Horoskop ryby

Pluska.sk   Servis   Horoskop rybyRyby
19. 2. - 20. 3.

Denný horoskop

Trend dňa: Príde ponuka, ktorá vám otvorí dvere do vyššej spoločnosti.
Práca/peniaze: Poplatky sa vám nakopia, ale zvládnete ich.
Láska: Dostane sa  vám viac pozornosti od partnera, bude vás rozmaznávať.

Zdravie: Negatívnu energiu vybehajte v posilňovni.

Týždenný horoskop

Máte toho viac pred sebou než za sebou. Ak ste si mysleli, že ste už takmer na konci, zistíte, že ste sa nedostali ani za polovicu. Vždy sa objaví niečo nové, čo treba vziať do úvahy. Pohnúť partnerom bude ťažké, ale nakoniec to zvládnete. Vyčerpá to z vás podstatnú časť energie, ktorej nemáte nazvyš.

Týždenný horoskop pre ženy

Situácia sa otočí dobrým smerom. Aj vy však musíte pre to niečo urobiť. Partner vás dobre pochopí, len mu to bude nejaký čas trvať.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.
KozorožecRyby

 
Aplikácie 7 plus