Tip redakcii
 

Sexi fotky: Zuzana Belohorcová nafotila ďalšie šteklivé zábery, pozrite sa na jej telo!

Vypracovala si síce ukážkovú figúru, no jej manžel je na nervy. Vieme prečo.

12. marca 2018, 09:00
Blondínka si plánuje vymakať na bruchu „pekáč buchiet“.

Blondínka si plánuje vymakať na bruchu „pekáč buchiet“.

Autor: Filip Matušinský

Bývalá televízna sprievodkyňa svetom erotiky opäť nafotila šteklivé zábery. V slnečnom Miami, kde už osem rokov žije s manželom Vlastom Hájekom a deťmi, má vytvorené skvelé podmienky na športovanie, no teraz má postavu lepšiu ako kedykoľvek predtým. Čo sa za tým skrýva?

FOTO: Neuveríte, s čím sa kúpe Zuzana Belohorcová! Sexica nás pustila do svojej kúpeľne

Abstinuje

Blondínka už niekoľko rokov pravidelne cvičí, takmer každý deň. Tvrdí, že pre seba, lebo sa chce dobre cítiť, ale za jej motiváciou je určite aj prostredie, v ktorom žije. Miami sa hemží vyšportovanými ľuďmi a pohľad na dokonalé telá zdvihne z gauča aj lenivca. „Človek sa lepšie cíti, keď dobre vyzerá, lebo je slobodnejší aj v obliekaní. Chcem sa trošku viac vyšportovať a urobiť si ‚six-pack‘. To ide jedine tvrdou diétou, no vyzerá to, že to dám,“ smeje sa Zuzka. Na to, aby docielila „pekáč buchiet“ na bruchu, musela sa vrhnúť na tvrdú diétu. „Beriem to aj ako detox. Nepijem už druhý mesiac alkohol, predsavzala som si zatiaľ tri mesiace. Nepijem ani pivo, víno, nič len vodu. Ideme s manželom a priateľmi na večeru a nedám si ani pohárik. Cítim sa skvele, preto uvažujem, že už vôbec nebudem piť alkohol. Len Vlastík je z toho hotový, vraví, že som teraz hrozne nudná,“ prezrádza so smiechom.

V hororovej situácii nestráca optimizmus: TAKTO sa Zuzana Belohorcová s rodinou pripravuje na hurikán Irma!

Drie na sebe

Zuzana tvrdo maká nielen vo fitku, ktoré majú u nich v dome, ale doslova všade, kam sa pohne. „Vo fitnes sme mali vlastného trénera Angela, ten teraz práve odchádza žiť do iného štátu. Príde k nám nový cvičiteľ, tak som naňho zvedavá. Ale cvičím si aj sama a snažím sa behávať vonku, ale aj chodiť po schodoch v našom dome… Keď som doma s deťmi, hocikedy popritom cvičím a tiež na pláži robím drepy, výpady. Niekedy sa ľudia na mňa pozerajú, že som blázonko,“ vraví.

Nový chlap? Elena Podzámska dala dlhým vlasom zbohom a rozhovorila sa o vzťahoch

Podotýka, že gro úspechu je najmä strava. „Jedávam ryby, ovocie, žiadne pečivo a naučila som sa už prestať dojedať sladkosti po deťoch. To je pre maminy najhoršie. Dôležitý je však pozitívny pohľad na život, mať stále úsmev a dobrú náladu. Ale to sa mi hovorí, keď tu máme celý rok slniečko, že?“ Sexi mama prízvukuje, že „vymakanú“ postavu chce mať nie kvôli manželovi, ale pre svoj dobrý pocit. „Každá žena by to mala robiť najmä pre seba. Ale, samozrejme, je s tým spojené aj to, že partner je rád. Určite je hrdý na to, že má vedľa seba peknú ženu s vyšportovanou postavou,“ uzatvára.

Jedzte TOTO a za 2 mesiace si môžete ísť vyskúšať plavky bez depky

Ako na to?

Tréner Jakub Cvik radí, ako sa čo najefektívnejšie dopracovať k „pekáču buchiet“. „Je množstvo spôsobov, ako schudnúť a dosiahnuť populárny six-pack. Zuzka si zvolila ten tvrdý a ťažší, keďže pravdepodobne rada cíti, ako dá telu zabrať a úplne ho vyžmýka. Samozrejme, sú aj menej drastické spôsoby, ktoré trvajú dlhší čas a efekt je rovnaký. Správny tréningový proces vždy smerujem na mieru pre klienta, čiže ťažko mi dať nejaký paušálny tréning, ktorý sa dá aplikovať na všetky typy ľudí a všetky váhové kategórie. Veľmi odporúčam kombináciu aeróbneho výkonu (beh, korčuľovanie, plávanie, bežky, veslovanie a podobne) a posilňovania (či už s vlastnou váhou, alebo s činkami).

Nechala sa rezať: Zuzana Belohorcová s prsiami opäť pod skalpelom!

Mokré tričko a bradavky: Sexica Zuzana Belohorcová opäť dráždi!

Ako žije v Miami: Sexica Zuzana Belohorcová zbiera s deťmi vajcia

Autor: Jana Raganová

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

Kalkulačka kalórií

Koľko ste zjedli?

Chcete udržať denný príjem kalórií na uzde? Vypočítajte si energetickú hodnotu svojho jedla.
 
 
Sexi fotky: Zuzana Belohorcová nafotila ďalšie šteklivé zábery, pozrite sa na jej telo!
Jana Raganová