Tip redakcii
 

Šaty na roztrhanie! Známe Slovenky nosia jedna po druhej módne kúsky

Našťastie sa v nich nestretli na jednej akcii, ale tieto róby sú už všetkým dôverne známe. Je to faux pas, ak sa viaceré známe ženy ukážu v rovnakom modeli?

15. júna 2017, 20:00
Priateľka Adama Ďuricu

Priateľka Adama Ďuricu

Autor: Július Dúbravay, Michal Šebeňa, Emil Vaško, Archív

V krásnych šatách od prestížnych návrhárov sa chce na červenom koberci predviesť každá žena. Na tom, aby si obliekla originálny kúsok, však nezáleží každej. Vidno to aj na čiernej kvetovanej róbe módnej návrhárky Jany Pištejovej. Najskôr ju minulý rok predviedla Diana Mórová na móle, potom si ju podávali z ruky do ruky ďalšie krásky.

FOTO: Aj Andrea Heringhová dolaďuje krivky. Pozrite sa načo sa dala!

V marci, na odovzdávanie cien OTO, si ich požičala partnerka Adama Ďuricu Kristína. A pred týždňom ich na galavečere zase prevetrala Mária Demitrová. Medzitým sa v nich ukázali na rôznych akciách aj ďalšie krásky. Jana Pištejová nám vysvetlila, že nejde o žiadne faux pas. Jednoducho, niektorým dámam neprekáža, keď sa ukážu v šatách, ktoré na sebe mala iná žena. Niekedy však ide aj o to, že si prípravu večernej róby nechávajú na poslednú chvíľu.

FOTO: Majú sa čím chváliť? Celebrity vystavujú na obdiv svoje nohy

Nie každá na to má

Väčšinou modelky sa rady predvedú v pekných šatách bez ohľadu na to, kto ich mal na sebe pred nimi. Na jedinečnú róbu si potrpia skôr ženy, ktoré si zakladajú na spoločenskom statuse. „Keď si dámy berú šaty odo mňa, niektoré sa pýtajú, kto ich už mal oblečené. Ak chcú mať na sebe exkluzívne šaty, dajú si ich ušiť. Sú však aj ženy, ktorým je jedno, kto a kedy mal model na sebe. Ale rozhodne nejde o žiadny trapas. Pri mojich šatách sa totiž nemôže stať, že prídu dve v rovnakej róbe na jednu akciu. Každý kúsok je originál, na rozdiel od svetových značiek, ktoré šijú vo veľkom. Potom vidíme v časopisoch zahraničné hviezdy, kde ich porovnávajú, ktorej pristali viac,“ vysvetľuje Jana Pištejová s úsmevom a dopĺňa: 

FOTO: Pozrite si Dominiku Mirgovú v jej novej kúpeľni. Prezradila od čoho je závislá

„Samozrejme, sú aj situácie, že si dámy prídu vybrať šaty na poslednú chvíľu. Potom už nemá veľmi na výber, pretože nestihneme ušiť nové šaty, takže si vyberú z toho, čo je v ponuke.“

Chodiaca reklama

Návrhárka však upozorňuje na to, že jej salón neslúži ako požičovňa šiat. Funguje na dobrých vzťahoch a barteroch. Čo sa týka spomínanej kvietkovanej róby, tá už visí v trnavskej požičovni a jej autorka nemá prehľad, kto si ju požičal. „Klientka si odo mňa kupuje šaty a potom ich požičiava. Tam to nemám vôbec pod kontrolou, kto a kde sa v nich ocitne. Ale poviem vám úprimne, pre mňa je obrovská reklama, keď moje šaty na nejakej spoločenskej akcii prezentuje známa žena. To je najlepšie PR.“

Autor: Martina Korbašová

video

 


 

 
 

Vaše diétne tipy

Sexi fotky: Zuzana Belohorcová nafotila ďalšie šteklivé zábery, pozrite sa na jej telo!

Vypracovala si síce ukážkovú figúru, no jej manžel je na nervy. Vieme prečo....
 

Herečka Adriana Krúpová schudla 36 kíl. TAKTO to dokázala aj bez odborníka

Zhadzovať kilá sa rozhodla v momente, keď sa ručička na váhe blížila k stovke....
 

NAHRADÍ CUKOR aj TUK. Nejde o žiadny zázrak, ale opäť o niečo, čo nám ponúka príroda

Neviete sa rozhodnúť medzi medom, stéviou či javorovým sirupom? Skúste...
 

Neuveriteľné! Toto jedli hollywoodske hviezdy na galavečere odovzdávania ocenení Zlatý glóbus!

Pozrite sa, čo skončilo na ich rozmaznaných jazýčkoch. Žeby im nezáležalo...
 

Brzda pre roztiahnuté žalúdky: Skúste sa desať dní stravovať podľa zakladateľa makrobiotiky

Máme za sebou polovicu januára a vy stále nezačali s diétou, hoci ste si to...
 
 
Šaty na roztrhanie! Známe Slovenky nosia jedna po druhej módne kúsky
Martina Korbašová