Tip redakcii
 

Ženy jej závidia a muži sa jej boja. Ľutuje nafotenie šteklivých záberov?

Magdaléna Tokárová (37) dnes pracuje v štátnej správe a priznáva, že odhalené fotky jej v kariére uškodili.

06. augusta 2017, 06:00
Momentálne je bez partnera a vzťah na pracovisku odmieta.

Momentálne je bez partnera a vzťah na pracovisku odmieta.

Autor: Martin Domok

Objavila sa v šoubiznise, keď bola finalistkou súťaží krásy, jednu vyhrala a v ďalšej sa umiestnila na treťom mieste. Venovala sa modelingu a pre pánsky magazín nafotila editoriál s glamour fotkami. Jej minulosť kole oči najmä preto, že dnes pracuje v štátnej správe a prirovnávajú ju k „slávnejšej“ Ficovej poradkyni Márii Troškovej.

Dlhé roky nebolo o vás počuť, až pred niekoľkými mesiacmi došlo k odhaleniu, že pracujete v štátnom podniku Vodohospodárska výstavba. Dopočuli sme sa, že to na vás „bonzol“ niekto z práce. Máte tam neprajníkov?

Nemôžem to vyvrátiť, ale ani potvrdiť. Nemám dôkazy. Ale v médiách sa začali o mne objavovať nie veľmi lichotivé a nafúknuté veci, dosť mi to poškodilo. Výstrižky – moje fotky z istého denníka – boli polepené na bráne rodinného domu mojich rodičov a tiež tam boli popísané vulgárne nápisy. Mamina podala trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. Na dedine sa to berie inak ako v meste... Takisto to ublížilo môjmu synovi.

Váš syn má osemnásť rokov, keď ste to fotili, bol ešte dieťa. Neodhovárala vás rodina?

Vtedy som to brala ako výzvu a plus pre mňa. Samozrejme, pred tým, ako som išla fotiť, pýtala som sa rodičov, či sú s tým stotožnení. Nicolas bol malý, ale nie až tak, aby nepochopil, čo znamenajú glamour fotky. Neboli to totiž akty, medzi aktmi a glamour je veľký rozdiel. Ja som nefotila gynekologické fotky, ale krásu ženy.

NEZADANÉ herečky sa rozhodli, že si leto užívajú bez chlapov aj bez mejkapu

Dobehla vás minulosť...

Veľa ľudí ani netušilo, že som kedysi niečo také nafotila. Veľmi si strážim súkromie, z mediálneho sveta som sa stratila asi pred siedmimi rokmi.

V rozhovore k fotkám ste boli vtedy prezentovaná ako sviňa na mužov...

To absolútne nie som. Mala som dvoch partnerov. Manžela, ktorý bol moja školská láska a máme spolu syna, a potom desať rokov ďalšieho partnera. Teraz som už dosť dlho sama. Nie je ľahké byť samoživiteľka a starať sa o zabezpečenie všetkých potrieb domácnosti a svojho syna počnúc bytom, stravou a oblečením. Nehovorím, že som neskúšala nejaké vzťahy, ale po skúsenostiach radšej budem sama so synom a môžem sa s čistým svedomím a bez hanby pozrieť na seba do zrkadla.

Prečo ste tak dlho sama? Boja sa vás muži?

Neviem, či sa boja, ale veľakrát to vnímam tak, keď si ideme sadnúť s priateľmi, že chlapi majú rešpekt. Čo ma na jednej strane teší. Nie som jedna z tých, čo sa nahodia nie veľmi vhodne, idú sa promenádovať a čakajú, kto si ich všimne a pozve na drink. Som sebestačná, základ, ktorý potrebujem, si viem zabezpečiť aj sama, veď pracujem. Pretože som mala syna v mladšom veku, mám veľa skúseností v živote za sebou a naozaj prechádzka ružovou záhradou to vždy nebola.

FOTO: Čo skrýva v kúpeľni extravagantná modelka Silvia Kucherenko? Potrpí si na výnimočné a extrémne drahé vône!

A teda čo tí muži a vzťah? Pozerajú sa na vás, ale nenaberú odvahu vás osloviť?

Samozrejme, ako každá iná žena aj ja sa občas obzriem po sympatickom mužovi, ale rozhodne už nie som vo veku, keď by som vyhľadávala nezáväzné dobrodružstvá. Práve naopak, ak by som si mala začať nový vzťah, musel by to byť muž na úrovni, s ktorým by som sa cítila dobre, a to nielen v tých príjemných chvíľach, ale aj v bežných situáciách, ktoré život prináša. Mám okolo seba veľa kamarátov, ale tých poznám ako svoje ponožky a viem, že vzťah by nefungoval. (Smiech.)

Hlavne vo vašom veku je už asi väčšina mužov zadaných, s rodinami. Prichádzal by do úvahy aj mladší?

Neviem, ale myslím si, že skôr by som si rozumela s niekým starším. Okrem toho sa necítim stará, keďže mám len niečo po tridsiatke a energiu by som mohla rozdávať aj mladším, ako som ja (Smiech.) Mladších kamarátov mám a rozumieme si veľmi dobre.

Chodíte sa zabávať?

Rada sa bavím, nedávno som bola na úžasnej tanečnej akcii Španielska noc.

Aj výzorom ste typ Španielky. Neťahá vás tam?

Určite nie, milujem Slovensko. Španielsko môže byť krásne s temperamentnými ľuďmi, ale to mi stačí na krátku dovolenku. Mám to tu rada, ale tí ľudia... dokážu ublížiť.

Rozhorčené zo šmejdov! Celebrity ukázali, ako bojujú proti nekvalitným produktom v obchodoch

Kto viac? Ženy, ktoré vám závidia atraktivitu, alebo muži, ktorí vás nedostali?

Ženy! Jednoznačne! Každá práca mi dala niečo do života, ale vždy som sa na pracovisku stretla s rivalitou v ženskom kolektíve.

Pozerajú sa na vás cez prsty?

Každý súdi podľa výzoru – je pekná, automaticky musí byť sprostá.

Dávajú vám to kolegyne pocítiť?

Mám aj také, za ktoré som šťastná a vážim si ich, znamenajú pre mňa veľa. Môj pracovný deň? Prídem ráno do práce, zavriem sa do kancelárie a venujem sa viac práci ako klebetám pri káve a obede. Veľmi si strážim súkromie. Svoju prácu robím zodpovedne a najlepšie, ako viem.

Tak vás zas môžu ohovárať, že ste arogantná, namyslená...

To mi vôbec nevadí, to si myslia aj tak.

Vyskočia jej prsia? Britney Spearsová predviedla, ako na sebe drie!

Spomenuli ste, že každá práca vám niečo dala. Čo všetko ste robili?

V pracovných začiatkoch som sa venovala všeobecnej administratíve. Neskôr som rozbiehala a manažovala reštauráciu. Bolo to ťažké, lebo syn bol malý a v reštaurácii musíte byť dennodenne od rána do večera a dohliadať na personál. Navyše, nenašla som sa v tejto oblasti. Neskôr som sa zamestnala v Slovenskej plavbe a prístavoch, kde som pracovala ako samostatná odborná referentka. Odtiaľ som prešla do verejnej správy. Kvôli väčšiemu prehľadu som si spravila ekonómiu manažmentu verejnej správy a regionálneho rozvoja. Žiaľ, len prvý stupeň, pretože ako samoživiteľka som sa musela rozhodnúť, či budem investovať do seba, alebo do svojho dieťaťa a jeho štúdia. Ale viem, že školu dokončím. Syn už má osemnásť, môže popri štúdiu brigádovať.

V pánskom magazíne ste spomenuli, že vaším vysnívaným mužom je Vin Diesel. Zmenili sa odvtedy vaše preferencie?

Samozrejme, že sa zmenili. Teraz je to skôr relax pri filmoch s ním. Odídem trošku z reality, zasnívam sa. Je mi jasné, že taký typ muža, ako je on, nestretnem. Páči sa mi, keď je u muža na piedestáli rodina. A imponuje mi, keď sa chlap o seba stará a športuje.

Vy ste tiež štíhla, čo pre to robíte?

Profesionálne som deväť rokov robila voltíž. Potom som sa musela rozhodnúť medzi modelingom a koníkmi. Vybrala som si zárobkovú činnosť. (Smiech.) Môj dievčenský sen bol dostať sa na Miss Slovensko, to som si splnila. Odštartovalo to moju kariéru, precestovala som kus sveta. Potom som otehotnela a vrátila som sa k tomu pred deviatimi rokmi na súťaži Cat girl. Ale modeling som robila aj medzitým v menšom meradle. Vždy bol na prvom mieste syn a jeho výchova.

Jennifer Lopezová oslavovala narodeniny takmer NAHÁ. V ktorom veku bola najviac sexi?

Práve ste sa vrátili z dovolenky. Zvyknete sa opaľovať hore bez?

Práveže mi to robí problém. Hore bez sa opaľujem jedine v soláriu alebo doma v záhrade. (Smiech.) Pred tým fotením som si musela dať pár vodiek... Ale chcela som to vyskúšať. Dobehlo ma to však, vtedy som netušila, do akej sféry ma odveje. No neľutujem nič. Čo bolo, bolo.

Ťažko uveriť tomu, že ste kedysi mali nadváhu...

Keď som otehotnela, mala som 49 kíl, pri pôrode omnoho viac. Keď mi niekto povie, že sa nedá schudnúť, odstavím ho tým, že je to hlúposť. Treba sa zaprieť a potom sa to dá dosiahnuť. Mne to trvalo necelý rok. Keď mal syn tri mesiace, prišla som o mlieko a keďže som už nedojčila, mohla som sa začať starať o seba. Upravila som stravu a žila na ryži, mäse varenom vo vode, zelenine a pila som len vodu. Stravu som si rozdelila na viac porcií denne a cvičila som. Bolo namáhavé vstávať k malému, cvičiť a ešte sa nenajesť.

Intímnostiam sa nebránim! Hlavná hrdinka seriálu Pravá tvár opísala svoje skúsenosti...

Dokázali ste sa teda vrátiť k pôvodnej postave, iba prsia ste zverili do rúk plastického chirurga.

Áno, ale až oveľa neskôr. Postavu som si vedela dať do pôvodného stavu sama, ale s prsami sa nedalo robiť nič. Len som im vrátila pôvodnú veľkosť, nechcela som žiadne obrovské prsia. Iba som sa chcela vnútorne cítiť fajn. Mala som depresie, že som si nemohla nič pekné obliecť, hľadala som podprsenky s výstužami. Po operácii mi sebavedomie opäť stúplo.

S vylepšenými prsami a so sebavedomím ide ruka v ruke záujem chlapov. Stretli ste sa v práci so sexuálnym obťažovaním?

Absolútne nie. Normálny muž by sa mal pozerať žene do očí a nie do výstrihu. Ako som už spomínala, do práce chodím robiť svoju prácu, o nič iné sa nezaujímam.

Takže vám nehrozí ani vzťah na pracovisku?

Myslím, že nie, to úplne vylučujem. Prácu a súkromie striktne oddeľujem!

Holé prsia kade chodí: Rihanna nemá na verejnosti žiadne zábrany!

Autor: Jana Raganová

video

 


 

 
 

pluska správy

Kontroverzné praktiky pred pôrodom: Otáčať deti nasilu v bruchu matky?

Gynekológ propaguje zákrok, ktorý používali naše staré mamy. Nie všetci...
 

Andrea Verešová otrčila sexi zadoček a ukázala tajomstvo svojej kabelky!

Modelka Andrea Verešová (38) je vždy pripravená a nič ju nemôže zaskočiť...
 

Vaše diétne tipy

Diéty celebrít: Soňa Müllerová, Zuzana Vačková aj Zuzana Plačková prezradili, čo u nich funguje

Aj vy sa poobzeráte pred zrkadlom, kým sa odhalíte na pláži? Hnať sa za dokonalosťou...
 

V Česku sa šíri panika, objavili sa tam komáre nakazené smrteľným vírusom. Teba sa báť aj na Slovensku?

Donedávna v našich zemepisných šírkach platili komáre len za otravný hmyz,...
 

Upečte si koláč v na grile! Nadýchaná bublanina sa NAOZAJ dá pripraviť aj nad pahrebou

Gril sa vám cez leto postará o štíhlu líniu. Pokojne si preto občas môžete...
 

Táto sladká strukovina vás zbaví kíl! Skúste týždňovú DIÉTU so zeleným hráškom

Prvý zelený hrášok sa už objavil v obchodoch. Vyskúšajte týždňovú diétu...
 

Chcete úspešne chudnúť? Jedzte potraviny, ktoré stimulujú hormóny sýtosti

Máte pri diéte problém s pevnou vôľou? Skúste raňajkovať ovsená kašu. Pokusy...
 
 
Ženy jej závidia a muži sa jej boja. Ľutuje nafotenie šteklivých záberov?
Jana Raganová