Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnár

Vodnár

20.1. - 18.2.

Denný horoskop

Trend dňa: Vodnárov dnešné novinky veľmi potešia.
Práca/peniaze: Dostanete peniaze, poteší vás to, najmä preto, že ste s nimi nerátali.
Láska: V posteľných hrách nebudete mať konkurenciu.

Zdravie: Vyhnite sa pohodlnosti, precvičujte ochabnuté svalstvo.

Týždenný horoskop

Mali by ste mať smelé plány, len tak môžete dosiahnuť pozoruhodné výsledky. Ak si nebudete veriť, nemôžete uspieť. Bolo by to škoda, lebo máte značnú šancu vyniknúť. S peniazmi si nerobte ťažkú hlavu. Ak nebudú teraz, budú neskôr. Len nezabudnite prispôsobiť výdavky momentálnemu stavu svojej peňaženky.

Týždenný horoskop pre ženy

Viete, čo chcete? Potom to dajte ostatným najavo. Ak nič nepoviete, všetko pôjde po starom. S partnerom jemne, je nervózny.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus