Tip redakcii
 

Chcete voňať ako celebrity? Poradíme vám ich najvydarenejšie parfumy

Pri parfumoch herečiek je vraj vôňa to posledné, čo zákazníčky zaujíma. Neznamená to však, že nevoňajú krásne. Teda aspoň niektoré...

25. júna 2017, 00:01
Ktorá žena by nechcela voňať ako jej idol? Parfumy celebrít idú preto skvele na odbyt.

Ktorá žena by nechcela voňať ako jej idol? Parfumy celebrít idú preto skvele na odbyt.

Autor: Profimedia.sk

Prvý parfum, ktorý priamo niesol meno filmovej divy,  sa  volal Sophia. Každý asi vie, kto je najslávnejšou nositeľkou tohto mena. Áno, Lorenová. Po krásnej Talianke dostali svoj parfum aj ďalšie hviezdy – Catherine Deneuve, Cher, Elizabeth Taylorová. A práve poslednej menovanej to zvlášť vyšlo. Jej White Diamonds, ktorý na trh priniesla firma Elizabeth Arden, je dodnes najúspešnejším parfumom celebrity. 

Máte zničené mihalnice a neviete čo s nimi? Toto je recept na ich rast a posilnenie

Poctivá J. Lo

Dnes je už bežné, že herečky, speváčky, športovci či modelky majú vlastné vône. Obyčajne však žiadna nezaujme tak ako Taylorovej vône. Preto stále prichádzajú s ďalšími novinkami. Napríklad Jennifer Lopezová ich má už devätnásť. Práve ona si však vône stráži. Nie je len tvárou na plagáte, ale skutočne zasahuje do všetkého – od zloženia vône až po flakón. A vypláca sa jej to. Hneď jej prvá vôňa Glow zarobila milióny. Veľmi úspešná vo svete vôní je napríklad aj Sarah Jessica Parkerová.

Tejto vôni neodolá žiadny muž! Čokoláda, griláž, kamarel, cukrová vata... Gurmánske parfumy sú fakt na zjedenie

Horký pomarančovník nielen krásne vonia, ale zatočí aj s vráskami

Nepreženieš, neprerazíš!

Celebrity sa predháňajú, čím zaujať. Naomi Campbellová napríklad prišla na vtedajšiu dobu s originálnym flakónom v tvare dámskeho prsta s dlhočizným nechtom. Najďalej to však v extravagancii dostala Lady Gaga. Jej Fame bol prvý čierny parfum na svete. Nie fľaštička, ale tekutina. Vďaka unikátnej technológii však čierna parfumovaná voda za pár okamihov spriehľadnela, takže nositeľka sa nemusela obávať o šaty.  

Muškát vám pričaruje rodinnú pohodu a bazalka zaženie úzkosť

 

Ide to aj u nás

Trend spájať parfumy so známymi tvárami sa objavuje aj v našich končinách. Vlastné parfumy dodal na trh napríklad Karel Gott a nesú mená jeho slávnych piesní napríklad Lady Karneval. Kým tu išlo vyslovene o komerčný zámer, ďalšia česká celebrita Jiří Korn má iný prístup. Podobne ako J. Lo on sa na vlastných parfumoch výrazne podieľa. Nechce byť len tvárou, ktorá vymýšľa, no osobne vymýšľa kombinácie vôní a takisto svoje značky aj nosí. 
A jednu lastovičku máme aj na Slovensku. Je to len pár dní, čo vlastný parfum Jenny Jeshko pokrstila módna návrhárka Jana Ješková.
 
 

Autor: br

video

 


 

 

 
 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
Chcete voňať ako celebrity? Poradíme vám ich najvydarenejšie parfumy
br