Tip redakcii
 

Zjednáva s policajtmi? Speváčka prezradila, čo robí keď jej naparia pokutu!

Emma Drobná priznala, že za volantom vyskúšala aj extrémnu rýchlosť.

03. júna 2018, 18:00
Emma prezradila, ako reaguje keď ju zastavia policajti.

Emma prezradila, ako reaguje keď ju zastavia policajti.

Autor: Emil Vaško

Keď pred dva a pol rokom vyhrala spevácku súťaž SuperStar, vyhlásila, že odmenu vo výške 75-tisíc eur nemieni rozflákať, ale ušetriť si a investovať do hudby. Mohla si za ňu dopriať aj luxusné auto, no Emma má šťastie, že sa v takom môže voziť bez toho, aby ju to stálo čo i len cent. Stala sa ambasádorkou značky, ktorá jej už dva roky autá požičiava. „Mám už asi štvrté či piate, stále mi ich obmieňajú,“ hovorí.

HANBILA sa zaňho? Jasmina Alagič sa k bývalému priateľovi verejne nepriznávala. Je za tým zrejme TOTO

Pod dohľadom mamy

Emma predtým vlastné auto nemala, jazdila na maminom. „Vodičák som si robila v sedemnástich a od osemnástich jazdím. Myslím si, že som celkom opatrná šoférka, neponáhľam sa, keď nemusím. Dobre, priznávam, skúsila som už aj extrémnu rýchlosť, ale len chvíľku. Koľko to bolo? To si nepamätám,“ smeje sa. V začiatkoch sa jej mama bála požičiavať auto a zakaždým jej dávala kázania. „Keď sedela v aute a ja som šoférovala, cítila som, že si hryzie do jazyka. Maminy niekedy preháňajú a boja sa, neveria deťom. Ale už mi dôveruje, už to odsledovala,“ vraví. Kolíziám sa jej zatiaľ darilo vyhnúť a pri pokutách neodvráva. „Nejakú väčšiu nehodu som nemala, len oškreté auto o zvodidlo. Nebolo to nič strašné. Pokuty ani nedostávam, len jednu, keď som nezastavila na stopke. Raz som ešte dostala papuču. Ale vôbec nie som ten typ, ktorý by vyjednával s policajtmi, ani ich neuplácam cédečkami. Nedokážem zjednávať nikde, ani na dovolenke v butikoch, ako to bežne ľudia robia. Neviem to proste. Takže aj pokuty som zaplatila,“ konštatuje.

Predviedli nadupané dekolty: Kormúthová a Mečiarová dráždili sexi výstrihmi!

Akoby sa poznali

Priznáva, že policajti ju väčšinou spoznajú a nie je nič výnimočné, že si vypýtajú podpis alebo si s ňou chcú spraviť fotku. „Vyhoviem vždy, jasné,“ smeje sa. Napriek tomu, že vďaka popularite sa stretáva s množstvom cudzích ľudí, nemá z nových kontaktov fóbiu. „Niekedy mi to práveže chýba… Keď som žila v Londýne, spoznala som za jeden deň veľa ľudí a všelijaké príbehy. Bolo tam viac príležitostí. Je pravda, že sa mi teraz stane, že sa ku mne niekedy cudzí ľudia správajú, akoby sme sa poznali, pritom ma poznajú len z televízie a ja ich vôbec. Je to také čudné,“ smeje sa Emma.

Andrej Bičan by sa mal konečne umúdriť, myslí si jeho ešte stále manželka Edita Bičanová

Vieme prví: Dvorná fotografka Dary Rolins je druhýkrát tehotná!

Bolo jej to treba? Porotkyni SuperStar Katke Knechtovej sa vracia ako bumerang to, čo povedala o Márii Čírovej

Autor: Jana Raganová

video

 


 

 

 
 

pluska správy

MÁ ODVAHU! Zora Czoborová priznala, čo musí zakrývať

Naše celebrity nemajú vo zvyku priznávať svoje nedostatky. Ona však prekvapila...
 

Myslel si, že ho bolí zub, v ústach mal však nádor. TAKTO nezvyčajne ho zachránili lekári

Novú sánku, svaly a kožu urobili Jánovi Kubišovi z nohy.
 
 
Zjednáva s policajtmi? Speváčka prezradila, čo robí keď jej naparia pokutu!
Jana Raganová