Tip redakcii
 

Všetko je na predaj! Ani Cate Blanchett neodolala!

Hovorí o sebe, že je feministka, nerobí jej však problém speňažiť svoju krásu. Kto by však odolal ponuke na desať miliónov dolárov?

07. augusta 2018, 20:00
Herečka sa stala  ambasádorkou globálnej krásy značky Armani a propaguje už aj mejkapy a pleťovú kozmetiku.

Herečka sa stala ambasádorkou globálnej krásy značky Armani a propaguje už aj mejkapy a pleťovú kozmetiku.

Autor: Profimedia.sk, Archív

A to bol len začiatok. To bola totiž iba prvá ponuka, ktorú Cate Blanchett (49) dostala pred piatimi rokmi od Armaniho, aby sa stala tvárou ich nového parfumu Sì. Tučná sumička ju zaväzovala natočiť iba sériu reklamných spotov a fotografií. Keď sa k tomu pridala ženská márnivosť, že jeden z najslávnejších svetových návrhárov o nej hovoril ako o svojej múze a stelesnení ženskej krásy, nečudo, že sa oscarová herečka upísala reklame.

Voňaví súrodenci

Len pri jednej spolupráci však nezostalo. Vanilkovo-kvetinová vôňa ruží a frézií sa zapáčila ženám rovnako ako Cate Armanimu. Čoskoro sa teda parfum dočkal červenej sestričky Sì Passione, kde sa k vanilke a ruži pridali ovocné tóny hrušiek a ríbezlí, čierneho brata Sì Intense, kde možno vystopovať neroli a drevité tóny, a elegantnej Sì Rose Signature‘ z najvzácnejších ružových olejov.

Ambasádorka krásy

Všetky propagovala hlavne oscarová herečka. Armanimu, ktorý je odporca plastických vylepšení, učarovala žena, ktorá vie starnúť s gráciou, nebojí sa vrások a nedala si zväčšiť poprsie. Je presne stelesnením jeho kritérií krásy, a tak ich spolupráca pokračovala nad rámec vôní a šiat Armani, ktoré si Cate roky s obľubou oblieka na červený koberec. Tohto roku dostala ďalšiu exkluzívnu ponuku. Stala sa ambasádorkou globálnej krásy značky Armani a propaguje už aj mejkapy a pleťovú kozmetiku. A Armani spieva chválu, aká je táto feministka žiarivá, sofistikovaná, elegantná a distingvovane krásna. No a má pravdu.

Autor: br

video

 


 

 

 
 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
Všetko je na predaj! Ani Cate Blanchett neodolala!
br