Tip redakcii
 

Zuzana Fialová je cool mama. Neuveríte, čo všetko robí pre syna!

Tmavovláska má skvelý vzťah so synom. Ich spoločné chvíle sú pestré.

11. augusta 2017, 12:15

Autor: TV Markíza

Herečka prežíva pestré leto. Dosýta si užila ovácie na červenom koberci za film Čiara, potom si zbalila batoh a vyrazila na dovolenku. Zarobené peniaze si však nešla užívať do luxusného rezortu so starostlivosťou all inclusive, pretože ležať na pláži ju nebaví. Vybrala si dobrodružnejší typ oddychu – požičala si auto a precestovala časť Európy. „Bola som v Barcelone, išla som autom do Anglicka a potom som sa trošku motala po Škótsku.“

Zvedavec

Neodradilo ju ani to, že v cudzom jazyku nie je dokonalá.V prvom rade nadšene rozprávam. Všetko ma zaujíma, tak sa veľa pýtam. Teší ma, že mi tam ľudia nedávali najavo, ako nemajú radi turistov a záujem, ale naopak. Takže sa vďaka tomu zlepšujem,“ konštatuje. Kedysi túžila po tom, aby sa narodila v Anglicku, dnes je to však už inak. „V tejto chvíli by som tam už žiť nechcela. Som tu prakticky šťastná a som rada, že si tu dokážem zarobiť peniaze, aby som Anglicko mohla spoznávať,“ priznáva. Hoci Zuzana rada cestuje a spoznáva nové krajiny, rozhodnutie svojho syna odísť do Ameriky pred tromi rokmi neprijala s nadšením. Omnoho radšej by totiž bola, keby ostal v Európe. Takže ešte predtým, ako jej zamával z letiskovej haly smer Amerika, strávili spoločnú dovolenku v Európe. Aby si vraj starý kontinent zamiloval a nerozhodol sa ostať žiť v USA. Uvidíme, ako sa Dávid rozhodne, momentálne je na Slovensku a Zuzana prezradila, ako spolu v lete trávia čas.

Spoločné žúry so synom

Spoločná dovolenka sa zatiaľ nekonala, Zuzana je totiž moderná mama a dopraje synovi dostatok voľnosti. Preto bol s kamarátmi v Španielsku. „Nepotrebujeme spoločnú dovolenku. Napríklad pred pár dňami boli u nás jeho kamoši, kúpali sme sa, piekli koláč, jedli a robili všetko, čo sa v lete dá podniknúť,“ opisuje spokojne Zuzana. Netají, že rada urobí dospelému synovi servis: „Hodím mu osem modrých košieľ do práčky, idem si zabehať, potom ich povešiam a ešte ma, samozrejme, čaká aj ich žehlenie. A opäť mám pocit, že všetko okolo mňa je len modré,“ zavtipkuje si na margo zaťaženia svojho syna na modré košele, na ktoré mu ochotne prispieva.

Autor: Gr, MA

video

 


 

 
 

pluska správy

OTESTUJTE SA: Ako zvládate choroby?

Počas zimy, ktorá sa už, dúfajme, vzdala svojej vlády, bolo veľa ľudí chorých....
 

Vaše diétne tipy

Sexi fotky: Zuzana Belohorcová nafotila ďalšie šteklivé zábery, pozrite sa na jej telo!

Vypracovala si síce ukážkovú figúru, no jej manžel je na nervy. Vieme prečo....
 

Herečka Adriana Krúpová schudla 36 kíl. TAKTO to dokázala aj bez odborníka

Zhadzovať kilá sa rozhodla v momente, keď sa ručička na váhe blížila k stovke....
 

NAHRADÍ CUKOR aj TUK. Nejde o žiadny zázrak, ale opäť o niečo, čo nám ponúka príroda

Neviete sa rozhodnúť medzi medom, stéviou či javorovým sirupom? Skúste...
 

Neuveriteľné! Toto jedli hollywoodske hviezdy na galavečere odovzdávania ocenení Zlatý glóbus!

Pozrite sa, čo skončilo na ich rozmaznaných jazýčkoch. Žeby im nezáležalo...
 

Brzda pre roztiahnuté žalúdky: Skúste sa desať dní stravovať podľa zakladateľa makrobiotiky

Máme za sebou polovicu januára a vy stále nezačali s diétou, hoci ste si to...
 
 
Zuzana Fialová je cool mama. Neuveríte, čo všetko robí pre syna!
Gr
MA