Tip redakcii
 

ŽIARLITE? Poznáme finty chlapov, ktoré používajú na svoje klamané polovičky

Aj vás neustále zožiera myšlienka - čo asi teraz robí a s kým je váš drahý?

07. augusta 2017, 18:00
Žiarlivosť môže pochovať vašu lásku.

Žiarlivosť môže pochovať vašu lásku.

Autor: profimedia.sk

Okrem toho, že by ste so svojimi pochybnosťami mali začať okamžite niečo robiť, zistili sme, že ani najväčšia stíhačka nezabráni svojmu chlapovi stretávať sa s inými.

Ak svojho partnera neustále podozrievate, na iné ženy nemáte slušné pomenovanie a každú, ktorá sa pri ňom pohne iba ohovárate, ste na začiatku konca svojej love story.

Keď chlap chce, bude vás klamať a môžete sa aj na hlavu postaviť. Muži majú skvelé triky, ako prejsť cez rozum aj agentke FBI.

Toto sú tri príbehy:

- „Moja partnerka je neskutočne žiarlivá, stále ma z niečoho podozrieva, neverí mi a najradšej by bola, aby som sedel doma. Má smolu, rád sa zabávam a páčia sa mi aj iné ženy. Keď nie sme spolu, chce odo mňa, aby som jej poslal fotky, kde práve som a čo robím. Takže, keď viem, že idem von, urobím si niekoľko fotiek z prázdneho bytu, ako sedím pred telkou, robím si večeru, alebo ležím v posteli. Počas toho, ako sa zabávam, jej postupne posielam tieto fotky,. Keby si ich sama nepýtala, nenapadlo by mi to,“ smeje sa Martin. A my sa pýtame, na čo je vo vzťahu? Jeho odpoveď: „Neviem…. Nechcem byť sám a niekedy potrebujem byť s niekym len tak, doma a pozerať film.“

- „Pozval som jednu babu do kina, ale ženská intuícia mojej priateľky zapracovala a mala viac otázok, ako býva u nej zvykom. Tak som ju oklamal, že idem von s novými kolegami. Aby som si mohol v pokoji vychutnať film aj svoju blonďavú spoločnosť, postavil som sa nenápadne k partii chalanov a urobil si fotku. Poslal som jej, ona bola spokojná a ja som sa mohol pokojne sústrediť na svoj večer.
Išiel by som do kina aj s ňou, ale lezie mi na nervy, ako zazerá na každú babu, ktorá prejde okolo nás a hľadá na nej chybu. Nebaví ma to počúvať,“ priznáva Boris.

- „Našiel som si v práci milenku. Najskôr to bolo len o sexe, potom som sa do nej vážne zamiloval. Robil som na zmeny a manželke som vždy povedal, že sa nám z nejakého dôvodu o hodinu posunula šichta. Dôvodov mohlo byť milión, niekedy to dokonca bola aj pravda. Z roboty som sa vždy ponáhľal k milenke, aby som si s ňou aspoň chvíľku užil. Aby žena nič nezistila, ani som sa nesprchoval, nemnil som si tričko a bola spokojná, že som vždy z roboty prišiel poriadne uťahaný, ako kôň,“ hovorí Matúš. Ako dlho to trvalo? „Možno rok. Milenka ma nakoniec nechala a ja som potom odišiel od manželky.“

Autor: ma
 


 

Vaše diétne tipy

Šokujúce priznanie z Extrémnych premien: Jána už unesie aj výťah

Paradoxne, obezita priniesla do života Jána Hodoňa (39) popularitu aj...
 

Máte po 40tke? 5 najčastejších chýb, prečo ženy v tomto veku nevedia schudnúť

Snažíte sa bez úspechu? Možno robíte niektorú z týchto chýb. Prehodnoťte...
 

4 nepriatelia štíhlej línie: TIETO potraviny už viac neraňajkujte

Raňajkujete či vôbec? To, čím odštartujete deň môže do veľkej miery ovplyvniť...
 

Známej speváčke šaman zachránil život. Prečo takto skončila?

Marcella Molnárová (52) tvrdí, že ani v tomto veku sa nemusí v jedle obmedzovať....
 

Máte radi husté polievky a omáčky? Vyskúšajte namiesto múkovej zápražky sliz

Hľadáte ideálnu diétnu potravinu? Uvarte si okru.
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?