Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Ryby sa tešia z priazne osudu, niekto nad nimi drží ochrannú ruku. 
Práca/peniaze: Objaví sa štedrý sponzor, doprajete si  luxus, o ktorom tak dlho snívate.
Láska: V láske sa necháte viesť partnerovými nápadmi.
Zdravie: Mali by ste popracovať na lepšej kondícii.

Týždenný horoskop

Neberte nič ako definitívne, veľa záležitostí sa bude meniť za chodu. Aj vaše rozhodnutia by mali byť také, aby sa v prípade potreby mohli rýchlo zmeniť. Vo vzťahu partner očakáva, že ho niečím prekvapíte. Nemusí to byť vec, môže to byť skutok. Očistite si dušu. Malý výlet do vášho vnútra sa zíde.

Týždenný horoskop pre ženy

Dajte prednosť ľuďom, ktorí sa netvária ako majstri sveta. V láske sa rýchlo dozviete, ako na tom ste. Môže vás to naozaj prekvapiť.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus