Tip redakcii
 

Lunárny kalendár na tento týždeň: Pochopte malé i veľké chyby a odpúšťajte!

Už v zárodku zastavujte náchylnosť k hádkam a krutosti.

11. septembra 2017, 00:00
Čo na vás čaká tento týždeň pod vplyvom Mesiaca?

Čo na vás čaká tento týždeň pod vplyvom Mesiaca?

Autor: Shutterstock.com

Pondelok 11.9.

Prevládať bude sústredenosť a výkonnosť. Na čo zameriate svoju pozornosť, to aj premeníte na vám potrebné. Určite by ste nemali prehliadať ani priaznivé aspekty pre poznanie širších súvislostí (v rôznych oblastiach života, v ekonomike, politike, ezoterike) vzhľadom k vlastnej práci. Nebagatelizujte ani chápanie iných pohľadov na svet. Určite sa vyhnite zlosti, prchkosti a pýche, brzdia totiž zmenu, ktorá je témou dňa.

Utorok 12.9.

Utorok aj keď prináša konfrontáciu s prekážkami a problémami, nemusí byť zákonite negatívnym dňom. Do rozporu sa ľahko môže dostať rýchle myslenie s tým, čo okolie od vás očakáva či vyžaduje. Lepšie sa sústreďte, aby ste sa nezmýlili v odhade situácie. Žiadnu z nich dnes radšej nepodceňujte. Riešte veci súvisiace s povinnosťami a zodpovednosťou, ale aj veci prospešné vašej budúcnosti. Nesťahujte sa do ústrania a nezostávajte sami. Energiu dňa realizujte v dave, deň vám potom umožní byť lepšími a galantnejšími.

Streda 13.9.

Nepoddávajte sa vonkajším tlakom, skôr počúvajte intuíciu. V tom prípade vycítite, čo je pre vás dobré a čo nie. V stredu by mali byť pre vás prvoradé povinnosti a efektívny systém práce. Musíte zohľadniť podmienky a možnosti. Kto si udrží hranice, vyhráva. Kto nie, toho ľahko prevalcujú autoritatívni ľudia. Streda je i dňom mágie a rôznych veštieb, poskytne vám odpovede za hranicami bežného poznania. Ak veštenie nepreferujete, všímajte si viac signály, ktoré sa k vám dostávajú.

Štvrtok 14.9.

Vo štvrtok preferujte sústredenú a samostatnú prácu podporenú schopnosťou analyzovať práve ten krok, ktorý je pred vami. Voľte trpezlivosť s inými a vsaďte na úprimnosť voči nim. Pochopte malé i veľké chyby a odpúšťajte, prijmite fakty a nehodnoťte. Akékoľvek pochybnosti vám uškodia. Nenechajte sa vyprovokovať, každá pomsta by si totiž rýchlo našla cestu k vám.  

Piatok 15.9.

Už v zárodku zastavujte náchylnosť k hádkam a krutosti. Piatok je nebezpečný deň na spätné procesy, veci, ktoré začnete sa môžu zvrátiť a dosiahnete opačný efekt. Piatok posilní aj tendencie ku vzťahovačnosti len preto, že sa unáhlite vo svojich hodnoteniach. Skúste radšej brať vypovedané slová s rezervou a nadhľadom, strážte si hladné emócie, ktoré chcú neustále čosi prežívať.

Sobota 16.9.

Sobota je ako stvorená na vysvetľujúce rozhovory po utíšení nedorozumení, deň zmierenia a vnímavosti na informácie. Neponáhľajte sa, všetko dianie sa pokúste vychutnávať, či sú to už výlety, prechádzky, cvičenie, ručné práce, spoločenské akcie alebo práca na záhradke. Ľahko sa môže stať, že vás zaskočí silná intuícia. Nesprávne využitie energie dňa má za následok problém s ušami, príznakom je hoci i vyhodený vriedok na uchu.

Nedeľa 17.9.

Nepúšťajte sa do ničoho nového, a preskúmajte všeobecne svoju bezpečnosť. Nedeľa totiž so sebou prináša riziko krádeží nielen materiálnych vecí, ale i nápadov a projektov. Majte sa na pozore a komunikujte len s ľuďmi, ktorí sú vám sympatickí a máte s nimi spoločné názory, i tak hovorte čo najmenej. Pozor na tých, čo vás dnes chvália, radšej počúvajte kritiku. Neklamte sami seba, mohli by ste sa chytiť do pasce vlastných úspechov. S ničím sa nestotožňujte.

Autor: Daniela Paculíková, www.vesti.sk

video

 


 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

pluska správy

Ako prišiel Jaro Slávik k prvým peniazom? Nebolo to vďaka tomu, čo vám zrejme napadlo ako prvé

Nekompromisný porotca zo šou Česko Slovensko má talent Jaroslav Slávik...
 

Dokonalá svadobná mama: Zažiarte popri neveste aj vy s našimi tipmi na vizáž!

Nielen nevesta chce byť vo svoj veľký deň dokonalá, nemôžeme zabúdať ani...
 

Celebrity podľahli pobytom na Srí Lanke. TAKTO sa tam chodia liečiť

Exotické dovolenky nie sú len módna záležitosť.
 

Vaše diétne tipy

Táto sladká strukovina vás zbaví kíl! Skúste týždňovú DIÉTU so zeleným hráškom

Prvý zelený hrášok sa už objavil v obchodoch. Vyskúšajte týždňovú diétu...
 

Chcete úspešne chudnúť? Jedzte potraviny, ktoré stimulujú hormóny sýtosti

Máte pri diéte problém s pevnou vôľou? Skúste raňajkovať ovsená kašu. Pokusy...
 

Chlebová diéta: Z nopálového chleba nepriberiete, dokonca vám pomôže spáliť tuk

Aj keď to znie neuveriteľne, toto pečivo vás zbaví nadbytočných kíl.
 

SUPER TIP: Tieto naklíčené semienka nesmú chýbať na jarnom šaláte. Majú zázračné účinky

Propagátorka kvalitnej stravy Anetta Vaculíková sa správnym zložením...
 

Trénerka zo šou Najväčší víťaz odhalila svoj jedálniček. Vieme, prečo na jej tanieri mäso nenájdeme!

Soňa Sedláčková sa zbavila nadváhy, napriek tomu sa dráždi hranolčekmi....
 
 
Lunárny kalendár na tento týždeň: Pochopte malé i veľké chyby a odpúšťajte!
Daniela Paculíková
www.vesti.sk