Tip redakcii
 

Sexi thaiboxer Vladimír Dracula Moravčík: TAKTO sa stará o svoje vyšportované telo

Šampión v thajskom boxe Vladimír Dracula Moravčík (36) si na seba potrpí, no prsty v tom má aj jeho manželka Petra (30). Tá je v oblasti kozmetiky v rodine generálom.

15. apríla 2018, 13:00
Moravčíkovci bývajú v trojizbovom byte, no môžu sa pochváliť tým, že majú dve kúpeľne. V jednej umiestnili sprchovací kút...

Moravčíkovci bývajú v trojizbovom byte, no môžu sa pochváliť tým, že majú dve kúpeľne. V jednej umiestnili sprchovací kút...

Autor: Gabriela Mendelová

Pri pohľade na thaiboxera Vladimíra Moravčíka každému hneď napadne, že je ako vystrihnutý z módneho časopisu – hodil by sa na akúkoľvek kozmetickú reklamu. Postavu na to má a takisto aj vzhľad. Vlado sa síce živí svojím telom, nepózuje však pred objektívom, ale rozdáva rany v ringu. Preto musí svojej telesnej schránke venovať náležitú pozornosť.

 

Radí mu manželka

„Chodím na masáže a takisto si napúšťam aj horúci kúpeľ s regeneračnou soľou, ktorá perfektne uvoľní moje namáhané končatiny,“ prezradil nám Vlado, ktorý nepodceňuje ani hydratovanie celého tela. „Pre športovca je to alfa a omega no prípravky má pod palcom moja manželka Peťa, ktorá sa v tom dokonale vyzná.“ A niet sa čomu čudovať, pretože Petra je vychytenou kozmetičkou a vizážistkou, ktorá sleduje a skúša všetky trendy a novinky v oblasti kozmetiky. „Snažím sa celú rodinu viesť k tomu, aby sme používali prírodné a kvalitné výrobky, pretože pleť na tvári či pokožka na tele si všetko zapamätá. Našťastie, manžel je v tejto oblasti poslušný a moje rady praktizuje,“ smeje sa odborníčka na ženskú a aj mužskú krásu. A zvykne robiť kozmetiku aj manželovi? „Pravidelne mu upravujem obočie, a keď si nájde čas, zoberiem ho do parády aj v čistení tváre. Nechodí však za mnou do salónu, ale kozmetiku mu urobím doma,“ prezrádza.

 

Autor: Michala Cabanová

video

 


 

 

 
 

Vaše diétne tipy

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 

TOTO sú Darine recepty na štíhlosť. Jedzte ako ona a budete mať krivky ako ona

Dara Rolins je nesmierne disciplínovaná a je to aj vidieť. Ženy ju obdivujú...
 

Maslo, z ktorého schudnete: Odhaľte tajomstvo tehotnej mozzarelly

Hebká burrata, vrzgajúce halloumi a nadýchaná ricotta. Neviete, čo s nimi?...
 
 
Sexi thaiboxer Vladimír Dracula Moravčík: TAKTO sa stará o svoje vyšportované telo
Michala Cabanová