Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Rybičky sa potešia, deň budú mať voľnejší.
Práca/peniaze: Váš šatník sa rozrastie o nové kúsky oblečenia.
Láska: S partnerom si urobíte oddychový večer v spoločnej náruči.
Zdravie: Pozor na nevhodnú kombináciu jedál, všetkého s mierou.

Týždenný horoskop

Skúste niečo nové, nech sa nenudíte. Začiatky bývajú ťažké, ale nemalo by vás to odradiť. Úspech je oveľa bližšie, než sa domnievate. Pri peniazoch sa sústreďte na to, čo vás stojí najviac. Na tom sa dajú ušetriť slušné financie. Vo vzťahu ide iba o vaše pocity. Je úplne jedno, kde je pravda.

Týždenný horoskop pre ženy

Budete mať viac šťastia ako rozumu. Nabudúce si dajte väčší pozor. Vo vzťahu neskáčte z témy na tému. Riešte to, čo vás najviac páli.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus