Tip redakcii
 

Modelka a misska Denisa Vyšňovská: Zbožňuje bio kozmetiku!

Miss Universe 2015 Denisa Vyšňovská (22) ako pravá kozmetická maniačka číta všetky etikety výrobkov, ktoré nakupuje. Bojí sa niečoho?

19. mája 2017, 18:00
Modelka a Miss Universe 2015 Denisa Vyšňovská patrí jednoznačne medzi kozmetické maniačky.

Modelka a Miss Universe 2015 Denisa Vyšňovská patrí jednoznačne medzi kozmetické maniačky.

Autor: Michal Šebeňa

Hoci má mladú a bezproblémovú pleť, starostlivosť o seba nezanedbáva. Práve naopak. Dôkladne sa stará o tvár, vlasy aj o telo, ktorým ohúrila na súťaži krásy. „Mojou slabosťou sú bioprodukty, medzi ktoré patria aj rôzne oleje. Používam ich na tvár aj na telo. Neviem si vynachváliť hroznový, arganový či regeneračný ricínový olej,“ vymenúva Denisa, ktorej slabosťou sú aj pílingy.

Už aj ženy sa holia! Kam sme schopné zájsť kvôli kráse?

Hoci by sme ich mali nanášať maximálne raz za týždeň, modelka si ich v sprche aplikuje každý druhý deň. „Som od nich závislá,“ priznáva. V obchodoch si však dôkladne číta zloženie výrobkov, pretože si nechce nanášať nič, čo nie je prírodné.

Dlhá cesta k mejkapu

Denisa sa pred Miss Universe veľmi nelíčila, no dnes je všetko inak. Na svojej vizáži si dáva záležať a líčenie jej ide od ruky. „Začalo ma to baviť a každým dňom sa v líčení učím niečo nové. Najviac však ku mne patrí očná linka. Čo sa týka mejkapu, hľadala som ho veľmi dlho. Žiadny mi dokonale nesadol, a to som fakt skúšala aj drahé aj lacnejšie značky. Nakoniec som skončila pri mejkape od Bobbi Brown, ktorý je perfektný,“ pochvaľuje si brunetka, ktorá by si mohla pokojne otvoriť aj vlastnú drogériu.

Modelky dôchodkyne: Vyvracajú fámy, že na móla patria len mladé krásky!

Ako dlho jej líčenie trvá?

„Do pätnásť minút. Linku mám hotovú za tridsať sekúnd a uprednostňujem dymové líčenie. Čo sa týka mihalníc, maľujem si niekoľko vrstiev, keďže sa mi páčia výraznejšie, ale umelým sa oblúkom vyhýbam,“ prízvukuje Vyšnovská, ktorá má rada naturálny vzhľad. Na jej prstoch nikdy neuvidíte gélové nechty, no to aj preto, lebo si ich obhrýza...

Známe krásky šokovali: Rozparky až do nebies

Med na vlasy

Denisa nepodceňuje starostlivosť o vlasy. Najviac jej sadol vlasový rad Alverde, z ktorého používa šampón, kondicionér, masku či regeneračné maslo na vlasy. „Neobsahujú žiadne silikóny či parabény aj cena je veľmi dostupná. Jeden produkt ma vyjde približne na tri eurá,“ pochvaľuje si Denisa pomer ceny a kvality. Nedá však dopustiť ani na med, ktorý okrem kuchyne využíva aj v kúpeľni. „Lyžicu kondicionéra zmiešam s lyžicou medu a zmes si nanášam na vlasy. Po umytí ich mám nádherne lesklé a vyživené.“

Autor: Michala Huťková Cabanová
 


 

 
 

Vaše diétne tipy

Známej speváčke šaman zachránil život. Prečo takto skončila?

Marcella Molnárová (52) tvrdí, že ani v tomto veku sa nemusí v jedle obmedzovať....
 

Máte radi husté polievky a omáčky? Vyskúšajte namiesto múkovej zápražky sliz

Hľadáte ideálnu diétnu potravinu? Uvarte si okru.
 

Čitateľky, ktoré chudli so Šarmom: Opäť majú chuť žiť!

Naše čitateľky Martina Konfederáková (38) a Anna Krupská (57) po dvojmesačnom...
 

Podovolenkový detox: Nápoj z 2 surovín prečistí črevá a naštartuje trávenie

Prehnali ste to s dobrotami počas dovolenky? Vráťte telo do normálu pomocou...
 

Špecialistka na zdravú výživu Tina Zlatoš Turnerová radí: Hladovka je prospešná!

Niektorí špecialisti na zdravú výživu tvrdia, že by sme mali jesť päťkrát...