Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Bude sa dariť skúškam, objavia sa nové pozitívne možnosti. 
Práca/peniaze: V práci ignorujete nálady nevrlého kolegu a urobíte naozaj dobre. 
Láska: Žiarlivosť nie je dobrým spoločníkom vo vzťahu.
Zdravie: Rozhýbete stuhnuté svalstvo, plávanie vám veľmi prospeje.

Týždenný horoskop

Zariaďte sa podľa toho, čo urobia ostatní. Najvýhodnejšie bude plávať po prúde, nie proti nemu. Zbytočne by ste míňali sily na niečo, v čom by ste mali malú šancu. V láske bude jasné len to, že máte pred sebou dlhú cestu k väčšiemu porozumeniu. Vydajte sa na ňu čo najskôr. Boj so zlozvykmi bude márny.

Týždenný horoskop pre ženy

Pokračujte v tom, čo vám dobre išlo. Tentoraz to môže ísť ešte lepšie. Vo vzťahu urobte to, čo chce partner. Je to dobrá taktika.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus