Tip redakcii
 

Prečo tieto ženy vyzerajú božsky? Pijú olej a jedia vývar z kostí

Už roky majú náš obdiv, páči sa nám ich postava aj pokožka. Skúste dať na ich rady a budete obdivovať aj samy seba.

17. marca 2017, 11:00
Speváčka je v prezentovaní
zdravého životného
štýlu jedna z najvýraznejších.
Témou, ako byť fit, sa Dara
Rolins zaoberá už roky.

Speváčka je v prezentovaní zdravého životného štýlu jedna z najvýraznejších. Témou, ako byť fit, sa Dara Rolins zaoberá už roky.

Autor: instagram

Máte pocit, že by ste si s príchodom jari mali očistiť telo a dopriať mu detox? To nie je zlý nápad. Jarná očista totiž naštartuje metabolizmus a spolu s pevnou vôľou a pohybom dosiahnete aj dobrú náladu a lepšiu figúru.

Rozvádzajúci sa Andy Kraus: Prekvapivé slová o nevere

Zmeňte to hneď!

Zdravá strava a fungujúce spaľovanie sú dôležité aj pre známe ženy, ktoré svoje tipy na štíhle a zdravé telo vôbec netaja. Skôr naopak, Dara Rolins (44), Simona Krainová (44) a ich hollywoodska rovesníčka Gwyneth Paltrowová (44) vedia na nich celkom dobre zarobiť. Čo robíme inak ako ony, keď sa nám stále nedarí chudnúť? Väčšinou nám chýba pevná vôľa! 

Vyrobte si z pleti porcelán za pár sekúnd

Ruku na srdce, vždy je jednoduchšie obdivovať niekoho v časopise z gauča, ako sa postaviť a ísť na sebe makať. Zmeňte to, ale nie zajtra, hneď – to radí všetkým svojim fanúšičkám aj Dara Rolins (44).

Detox podľa Dary

Speváčka je v prezentovaní zdravého životného štýlu jedna z najvýraznejších. Témou, ako byť fit, sa Dara Rolins zaoberá už roky. Prečo sa neinšpirovať niekým, kto už vyskúšal takmer všetko? Základom je vytrvalosť, sebadisciplína a netýrať sa diétami. Podľa speváčky by ste mali prestať rátať kalórie a zaoberať sa viac zložením stravy.

Petra Polnišová exkluzívne prehovorila o tom, ako zvláda krízu vo vzťahu

Čo robiť:

  • Cez deň si servírujte bielkoviny – dusené mäso, nedá dopustiť na vývar z kostí a môžete si dopriať aj vajíčka. n Večer si dajte sacharidové jedlo so zeleninou a dobré tuky. Podľa Dary to môžu byť bataty s maslom, avokádový šalát…
  • Zároveň dodáva, že zo sacharidov sa najlepšie trávia spomínané bataty, ryža basmati aj dyňa.
  • Bez pravidelného pohybu to nepôjde, ten nás bolí asi najviac. Ale keď sme sa už na to dali, zvládneme aj nejaký tréning. Ozaj, vyskúšali ste už trampolíny? Je to jeden z tých športov, pri ktorom sa zabavíte, ušetríte kĺby a naštartujete spaľovanie. Ale pohyb znamená aj rýchlu chôdzu, aspoň hodinu každý večer, je to lepšie, ako sedieť pri telke.

Darin tip na rýchlovku

Týka sa najmä sviatkov, keď necvičí a naberie nejaké to kilo navyše.
Raňajky:
Smoothie – 200 ml kokosovej vody, 1 lyžica proteínu, pol hrnčeka bobúľ (čučoriedky, maliny, ríbezle, ostružiny, 1 lyžica semienok chia alebo drvených ľanových semienok
Obed:
ryža so zeleninou
Olovrant:
ovocie alebo raw tyčinka
Večera:
zeleninový šalát s ovčím syrom, špenátové listy, uhorka, rajčina, mrkva, pol jablka alebo hrušky, ovčí alebo balkánsky syr, 1 vajce na spôsob volského oka, extra panenský olivový olej, citrón, balzamový ocot, soľ – Dara má rada himalájsku

Čítajte viac

Kosti s octom

Okrem Dary Rolins nedá na vývar z kostí dopustiť ani hollywoodska hviezda Gwyneth Paltrowová (44). Mali by ste ho variť niekoľko hodín na miernom plameni. Do vody pridajte jablčný ocot a pokojne aj zeleninu, ktorú však strážte, aby sa nerozvarila. Dbajte na to, aby boli kosti po celý čas zaliate vodou. Takýto vývar je bohatý na kolagén a dodáva pokožke pružnosť. Polievku by ste mali piť dvakrát do týždňa celý deň do siedmej večer. Porcie si rozdeľte na šesť dávok. V ostatné dni jedzte mäso, veľa zeleniny a doobeda ovocie.

Detox podľa Simony

Aj Simona Krainová (44) vyráža dych svojou vizážou a dokonalými krivkami. Na to, čo je, si dáva pozor, teda väčšinou. Na jej instagramovom konte sa objavujú aj fotografie, kde si pochutnáva na pizzi a zapíja ju kolou. Keby to však patrilo k jej pravidelnej strave, určite sa nemôže pýšiť plochým bruškom. Bývalá modelka vraj nezačne deň bez troch decilitrov teplej vody, do ktorej si odšťaví polovicu citróna. T

ento drink si dopraje aj počas dňa a podľa nej je to najlepší spôsob detoxikácie. Tuky, ktoré prijmeme v strave, sa vďaka teplej vode rýchlejšie odbúravajú. Keď sa postavila pred fotobjektív po prvýkrát po prvom pôrode, blondínka fičala na kúre, respektíve nápoji, ktorý vraj nechutí úplne najlepšie: javorový sirup, palmový olej, šesť citrónov a čili zmiešate s vodou a popíjate celý deň.

Bude vás zaujímať

Autor: MA

video

 


 

Vaše diétne tipy

SUPER TIP: Tieto naklíčené semienka nesmú chýbať na jarnom šaláte. Majú zázračné účinky

Propagátorka kvalitnej stravy Anetta Vaculíková sa správnym zložením...
 

Trénerka zo šou Najväčší víťaz odhalila svoj jedálniček. Vieme, prečo na jej tanieri mäso nenájdeme!

Soňa Sedláčková sa zbavila nadváhy, napriek tomu sa dráždi hranolčekmi....
 

Už dala dole 3 kilá! Erika Barkolová prezradila svoj chudnúci plán

Moderátorka na vlastnej koži skúša, či je pravda, že po štyridsiatke idú...
 

Sexi fotky: Zuzana Belohorcová nafotila ďalšie šteklivé zábery, pozrite sa na jej telo!

Vypracovala si síce ukážkovú figúru, no jej manžel je na nervy. Vieme prečo....
 

Herečka Adriana Krúpová schudla 36 kíl. TAKTO to dokázala aj bez odborníka

Zhadzovať kilá sa rozhodla v momente, keď sa ručička na váhe blížila k stovke....
 

Kalkulačka kalórií

Koľko ste zjedli?

Chcete udržať denný príjem kalórií na uzde? Vypočítajte si energetickú hodnotu svojho jedla.
 
 
Prečo tieto ženy vyzerajú božsky? Pijú olej a jedia vývar z kostí
MA