Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Ryby vycestujú za poznaním do zahraničia.  
Práca/peniaze: Vaša práca bude ukážková, zožnete veľký úspech.
Láska: V láske pozor na partnerové správanie,preháňa to. 
Zdravie: Potrápi vás bolesť zubov!

Týždenný horoskop

Urobte si prehľad o tom, čo máte za sebou a čo vás čaká. Umožní vám to lepšie si naplánovať čas. Do konca roka ho už veľa nezostáva, tak by ste ním nemali plytvať. V láske bude veľa vecí na partnerovi, ale nemalo by na ňom byť všetko. Pomocná ruka sa mu zíde. Energiu venujte blízkym, zaslúžia si to.

Týždenný horoskop pre ženy

Cestu vám ukážu ľudia, o ktorých by ste to nepovedali. Berte to ako impulz, ktorý vás má rozhýbať. V láske vám nesmie chýbať odvaha.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus