Tip redakcii
 

Z dcéry Moniky Hilmerovej a Jara Bekra rastie kočka. Pozrite sa ako vyzerá. Podobá sa viac na otca alebo na mamu?

Tanečník sa ukázal v spoločnosti so svojimi deťmi.

18. novembra 2017, 08:00
Tanečník Jaro Bekr, ktorý už dlho podporuje detské kardiocentrum, priviedol svoje deti.

Tanečník Jaro Bekr, ktorý už dlho podporuje detské kardiocentrum, priviedol svoje deti.

Autor: Matej Kalina

Jaro Bekr a Monika Hilmerová sú dlhoročnými podporovateľmi Nadácie Detského kardiocentra. Na tohtoročnú dražbu umeleckých diel a krst charitatívneho kalendára pre rok 2018 však tentokrát prišiel iba jeden z nich. Herečka sa pre pracovné povinnosti zúčastniť nemohla a tak úloha pozhovárať sa s organizátormi, lekármi a známymi padla iba na jej partnera. Prišiel aj so synom Leonardom (4) a dcérou Zarou (8). Obe deti majú svoju fotografiu v charitatívnom kalendári, ktorý sa v ten večer krstil. 

Vydražili za 33 000 eur

Okrem čiernobielych portrétov detí sú na záberoch aj umelecké diela, ktoré ponúklo do dražby dvanásť umelcov. Prítomní sa pekne udreli po vrecku, pretože na účet Nadácie Detského kardiocentra nakoniec pribudlo 33 000 eur. Za peniaze sa kúpi potrebný prístroj -  najmodernejší ultrazvuk.

Rozcítený moderátor

Peknú akciu moderoval Roman Juraško, ktorý sa len nedávno stal otcom. Priznal, že z doteraz nepoznanej pozície rodiča dnes oveľa citlivejšie vníma zdravie detí. V zákulisí povedal, že sa veľmi s Dianou nevyspia, ale určite to stojí za to. Praje si hlavne, aby bola dcérka Izabela v poriadku a zdravá.

Súčasťou večera bolo aj hudobné predstavenie skupiny Fragile, ktorá vytvorila skvelú atmosféru. Šéf Braňo Kostka síce deti nemá, ale  miluje ich a vníma ich ako krehké tvory, ktoré si zaslúžia ochranu. Správkyňa nadácie Mária Kadlečíková nám prezradila, že hoci mu kolidoval termín charitatívnej dražby so skúškou v SND, zariadil si veci tak, aby skupina mohla vystúpiť.  Bez nároku na honorár. Rovnako nezištne vlastne venovali do dražby aj ostatní umelci svoje diela.

Spomínala na manžela

Dojatie neskrývala ani Iveta Radičová, čestná patrónka nadácie, ktorá sa opäť stala krstnou mamou nového kalendára. Na pódiu si zaspomínala aj na zosnulého manžela Stana Radiča, ktorého zradilo srdce za volantom auta vo veku štyridsaťdeväť rokov.  „Je nám prirodzene súdené venovať sa tomu, čo je potrebné, a to sú deti. Môj Stanko bol roky patrónom alebo akýmsi opatrovateľom nadácie. Keď Staník prestal počuť tlkot svojho srdiečka, chcela som to srdiečko počuť aspoň symbolicky ďalej a tak som sa ozvala Majke (Mária Kadlečíková, správkyňa nadácie, poz. red.) a prevzala som štafetu,“ povedala. 

Do dražby venovali svoje diela títo umelci: Martin Dzurek, Rasťou Trizma, Jozef Vilhard, Ivett Axamitová, Julie Haluzová, Ján Ťapák, Margaréta Horáková, Jana Brisudová, Daniel Brogyáni, Gordana Turuk, Arpád Pál, Vladimír Morávek.

Autor: kač

video

 


 

 

 
 

pluska správy

ŠTEKLIVÉ ZÁBERY známych krások: Sú sexi, no trochu inak...

Nie je všetko o XXS modelkách a tieto ženy to do bodky potvrdzujú!
 

Moniku Hilmerovú upokojoval lekár. Priznala, z čoho mala strach

Monika Hilmerová (44) si pripomenula svoje tehotenstvo a priznala, že...
 

7 FAKTOV o chrípke, ktoré by ste radšej ani nechceli vedieť

Na Slovensku zomrie na následky chrípky v priemere až 800 ľudí ročne.
 

Vaše diétne tipy

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 
 
Z dcéry Moniky Hilmerovej a Jara Bekra rastie kočka. Pozrite sa ako vyzerá. Podobá sa viac na otca alebo na mamu?
kač