Tip redakcii
 

Simona Krainová v pokušení: Modelka prezrádza, ako nenaštvať mozog!

Už nemôžem po večeroch ležať a pchať sa veterníkmi – smeje sa blondínka, ktorá prezradila Šarmu svoje triky na štíhlu postavu.

19. októbra 2017, 13:00
Aj po štyridsiatke sa dokáže uživiť ako modelka.

Aj po štyridsiatke sa dokáže uživiť ako modelka.

Autor: Yes Visage

Napriek prekročenej štyridsiatke a dvom tehotenstvám sa stále pýši dokonalou figúrou. Simona priznáva, že veľký podiel na tom majú jej gény, presnejšie, rýchly metabolizmus. No netreba jej závidieť – každý deň na sebe tvrdo maká.

Odtajnila triky na krásu: Simona Krainová prezradila metódy, vďaka ktorým si udržiava mladistvý vzhľad!

Už neleňoší

Vo forme sa matka dvoch malých detí udržiava najmä behaním a využíva aj domácu miniposilňovňu. „Času je málo, a kým sa zbalím a dostanem do fitka, ubehnú vzácne minúty. Mám doma bežecký pás, síce ma nebaví, oveľa radšej behám v lese, ale snažím sa aspoň trikrát v týždni dať si hodinu, osem-deväť kilometrov,“ vraví modelka a priznáva, že kedysi pohyb neriešila. Aktívne ho začala riešiť po tridsiatke. „Dovtedy som bola leňoch. A hlavne som výborne spaľovala. Skôr som mala opačný problém, vždy som bola hrozne chudá. Odmalička som bola na pozorovaniach, rybí tuk bol moje hlavné menu,“ smeje sa. No rýchly metabolizmus chváli stále a provokuje, že jej stačí dva dni vynechať pečivo, cukry a hneď má tri kilá dole.

Manžel ma má za čo ťahať! Vraví Simona Krainová a prezrádza fintu na to, ako si ubrať vek

„Našťastie. Ale zas som si pre to nevypestovala žiadnu disciplínu, veď keď som nemusela… V mladosti som ležala v posteli, pchala do seba tortu a pozerala sa na sestru, ako behá. Aj tak som mala o päť kíl menej než ona. Vždy mi vravela, že ma nenávidí. Ale po deťoch a vekom sa všetko spomalí, už by som sa dnes ani ja nemohla napchávať po večeroch veterníkmi, čo som fakt rada a často robievala,“ prezrádza o sebe.

Simona Krainová kývla na netradičné fotenie. Pozrite, ako sa musela namakať!

Stop chémii

Dnes sa už Simona snaží jesť zdravo. Nie kvôli váhe, ale pre zdravie. „Trošku som sa ponorila do zdravej životosprávy, mám okolo seba výživových poradcov a je fajn sa o jedle niečo dozvedieť.“ Dnes vyhľadáva najmä organické jedlo a vyhýba sa veciam, čo obsahujú emulgátory. „Nekupujem chémiu, polotovary už vôbec. Deťom by som nikdy nekúpila umelé jogurty alebo fast food. V potravinách hľadá dobré a čerstvé veci. Jem najmä mäso s čerstvými šalátmi, úplne som vylúčila prílohy a mám rada suši. Ale netrápim sa.“ Simona priznáva, že keď dostane chuť, pokojne si dá aj sviečkovicu a šesť knedlí. Nie však každý deň. „Pijem veľa tekutín, rôzne smoothie a už mi nezvýši chuť na to škodlivé, sladké. Nesiahnem po čokoláde ani po slanine, keď som najedená. Neznášam diéty, najmä, keď vidím jojo efekt na kamarátkach... Rozhádžu metabolizmus, a keď sa už rozhodnete pre diétu, musíte ju dodržiavať celý život,“ upozorňuje. Zrovnajte si to v hlave Keď budete mať stravu bohatú na vitamíny a minerály, podľa Simony telo samo od seba stratí potrebu toho, čo mu škodí.

Sexi čižmy nad kolená: Plejmejtka sa nahodila a prezradila, čo zbožňuje na manželovi!

„Treba to postupne zredukovať, bez tlaku a tenzie. Musíte si sama povedať, že to chcete, lebo keď vám to niekto prikáže, budete zdravé jedlo nenávidieť a mať zlú náladu. Musíte sa so zdravými jedlami pomaly spriateliť, aby vám chutili. Ak nie, mozog vydá signál, že ho štvete. Myseľ je s telom veľmi prepojená a potom nepustí, ale zadrží kilá a vodu v tele a bude s vami viesť vojnu. Preto si to treba zrovnať v hlave,“ radí krásna blondínka.

Bude sa vydávať? Michaela Kocianová sa nasťahovala k priateľovi a prezradila, ako ju rozmaznáva!

Ako odolať pokušeniu

Neviete si odoprieť chrumkavý rožok na raňajky? Vyskúšajte Simoninu metódu: „Treba si dať pred ním teplú vodu s citrónom. Dám si do nej chlorellu alebo chlorofyl, aby som si očistila krv, naštartovala metabolizmus, potom si zalejem čaj matcha. Aj keď mi najprv nechutil, zistila som, že mám po ňom viac energie, ako keď vypijem tri kávy. Keď tento proces budete opakovať každý deň, po týždni zistíte, že na rožok už nemáte chuť. To je tá chvíľa, keď víťazíte.“

Ups! Takmer jej ušiel prsník: Romana Škamlová v dráždivom outfite poodhalila vnady

Bude dcérka?

Vo forme udržiava Simonu aj behanie okolo dvoch malých synov. Pridá k nim ešte sestričku? „Nie, preboha! Mám dosť rokov, nemám na to energiu a už si to nedokážem predstaviť. Maxík teraz nastúpil do školy, začal sa nový rytmus. Som z toho trochu rozhodená, ale verím, že sa to časom utrasie. Maxík tú zmenu nesie statočne,“ smeje sa.

Chudučká a unudená: Bývalá misska sa stráca pred očami!

Autor: Jana Raganová
 


 

 
 

pluska správy

Prežívate svoje pocity naplno? Ako na tom ste, vám poodhalí náš rýchly TEST

Uvedomujete si vlastné pocity a dávate im priestor, aby sa prejavili, alebo...
 

Modelka z klanu Kardashianiek Kendall Jenner podľahla injekciám: Už sa opičí po sestrách!

Ako jediná z kontroverznej rodiny bola prirodzene pekná, no tomu odzvonilo....
 

Elena Podzámska otvorene o nepríjemnom starnutí aj o tom, že z ROZCHODU so životnou láskou sa nedokázala spamätať

Herečka prezradila, ako zvláda pribúdanie rokov ale aj čo robí, keď jej...
 

Vaše diétne tipy

Neuveriteľné! Toto jedli hollywoodske hviezdy na galavečere odovzdávania ocenení Zlatý glóbus!

Pozrite sa, čo skončilo na ich rozmaznaných jazýčkoch. Žeby im nezáležalo...
 

Brzda pre roztiahnuté žalúdky: Skúste sa desať dní stravovať podľa zakladateľa makrobiotiky

Máme za sebou polovicu januára a vy stále nezačali s diétou, hoci ste si to...
 

TIPY od fitnestrénerov: Tieto dobroty môžete jesť bez výčitiek

Manželia Tina a Vlado Zlatošovci ponúkajú vo svojej knihe aj zdravé recepty....
 

Teraz to vyjde! Začínate nový rok chudnutím? Takto dosiahnete trvalé výsledky

To, ako definitívne skoncovať s nadváhou a tukovými vankúšikmi alebo...
 

To najlepšie z kúpeľní! Pripomeňme si intímne triky najkrajších Sloveniek

Po celý rok vám známe krásky prezrádzali triky pre krásne telo, pleť a vlasy....