Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Od rána sa budete naháňať, očakávajte chaotický deň.
Práca/peniaze: Nakúpite veľmi rozumne, budete mať šťastie na výhodné akcie.
Láska: Je dobré, že ste prekukli nečestné zámery ctiteľa.

Zdravie: Pozor na cukor, obmedzte jeho príjem.

Týždenný horoskop

Radosť môžete mať aj z vecí, ktoré iní nepochopia a čudovali by sa, keby ste im o tom hovorili. Podstatné je, čo cítite vy, nie to, čo ostatní považujú za normálne. S peniazmi príde aj zodpovednosť neminúť ich len na hlúposti. S partnerom nájdete spoločnú reč bez väčších problémov. Jednoducho, porozumiete si.

Týždenný horoskop pre ženy

Nečakajte, kým sa ostatní rozhýbu. Máte pred sebou voľnú cestu, tak to využite. S citmi zaobchádzajte veľmi opatrne, budú krehké.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus