Tip redakcii
 

Simona Krainová v pokušení: Modelka prezrádza, ako nenaštvať mozog!

Už nemôžem po večeroch ležať a pchať sa veterníkmi – smeje sa blondínka, ktorá prezradila Šarmu svoje triky na štíhlu postavu.

19. októbra 2017, 13:00
Aj po štyridsiatke sa dokáže uživiť ako modelka.

Aj po štyridsiatke sa dokáže uživiť ako modelka.

Autor: Yes Visage

Napriek prekročenej štyridsiatke a dvom tehotenstvám sa stále pýši dokonalou figúrou. Simona priznáva, že veľký podiel na tom majú jej gény, presnejšie, rýchly metabolizmus. No netreba jej závidieť – každý deň na sebe tvrdo maká.

Odtajnila triky na krásu: Simona Krainová prezradila metódy, vďaka ktorým si udržiava mladistvý vzhľad!

Už neleňoší

Vo forme sa matka dvoch malých detí udržiava najmä behaním a využíva aj domácu miniposilňovňu. „Času je málo, a kým sa zbalím a dostanem do fitka, ubehnú vzácne minúty. Mám doma bežecký pás, síce ma nebaví, oveľa radšej behám v lese, ale snažím sa aspoň trikrát v týždni dať si hodinu, osem-deväť kilometrov,“ vraví modelka a priznáva, že kedysi pohyb neriešila. Aktívne ho začala riešiť po tridsiatke. „Dovtedy som bola leňoch. A hlavne som výborne spaľovala. Skôr som mala opačný problém, vždy som bola hrozne chudá. Odmalička som bola na pozorovaniach, rybí tuk bol moje hlavné menu,“ smeje sa. No rýchly metabolizmus chváli stále a provokuje, že jej stačí dva dni vynechať pečivo, cukry a hneď má tri kilá dole.

Manžel ma má za čo ťahať! Vraví Simona Krainová a prezrádza fintu na to, ako si ubrať vek

„Našťastie. Ale zas som si pre to nevypestovala žiadnu disciplínu, veď keď som nemusela… V mladosti som ležala v posteli, pchala do seba tortu a pozerala sa na sestru, ako behá. Aj tak som mala o päť kíl menej než ona. Vždy mi vravela, že ma nenávidí. Ale po deťoch a vekom sa všetko spomalí, už by som sa dnes ani ja nemohla napchávať po večeroch veterníkmi, čo som fakt rada a často robievala,“ prezrádza o sebe.

Simona Krainová kývla na netradičné fotenie. Pozrite, ako sa musela namakať!

Stop chémii

Dnes sa už Simona snaží jesť zdravo. Nie kvôli váhe, ale pre zdravie. „Trošku som sa ponorila do zdravej životosprávy, mám okolo seba výživových poradcov a je fajn sa o jedle niečo dozvedieť.“ Dnes vyhľadáva najmä organické jedlo a vyhýba sa veciam, čo obsahujú emulgátory. „Nekupujem chémiu, polotovary už vôbec. Deťom by som nikdy nekúpila umelé jogurty alebo fast food. V potravinách hľadá dobré a čerstvé veci. Jem najmä mäso s čerstvými šalátmi, úplne som vylúčila prílohy a mám rada suši. Ale netrápim sa.“ Simona priznáva, že keď dostane chuť, pokojne si dá aj sviečkovicu a šesť knedlí. Nie však každý deň. „Pijem veľa tekutín, rôzne smoothie a už mi nezvýši chuť na to škodlivé, sladké. Nesiahnem po čokoláde ani po slanine, keď som najedená. Neznášam diéty, najmä, keď vidím jojo efekt na kamarátkach... Rozhádžu metabolizmus, a keď sa už rozhodnete pre diétu, musíte ju dodržiavať celý život,“ upozorňuje. Zrovnajte si to v hlave Keď budete mať stravu bohatú na vitamíny a minerály, podľa Simony telo samo od seba stratí potrebu toho, čo mu škodí.

Sexi čižmy nad kolená: Plejmejtka sa nahodila a prezradila, čo zbožňuje na manželovi!

„Treba to postupne zredukovať, bez tlaku a tenzie. Musíte si sama povedať, že to chcete, lebo keď vám to niekto prikáže, budete zdravé jedlo nenávidieť a mať zlú náladu. Musíte sa so zdravými jedlami pomaly spriateliť, aby vám chutili. Ak nie, mozog vydá signál, že ho štvete. Myseľ je s telom veľmi prepojená a potom nepustí, ale zadrží kilá a vodu v tele a bude s vami viesť vojnu. Preto si to treba zrovnať v hlave,“ radí krásna blondínka.

Bude sa vydávať? Michaela Kocianová sa nasťahovala k priateľovi a prezradila, ako ju rozmaznáva!

Ako odolať pokušeniu

Neviete si odoprieť chrumkavý rožok na raňajky? Vyskúšajte Simoninu metódu: „Treba si dať pred ním teplú vodu s citrónom. Dám si do nej chlorellu alebo chlorofyl, aby som si očistila krv, naštartovala metabolizmus, potom si zalejem čaj matcha. Aj keď mi najprv nechutil, zistila som, že mám po ňom viac energie, ako keď vypijem tri kávy. Keď tento proces budete opakovať každý deň, po týždni zistíte, že na rožok už nemáte chuť. To je tá chvíľa, keď víťazíte.“

Ups! Takmer jej ušiel prsník: Romana Škamlová v dráždivom outfite poodhalila vnady

Bude dcérka?

Vo forme udržiava Simonu aj behanie okolo dvoch malých synov. Pridá k nim ešte sestričku? „Nie, preboha! Mám dosť rokov, nemám na to energiu a už si to nedokážem predstaviť. Maxík teraz nastúpil do školy, začal sa nový rytmus. Som z toho trochu rozhodená, ale verím, že sa to časom utrasie. Maxík tú zmenu nesie statočne,“ smeje sa.

Chudučká a unudená: Bývalá misska sa stráca pred očami!

Autor: Jana Raganová

video

 


 

 
 

pluska správy

Pozrite si odvrátenú tvár najkrajších žien sveta. Ruku na srdce páni, za ktorou by ste sa na ulici otočili?

Z filmového plátna a lesklých obálok časopisov žiaria ako bohyne. V civile...
 

VIDEO: Richard Gere (68) sa TAJNE oženil s mladou aktivistkou. Priznal veľký plán

Pre hollywoodskeho herca je to tretie manželstvo. Jeho žena má o 33 rokov...
 

Dominika Navara Cibulková má zmysel pre humor. TAKTO naša tenisová hviezda nakupuje v potravinách

Pri nakupovaní kabeliek je ako ryba vo vode, no inak je stratená.
 

Vaše diétne tipy

SUPER TIP: Tieto naklíčené semienka nesmú chýbať na jarnom šaláte. Majú zázračné účinky

Propagátorka kvalitnej stravy Anetta Vaculíková sa správnym zložením...
 

Trénerka zo šou Najväčší víťaz odhalila svoj jedálniček. Vieme, prečo na jej tanieri mäso nenájdeme!

Soňa Sedláčková sa zbavila nadváhy, napriek tomu sa dráždi hranolčekmi....
 

Už dala dole 3 kilá! Erika Barkolová prezradila svoj chudnúci plán

Moderátorka na vlastnej koži skúša, či je pravda, že po štyridsiatke idú...
 

Sexi fotky: Zuzana Belohorcová nafotila ďalšie šteklivé zábery, pozrite sa na jej telo!

Vypracovala si síce ukážkovú figúru, no jej manžel je na nervy. Vieme prečo....
 

Herečka Adriana Krúpová schudla 36 kíl. TAKTO to dokázala aj bez odborníka

Zhadzovať kilá sa rozhodla v momente, keď sa ručička na váhe blížila k stovke....
 
 
Simona Krainová v pokušení: Modelka prezrádza, ako nenaštvať mozog!
Jana Raganová