Tip redakcii
 

Zuzana Marošová: Pred zákonom je čistá, ale čo na jej verejné vystupovanie hovorí právnik?

Zuzana Marošová (36) tvrdí, že nič nebude ľutovať

11. októbra 2017, 06:00
Zuzana Marošová sa vrátila na Slovensko.

Zuzana Marošová sa vrátila na Slovensko.

Autor: Emil Vaško

Dnes je viac známa ako partnerka muža obžalovaného zo závažných trestných činov než ako herečka, hoci pred rokmi ešte hrdo stála na doskách Slovenského národného divadla. Zuzana Marošová opäť zakotvila na Slovensku. Nevrátila sa však s veľkými fanfárami, ale ani sa pred nikým neskrývala. Život na úteku po boku hľadaného muža ju naučil bojovať a nebáť sa. Zatiaľ to Zuzana síce oficiálne nepriznala, ale s Karolom Mellom vraj už netvorí pár. Preto sa herečka vrátila na rodnú hrudu a začína odznova.

Pyká za lásku

Láska hory prenáša a Zuzana je toho živým dôkazom. Ženy sú ochotné urobiť pre lásku a pre udržanie rodiny aj nemožné a ona evidentne nie je výnimkou. Herečkin osud sa pred rokmi spečatil na jednej prievidzskej diskotéke, keď jej skrížil cestu Karol Mello – prototyp zlého chlapca, na ktorý sadajú dievčatá ako muchy na lep. Jeho zbojnícke chodníčky nežnej blondínke imponovali a ona bola ochotná utekať s ním aj s malým dieťaťom za hranice. Karol Mello je obvinený a obžalovaný z niekoľkých vrážd a aby sa vyhol súdnym procesom, roky žije v Belize. Pár riadkov mu vo svojej knihe venoval aj jeden z najväčších bosov slovenského podsvetia Mikuláš Černák. Spomína na ich spoločné „roboty“.

Zuzana však napriek všetkému stojí, respektíve doteraz stála, za svojím mužom, ktorý je aj podľa litery zákona zatiaľ nevinný. Ľudia si však o kauze okolo Mella myslia svoje. V spoločnosti najväčšmi rezonuje vražda desaťročného chlapca a jeho mamy. Karol Mello si údajne objednal likvidáciu otca a partnera zavraždených, lenže nájomný vrah to jednoducho pokašľal. Mimochodom, dnes je Mellov syn v rovnakom veku ako nebohý chlapec – Ivan Oleg má jedenásť rokov. Jeho druhý syn Marco Rado má päť. Z tohto dôvodu sa herečka zrejme tak skoro nezbaví rôznych nelichotivých prívlastkov a iba ťažko sa môže čudovať tomu, že ľudia sa na ňu pozerajú cez prsty. Vyberá si daň za lásku.

Nemorálna popularita?

Nedávno sa Zuzana objavila v relácii Inkognito. Po odvysielaní časti sa spustila vlna kritiky. Mnohým divákom sa nepáčilo, že televízia ju pozvala ako hosťa. Práve pre jej manželstvo s hľadaným mužom. Niektorým prekáža, že ju nerieši polícia, iným zase príde nemorálne, že dostala rovnaký priestor ako jej umeleckí kolegovia. Paragrafy sú síce na jej strane, no otázka morálky je zrejme sporná. „Osoby nie sú povinné svedčiť a poskytovať informácie, ak by tým mohli spôsobiť nebezpečenstvo trestného stíhania svojmu príbuznému v priamom pokolení – súrodencovi, manželovi alebo druhovi. Čiže ona sa správala tak, ako jej to zákon umožňoval,“ povedal nám renomovaný právnik.

„Ale to sa týka informácií o jeho násilných skutkoch, ktoré sú mu kladené za vinu. Nespochybniteľné je však to, že trávením času s ním na úteku podporovala, aby ho orgány činné v trestnom konaní nemohli v jeho prítomnosti súdiť a rozhodnúť o jeho vine alebo nevine. Vo všeobecnosti platí, že kto aj nepriamo pomáha niekomu, aby sa nepostavil pred súd, ten nekoná morálne, zvlášť, ak ide o násilné trestné činy, z ktorých je obvinený Karol Mello. Určite to nie sú osoby, ktoré si zaslúžia publicitu a obdiv spoločnosti,“ dodáva.

Zuzana má pre neprajníkov jasný odkaz. Ako vidí herečka svoju siuáciu, sa dočítate v najnovšom Šarme. 

Autor: Redakcia
 


 

 
 

pluska správy

Milujete šperky? Objavte novinky, ktoré vás nielen ozdobia, ale aj navoňajú!

Už nemusíte nosiť v kabelke neskladné flakóny.
 

Nežné blondínky, ktoré nemajú problém dať si do zubov. Ktoré sú najznámejšie celebritné bitkárky?

Zdá sa, že šoubiznisu kraľujú nielen ostré lakte, ale aj tvrdé päste.
 

ŠKANDÁL: Hviezda série Hry o život odhalila ďalšiu metódu ponižovania žien v Hollywoode

Jennifer Lawrenceová (27) sa pridala k ženám, ktoré sa rozhodli zverejniť...
 

Zaspomínala si na polotrápne rande: Čo hovorí Danica Nejedlá na to, ako jej dohadzovali nápadníkov?

Čerstvo vydatá moderátorka žiari zamilovanosťou a manžela oslovuje moja...
 

Sexica z videa, ktoré obletelo celý svet: Michaela zatancovala na pieseň Happy od Pharrella Williamsa a dnes pomáha ľuďom!

Zhmotňuje šťastie do obrazov a orgonitov. Pri jednom zaspáva aj huslistka...
 

Vaše diétne tipy

Šokujúce priznanie z Extrémnych premien: Jána už unesie aj výťah

Paradoxne, obezita priniesla do života Jána Hodoňa (39) popularitu aj...
 

Máte po 40tke? 5 najčastejších chýb, prečo ženy v tomto veku nevedia schudnúť

Snažíte sa bez úspechu? Možno robíte niektorú z týchto chýb. Prehodnoťte...
 

4 nepriatelia štíhlej línie: TIETO potraviny už viac neraňajkujte

Raňajkujete či vôbec? To, čím odštartujete deň môže do veľkej miery ovplyvniť...
 

Známej speváčke šaman zachránil život. Prečo takto skončila?

Marcella Molnárová (52) tvrdí, že ani v tomto veku sa nemusí v jedle obmedzovať....
 

Máte radi husté polievky a omáčky? Vyskúšajte namiesto múkovej zápražky sliz

Hľadáte ideálnu diétnu potravinu? Uvarte si okru.