Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Ryby dnes vyriešia veľa problémov, ktoré ich trápia. 
Práca/peniaze: V práci nestrácajte čas hádkami s ľuďmi, ktorí vám za to nestoja.
Láska: S partnerom by ste sa mali začať viac venovať jeden druhému.
Zdravie: Nezabudnite pravidelne posilňovať ochabnuté svalstvo.

Týždenný horoskop

Nie je dôležité, čo viete, ale ako to dokážete uplatniť v praxi. Nestačí len snívať o tom, čo urobíte, treba preto aj niečo spraviť. Aj keby to na prvýkrát nevyšlo, bude to dobrý základ. V láske sa presvedčíte, že mýliť sa je ľudské a odpustiť sa dá prakticky čokoľvek. Ak vystačíte s málom, získate veľa.

Týždenný horoskop pre ženy

Mali by ste poznať svoju hodnotu. Potom sa lepšie vyjednáva. Vo vzťahu sa veľké veci začínajú maličkosťami. Tie vedia spustiť zmeny.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus