Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop ryby

Ryby

19.2. - 20.3.

Denný horoskop

Trend dňa: Rodinní známi vás nahnevajú, odmietnete ich ponuku.
Práca/peniaze: V práci sa dozviete sa novinky, ktoré vás prinútia zamyslieť sa.
Láska: Partnerovo rozhodnutie sa vám páčiť nebude, ale nemáte na výber.
Zdravie: Podporte si zdravie pravidelným pohybom. 

Týždenný horoskop

Sľuby sú jedna vec, realita druhá. Nemali by ste si maľovať žiarivú budúcnosť, kým nie je všetko uzavreté a na papieri. Vo vzťahu bude partner málo čitateľný. Má svoje predstavy, ale zatiaľ o nich nebude chcieť podrobne hovoriť. Striedajte prácu s odpočinkom, aby ste mali dostatok síl. Budete ich veľmi potrebovať.

Týždenný horoskop pre ženy

Vaše predstavy budú reálne až na konci, na začiatku vás bude sprevádzať neistota. Vo vzťahu bude partner skúšať vašu trpezlivosť.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus