Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Ryby získajú bohaté skúsenosti a vzácne rady.
Práca/peniaze: Vaša práca bude odsýpať, napriek tomu nestihnete všetko urobiť. 
Láska: V láske pozor, niekto sa vám mieša do vzťahu šikovným spôsobom, strážte si partnera.
Zdravie: Potrápia vás skryté zápaly.

Týždenný horoskop

Vaše rozhodnutie nemusí byť rýchle, ale nemali by ste ho ani dlho odkladať. Týždeň vám musí stačiť na to, aby ste si zrátali všetky za a proti. Vo vzťahu to budete vy, kto si zachová zdravý rozum a dokáže všetko udržať v chode. Tak sa snažte. Neignorujte počasie. Mali by ste sa mu prispôsobiť, nie vzdorovať.

Týždenný horoskop pre ženy

Trpezlivosť je len jedna z možností, ale bude fungovať najlepšie. Vo vzťahu povedzte partnerovi, čo chcete, ale aj to, čo nechcete.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus