Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnár

Vodnár

20.1. - 18.2.

Denný horoskop

Trend dňa: Obklopte sa dobrými priateľmi, ich podporu budete veľmi potrebovať.
Práca/peniaze: Vodnári vyriešia všetky nepríjemné záležitosti v práci.
Láska: Partner vás milo prekvapí, ukáže sa v novom krajšom svetle.
Zdravie: Pocítite výrazné zlepšenie zdravotného stavu.

Týždenný horoskop

Nečakajte, kým vás oslovia, aj vy predsa môžete urobiť prvý krok. Dnešný svet patrí iniciatívnym ľuďom, tak sa k nim snažte zaradiť. Vo vzťahu budú pre partnera dôležité aj drobnosti, ktoré si nevšimnete. Pri peniazoch nestačí urobiť poriadok vo výdavkoch, mali by ste sa pozrieť, čo sa dá urobiť s príjmami.

Týždenný horoskop pre ženy

Kde sa dvaja bijú, tretí vyhrá. Vy však tentoraz budete až na štvrtom mieste. V láske sa z malej drámy nakoniec stane veľká komédia.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus