Tip redakcii
 

FOTO: Erika Barkolová na sebe zapracovala. Pozrite, aká je z nej sexi kosť!

Moderátorka berie svoje zhadzovanie prebytočných kilogramov vážne a prvé výsledky sa už dostavili.

12. augusta 2018, 13:00
Jej život je teraz plný športových aktivít.

Jej život je teraz plný športových aktivít.

Autor: Instagram E.B.

S Erikinou (40) váhou je to ako na hojdačke. Raz má štíhlejšie obdobie, potom extrémne vyrysované či, naopak, zaoblenejšie. V posledných mesiacoch mala potrebu na sebe zapracovať. „Zlenivela som a odzrkadlilo sa to na mojej postave. Už som sa necítila dobre a mala som pocit, že ani na kamere nevyzerám dobre a povedala som si dosť,“ hovorí úprimne vždy usmiata blondínka, ktorá zhadzovanie zobrala vážne.

 

Odvážnejšia

Erika si upravila stravu, pridala cvičenie a výsledky na seba nenechali dlho čakať. „Síce sa nevážim, no zmeny vidím na oblečení. Môžem mať teraz tak mínus päť kíl. Pravidelne bicyklujem, cvičím vonku, praktizujem rýchlu chôdzu a v tomto teple hlavne plávam v jazere za domom,“ vymenúva Erika, ktorá otvorene priznáva, že so svojimi vylepšenými krivkami chodí „kradnúť“ outfity do skríň dcér. Tie maminu snahu vyzerať lepšie veľmi oceňujú a plne ju podporujú. „Obidve mi hovoria, že som na sebe pekne zamakala a to ma teší. Je pravda, že okolie na mne zmeny registruje a je to veľmi príjemné.“

Už sa nehanbí!

Moderátorka už má za sebou týždennú letnú dovolenku na Malorke. Cítila sa vo vynovenom tele na pláži lepšie ako pred pár mesiacmi? „Určite áno. Keď sme boli s dcérami v januári v Mexiku, na väčšine záberov som sa skrývala za nimi, aby ma nebolo vidieť,“ smeje sa úprimne. „Teraz som už bola odvážnejšia. Síce to nie je úplne ideálne, ale bola som so sebou spokojnejšia,“ priznáva s tým, že koncom septembra vhupne do plaviek opäť, keď pôjde navštíviť dcéru Paťku na Cyprus a v novembri spolu s obidvomi dcérami odletí na dva týždne do Kalifornie. „Už sa na to veľmi tešíme,“ uzatvára.

Autor: Michala Cabanová

video

 


 

 

 
 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
FOTO: Erika Barkolová na sebe zapracovala. Pozrite, aká je z nej sexi kosť!
Michala Cabanová