Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnár

Vodnár

20.1. - 18.2.

Denný horoskop

Trend dňa: Vodnári, neverte rečiam, ktoré sa dozviete, buďte pri svojich rozhodnutiach opatrní.
Práca/peniaze: Väčšina Vodnárov bude míňať peniaze vo veľkom. 
Láska: Láska vašej rodiny vám dodáva energiu, ktorú tak potrebujete. 
Zdravie: Pozor na nedostatočný pitný režim.

Týždenný horoskop

Vaša snaha by mala byť korunovaná úspechom, ale budete musieť pružne meniť metódy aj ľudí, s ktorými spolupracujete, aby výsledok stál za to. Vo vzťahu si možno už na začiatku skočíte do vlasov, ale nakoniec dokážete nájsť spoločnú reč. Rozdeľte úlohy aj ostatným, nech toho nemáte veľa. 

Týždenný horoskop pre ženy

Poučíte sa. Niektorí ľudia vo vašich očiach stúpnu, iní nie. V láske nemáte garanciu, že sa partner zachová tak, ako sa zachovať má.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus