuje to každý!

Gabika má mladšieho brata, ale zatiaľ ani on nemá potomkov. „Naši rodičia sa zatiaľ nedožili vnúčat…“ vzdychne. Teší sa však z detí partnera Karola Rumana. „Tým, že má striedavú starostlivosť, sú dva týždne z mesiaca u nás. Klasické povinnosti, ako zobudiť, pripraviť desiatu, raňajky, čiže bežná rutina, ktorú každá rodina má, mi teda dopriate sú. Karolove deti bezvýhradne milujem a dovolím si tvrdiť, že aj ony majú rady mňa. Aspoň takto mi to bolo vynahradené.“ Premýšľa o adopcii Gabika priznáva, že rozmýšľa aj nad adopciou. Dokonca uvažovala, keďže veľa cestujú, že si adoptuje dieťa z krajiny tretieho sveta. „Chcela som pomôcť dieťaťu z krajiny, kde je kritická situácia a ľudia tam žijú pod neustálym stresom z vojnových alebo občianskych konfliktov a hlboko pod hranicou chudoby. Problém však je, že u nás to zákony nedovoľujú, ako je to napríklad v Spojených štátoch. Celkovo adopčný proces nie je úplne jednoduchý.“

Za kožuch vysolila desaťtisíce Dominika Cibulková aj TIETO známe dámy!

Šokujúci dôvod, prečo ho frajerka nechcela! Robo Papp mal čo robiť, kým zbalil novú lásku

FOTO: Moderátor Rasťo Sokol na markizáckej párty na kolenách

Autor: Jana Raganová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Prežívate rozchod a plačete do vankúša? Poradíme vám triky, aby to menej bolelo

Vyskúšajte naše rady a budete sa cítiť lepšie.
 

Dominika Cibulková v ŠOKU: Nečakané peniaze na účte!

Našu najúspešnejšiu tenistku dojalo toto gesto…
 

Rady od bohyne: Najkrajšia kuchárka sveta SCHUDLA vďaka hypnóze a dobrému jedlu

Nigella Lawson (59) už vie, ako zabrániť kilám, aby sa vám po päťdesiatke...
 

Kvôli lukratívnemu džobu v rukách lekárky: Jozef Vajda si uberá roky

Bude z neho James Bond, preto sa herec rozhodol omladnúť. Dá sa aj rezať?...
 

Pozrite, ako vyzerá Kollárova ex Kateřina Brožová a ako sa vie odviazať Jiřina Bohdalová (87)

Hoci Jiřina Bohdalová sa pri príchode do pražského Obecného domu mračila,...
 

Vaše diétne tipy

AJ Beyoncé sa odľahčuje. V rámci diéty speváčka predstavila nový HIT NA CHUDNUTIE

Slávna speváčka propaguje vegánstvo. Ponúka návod, ako si naň zvyknúť....
 

ZÁZRAČNÝCH 40 dní: TOTO sa stane, keď prestanete jesť mäso, sladkosti, fajčiť a piť alkohol

Aj vy začínate s pôstom? Odborník na výživu MUDr. Igor Bukovský má na to jasný...
 

Michal zhodil 70 kíl! Odborník tvrdí, že schudnúť môžete aj s prílohami. TU je jedálniček

Zabudnite na delenú stravu. Pokojne si k mäsu doprajte aj ryžu, zemiaky...
 

Veselá brzda diéty: Viete ako treba piť, aby ste úspešne chudli?

Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť alkohol, spoľahlivý ničiteľ dobrých...
 

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 
 
Uchádzačka o prezidentskú kandidatúru Gabriela Drobová o tom, ako sa vysporadúva s tým, že nemá deti
Jana Raganová