Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnárVodnár
20. 1. - 18. 2.

Denný horoskop

Trend dňa: Dnešný deň bude patriť medzi tie lepšie.
Práca/peniaze: Narobíte sa, ale do čoho sa pustíte, v tom budete úspešní.
Láska: V láske sa potešíte pikantným návrhom od partnera, vyzerá to na celkom zaujímavý večer.

Zdravie: Pozitívna energia vám nechýba, cítite sa dobre.

Týždenný horoskop

Nepremýšľajte stále o chybách a nezdaroch minulosti, ani sa neustále netrápte obavami z budúcnosti, ale prežívajte naplno prítomný moment. Všade okolo vás je toľko krásnych vecí a príležitostí! Zbytočnými starosťami, z ktorých mnohé vznikajú len vo vašej hlave, sa ochudobňujete o zážitky dneška.

Týždenný horoskop pre ženy

Uvedomte si, či všetko vnímate pravdivo a nie iba podľa toho, aké sa veci zdajú. Sústreďte sa na partnera a na to, čo práve potrebuje. Cez víkend si poriadne oddýchnite.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.
KozorožecRyby

 
Aplikácie 7 plus