Tip redakcii
 

Zuzana Marošová: Pred zákonom je čistá, ale čo na jej verejné vystupovanie hovorí právnik?

Zuzana Marošová (36) tvrdí, že nič nebude ľutovať

11. októbra 2017, 06:00
Zuzana Marošová sa vrátila na Slovensko.

Zuzana Marošová sa vrátila na Slovensko.

Autor: Emil Vaško

Dnes je viac známa ako partnerka muža obžalovaného zo závažných trestných činov než ako herečka, hoci pred rokmi ešte hrdo stála na doskách Slovenského národného divadla. Zuzana Marošová opäť zakotvila na Slovensku. Nevrátila sa však s veľkými fanfárami, ale ani sa pred nikým neskrývala. Život na úteku po boku hľadaného muža ju naučil bojovať a nebáť sa. Zatiaľ to Zuzana síce oficiálne nepriznala, ale s Karolom Mellom vraj už netvorí pár. Preto sa herečka vrátila na rodnú hrudu a začína odznova.

Pyká za lásku

Láska hory prenáša a Zuzana je toho živým dôkazom. Ženy sú ochotné urobiť pre lásku a pre udržanie rodiny aj nemožné a ona evidentne nie je výnimkou. Herečkin osud sa pred rokmi spečatil na jednej prievidzskej diskotéke, keď jej skrížil cestu Karol Mello – prototyp zlého chlapca, na ktorý sadajú dievčatá ako muchy na lep. Jeho zbojnícke chodníčky nežnej blondínke imponovali a ona bola ochotná utekať s ním aj s malým dieťaťom za hranice. Karol Mello je obvinený a obžalovaný z niekoľkých vrážd a aby sa vyhol súdnym procesom, roky žije v Belize. Pár riadkov mu vo svojej knihe venoval aj jeden z najväčších bosov slovenského podsvetia Mikuláš Černák. Spomína na ich spoločné „roboty“.

Zuzana však napriek všetkému stojí, respektíve doteraz stála, za svojím mužom, ktorý je aj podľa litery zákona zatiaľ nevinný. Ľudia si však o kauze okolo Mella myslia svoje. V spoločnosti najväčšmi rezonuje vražda desaťročného chlapca a jeho mamy. Karol Mello si údajne objednal likvidáciu otca a partnera zavraždených, lenže nájomný vrah to jednoducho pokašľal. Mimochodom, dnes je Mellov syn v rovnakom veku ako nebohý chlapec – Ivan Oleg má jedenásť rokov. Jeho druhý syn Marco Rado má päť. Z tohto dôvodu sa herečka zrejme tak skoro nezbaví rôznych nelichotivých prívlastkov a iba ťažko sa môže čudovať tomu, že ľudia sa na ňu pozerajú cez prsty. Vyberá si daň za lásku.

Nemorálna popularita?

Nedávno sa Zuzana objavila v relácii Inkognito. Po odvysielaní časti sa spustila vlna kritiky. Mnohým divákom sa nepáčilo, že televízia ju pozvala ako hosťa. Práve pre jej manželstvo s hľadaným mužom. Niektorým prekáža, že ju nerieši polícia, iným zase príde nemorálne, že dostala rovnaký priestor ako jej umeleckí kolegovia. Paragrafy sú síce na jej strane, no otázka morálky je zrejme sporná. „Osoby nie sú povinné svedčiť a poskytovať informácie, ak by tým mohli spôsobiť nebezpečenstvo trestného stíhania svojmu príbuznému v priamom pokolení – súrodencovi, manželovi alebo druhovi. Čiže ona sa správala tak, ako jej to zákon umožňoval,“ povedal nám renomovaný právnik.

„Ale to sa týka informácií o jeho násilných skutkoch, ktoré sú mu kladené za vinu. Nespochybniteľné je však to, že trávením času s ním na úteku podporovala, aby ho orgány činné v trestnom konaní nemohli v jeho prítomnosti súdiť a rozhodnúť o jeho vine alebo nevine. Vo všeobecnosti platí, že kto aj nepriamo pomáha niekomu, aby sa nepostavil pred súd, ten nekoná morálne, zvlášť, ak ide o násilné trestné činy, z ktorých je obvinený Karol Mello. Určite to nie sú osoby, ktoré si zaslúžia publicitu a obdiv spoločnosti,“ dodáva.

Zuzana má pre neprajníkov jasný odkaz. Ako vidí herečka svoju siuáciu, sa dočítate v najnovšom Šarme. 

Autor: Redakcia

video

 


 

 
 

pluska správy

Ona nesmúti? Šokujúca prezentácia Škamlovej na sociálnej sieti po úmrtí mamy!

Bývalú missku Romanu Škamlovú (29) zasiahla nedávno krutá rana – zomrela...
 

Manželka Dušana Cinkotu Zuzana opísala roky, keď bol jej muž za mrežami

Bezmocnosť je to najhoršie - priznala Zuzana.
 

Vaše diétne tipy

Diéty celebrít: Soňa Müllerová, Zuzana Vačková aj Zuzana Plačková prezradili, čo u nich funguje

Aj vy sa poobzeráte pred zrkadlom, kým sa odhalíte na pláži? Hnať sa za dokonalosťou...
 

V Česku sa šíri panika, objavili sa tam komáre nakazené smrteľným vírusom. Teba sa báť aj na Slovensku?

Donedávna v našich zemepisných šírkach platili komáre len za otravný hmyz,...
 

Upečte si koláč v na grile! Nadýchaná bublanina sa NAOZAJ dá pripraviť aj nad pahrebou

Gril sa vám cez leto postará o štíhlu líniu. Pokojne si preto občas môžete...
 

Táto sladká strukovina vás zbaví kíl! Skúste týždňovú DIÉTU so zeleným hráškom

Prvý zelený hrášok sa už objavil v obchodoch. Vyskúšajte týždňovú diétu...
 

Chcete úspešne chudnúť? Jedzte potraviny, ktoré stimulujú hormóny sýtosti

Máte pri diéte problém s pevnou vôľou? Skúste raňajkovať ovsená kašu. Pokusy...
 
 
Zuzana Marošová: Pred zákonom je čistá, ale čo na jej verejné vystupovanie hovorí právnik?
Redakcia