Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnár

Vodnár

20.1. - 18.2.

Denný horoskop

Trend dňa: Vodnári budú mať veľa starostí, všetko sa na nich zrazu valí.
Práca/peniaze: Peniaze investujete do podnikania, túžite byť sami sebe pánom.
Láska: Mali by ste si dobre premyslieť, čo vlastne vo vzťahu chcete.
Zdravie: Môžu vás trápiť kĺby, bolesť dolných končatín.

Týždenný horoskop

Aj v krízovej situácii by ste sa mali zachovať seriózne. Nemusíte splniť všetko, čo ste sľúbili, aspoň naznačte, že si svoje sľuby pamätáte a raz ich aj splníte. Vo vzťahu budete musieť použiť všetky svoje zbrane, aby ste partnera dostali tam, kam chcete. Bude odolávať dlho. Nenáročné cvičenie vás osvieži.

Týždenný horoskop pre ženy

Neurobte kroky, ktoré by radikálne menili situáciu. Ešte na to nie je čas. V láske to skúste inak ako zvyčajne, prekvapte partnera.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus