Tip redakcii
 

Vojvodkyňa Camilla vždy vedela čo chce. Princa Charlesa dostala jednou vetou

Camilla Parkerová Bowlesová oslávila 71. narodeniny. Je príkladom toho, že trpezlivosť ruže prináša.

30. júla 2018, 15:00
Mesačník Oldie vyhlásil Camillu v roku 2006 za Manželku roka. S princom ju spája láska k prírode, dokonca rada lovila líšky, architektúra a maliarstvo. Dodala mu iskru.

Mesačník Oldie vyhlásil Camillu v roku 2006 za Manželku roka. S princom ju spája láska k prírode, dokonca rada lovila líšky, architektúra a maliarstvo. Dodala mu iskru.

Autor: Profimedia.sk

Dlhé roky bola milenkou britského princa Charlesa, až sa napokon vzali. Britov si potom musela získavať veľmi dlho, karty boli proti nej, veď nastupovala po tragickej smrti princeznej Diany, ktorú celý svet miloval. Camilla bola vtedy príčinou zla a vraj aj jedným z dôvodov, ktoré Dianu vohnali až do náručia predčasnej a tragickej smrti. Jej bezprostrednosť a zmysel pre humor však napokon konzervativizmus britskej spoločnosti zlomili a dnes už patrí k tým členom rodiny, ktorých Briti akceptujú. Navyše, Camilla dostala významnú spriaznenú dušu, lebo prišelcom do rodiny je aj jej nevesta Meghan Marklová. Tú si poistila takmer okamžite, tesne pred svadbou s princom Harrym napísala na sociálnu sieť, že je nadšená a že je šťastná, koho prijme do rodiny. Meghan je vraj pre celú rodinu požehnaním a strata, ktorú jej odchodom utrpí Amerika, je veľkým ziskom pre Britániu.

FOTO VNÚTRI: Princ George má 5 rokov. S jeho oficiálnym portrétom si veľa práce nedali. Vidíte, kde ho urobili?

Romantika o tampóne

Camillin príchod do kráľovskej rodiny bol oveľa kľukatejší a trval veľmi dlho. Jej romanca s Charlesom sa začala vraj už v roku 1970 v kráľovskom parku, keď sa ho pri póle spýtala: „Vedeli ste, že moja prababička bola milenkou vášho pradedka?“ Potom to chvíľu ťahali v stopách predkov, až Charlesa odvelili na vojnu, a keď sa vrátil, bola už Camilla vydatá za armádneho dôstojníka Andrewa Parkera Bowlesa. Naďalej však zostala Charlesovou dôvernou priateľkou, dokonca on sa stal krstným otcom jej syna a Camilla mu vraj pomohla nájsť vhodnú manželku, Dianu Spencerovú. Po svadbe Charlesa s Dianou spôsobovala Camillina prítomnosť veľké napätie. Neskôr sa prevalili informácie o tom, ako jej ženatý Charles vypisoval, že chce byť jej tampónom a Diana často spomínala na verejnosti, že v manželstve sú traja...

Camilla čelila hnevu verejnosti a keď sa v roku 1994 v televíznom rozhovore otvorene priznal k cudzoložstvu, bola doslova ohrozeným štvancom. Rozviedla sa, o rok neskôr odišiel od Diany aj Charles, a keď sa zdalo, že by mohla prísť svadba, zabila sa Diana pri autonehode. Vtedy sa na Camillinu hlavu zniesla ďalšia silná vlna verejného hnevu, a tak sa radšej stiahla z verejného života. Občas sa objavila po boku Charlesa na oficiálnych akciách a bola s ním aj jeho deťmi na dovolenke pri Stredozemnom mori. Potom sa stretávali čoraz častejšie a napokon, po renovácii princovho sídla Clarence House, sa stali aj oficiálne životnými partnermi.

Meghan to chce, Harry ODMIETA. Ak s tým čerstvá manželka neprestane, má problém

Manželka roka

V roku 2005 sa všetko náhle otočilo. Charles si Camillu vzal a ona si začala pomaličky získavať na svoju stranu aj britskú verejnosť. Prispeli k tomu aj jej priatelia. Módny návrhár Karl Lagerfeld napríklad všade tvrdil, že je to práve Camilla, ktorá je stredobodom pozornosti a ktorá vniesla do suchej kráľovskej rodiny iskru a život. Získala titul Manželka roka, s odôvodnením, že navzdory neustálej pozornosti zo strany médií vystupuje po boku svojho manžela úplne presvedčivo.

Vraj sa stále spolu rozprávajú, často chodia na prechádzky a Charles ju podporuje aj ako maliarku. Jej akvarely si vraj vozí všade so sebou, často ich nosí ako darček na oficiálne návštevy iných krajín. Všetky správy o kríze vo vzťahu obaja pravidelne odmietajú, a tak nám zostáva len obdivovať jej buldodžiu vytrvalosť a ťah na bránku. Ako mladá si vysnívala, že bude stáť po boku členov kráľovskej rodiny a to sa jej podarilo. A veľa nechýba, aby sa stala aj kráľovnou. Aj jej, ale aj Alžbete II. však želáme najmä pevné zdravie.

 

FOTO: Dare Rolins hrozila za smrť motocyklistu basa. Teraz sa zahráva so svojím životom

VIDEO: Rytmusova Jasmina je riadna herečka. Najskôr duchovné reči a potom útok na čašníčku

ŠOKUJÚCI ROZVOD Petra Sagana: Zlatá klietka nebola nič pre Katku

Autor: Katarína Wagnerová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

ROZHOVOR s Arabelou: Jana Nagyová-Pulm (60) o troch manželstvách, živote v Nemecku aj zmierení

Predstaviteľka kultovej princeznej Arabely privíta na oslave narodenín...
 

Fuj, to je ale HNUS! Ďalšia plastika tváre a toto z nej vytiahli!

Živý Ken varuje pred vylepšením, kvôli ktorému líhajú na operačný stôl...
 

Nie som schopný milovať sa s päťdesiatničkou - je pristará! Ktorý muž si trúfol toto povedať?!

Tento muž si to rozhádzal s celým ženským pokolením. Pozrite sa, koho všetkého...
 

Vážil takmer tristo kíl! Dnes je závislý na tom, čo kedysi odmietal

Pamätáte sa na Jána Hodoňa (40), ktorý vážil 286,7 kilogramov a zhodil takmer...
 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 
 
Vojvodkyňa Camilla vždy vedela čo chce. Princa Charlesa dostala jednou vetou
Katarína Wagnerová