Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Očakávajte nepríjemnosti s okolím, budú vás trápiť aj výčitky. 
Práca/peniaze: Ryby si zoberú prácu aj domov, budú im sľúbené peniažky navyše.
Láska: Vydiskutujete si s partnerom všetky nepríjemné záležitosti medzi vami.
Zdravie: Pozor na labilné duševné zdravie.

Týždenný horoskop

Nečakajte výrazné zmeny, ale nejaké posuny nastanú. Podstatné je, aby ste cítili, že ste súčasťou niečoho, čo má nielen význam, ale aj perspektívu. V takom prípade sa nebudete nudiť. V láske sa sústreďte na to, čo vás spája. Máte šancu, že sa výrazne posuniete ďalej. Energiu vám dodá v prvom rade to, čo vás baví.

Týždenný horoskop pre ženy

Počúvajte pozorne každé slovo, niektoré môžu mať skrytý význam. V láske vám nesmie chýbať odvaha, iba tak máte šancu na úspech.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus