Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Oddýchnete si od nepríjemných povinností.
Práca/peniaze: Z peňazí sa budete tešiť, očakávajte slušnú sumičku peňazí na účte. 
Láska: Zamotáte sa do vlastných sľubov, budete musieť improvizovať.
Zdravie: Ak ste prechladnutí, chorobu radšej vyležte.

Týždenný horoskop

Sú veci, ktoré sa nedajú zopakovať, aj keby ste sa akokoľvek snažili. Hľadajte inú cestu. Ak aj nebude rovnaká, tak môže byť aspoň podobná. V láske sa rýchlo presvedčíte, či partner bude súhlasiť s vašimi plánmi. Ak nie, ešte máte čas ich zmeniť. Pri peniazoch vám bude stačiť len zdravý rozum. Ten radí šetriť.

Týždenný horoskop pre ženy

Môžete mať chuť, ale nemusíte mať dostatok energie. Viac oddychujte. V láske budete musieť ponúknuť oveľa viac, než teraz dávate.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus