Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Rybičky by si mali dopriať čas aj na zábavu.
Práca/peniaze: Potešíte sa milému prístupu kolegov.
Láska: Osamelí netúžia po vážnych záväzkoch, užívajú si slobodu.
Zdravie: Mali by ste sa pustiť do zhadzovania nadbytočných kilogramov.

Týždenný horoskop

Dobre zvážte, čo je vo vašich silách a čo už nie. Pustiť sa do súboja s dravcami môže len ten, kto má v sebe dostatok vnútorných síl, aby dokázal stráviť čiastkový neúspech. V láske bude čas na vašej strane, nemusíte sa ponáhľať. Počkajte si, čo urobí partner. Peniazmi neplytvajte, úspory sa vám ešte zídu.

Týždenný horoskop pre ženy

Vašu snahu nemusia všetci oceniť. Nenechajte sa tým vyviesť z miery. V láske môže preskočiť iskra, ale veľký plameň z toho nebude.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus