Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Víkend strávite  mimo domova, zmena vám prospeje.
Práca/peniaze: Výlet pôjde do peňaženky, našťastie, finančné starosti nemáte. 
Láska: Partnera očaríte v novej sexi bielizni.
Zdravie: Pohyb vám prospieva, nemáte sa na čo sťažovať.

Týždenný horoskop

Dôležité veci riešte s dôležitými ľuďmi. Nemá zmysel chodiť za niekým, s kým si síce môžete zanadávať na situáciu, ale nemôžete ju zmeniť. V láske sa najskôr budete musieť naladiť na spoločnú vlnu, až potom to bude fungovať. Na peniaze nehľaďte, najmä keď ide o niečo, čo vám dokáže urobiť radosť. 

Týždenný horoskop pre ženy

Nemali by ste prestať snívať, aj keby sa zdali vaše sny vzdialené. Situácia sa otočí. Vo vzťahu si už na začiatku podeľte úlohy.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus