Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnárVodnár
20. 1. - 18. 2.

Denný horoskop

Trend dňa: Očakávajte príjemný piatkový večer strávený s dobrými priateľmi.
Práca/peniaze: Vodnári budu od rána nervóznejší, neustále bude treba niečo vybaviť.
Láska: V láske ste spokojní, nič neruší vašu harmóniu vo vzťahu.

Zdravie: Pozor na vyčerpaný organizmus, doplňte si horčík.

Týždenný horoskop

Vesmír vám jasne naznačuje, že si máte oddýchnuť. Potrebujete pauzu, preto vypnite a užívajte si život. Ak si na tento týždeň dohodnete rande, určite dopadne dobre. Nechajte sa rozmaznávať. Vyberte si niektorú z letných akcií, ktorú s drahou polovičkou navštívite. Kultúrny zážitok príjemne osvieži vzťah.

Týždenný horoskop pre ženy

V práci vyniknete nápadmi, zdravou iniciatívou prekvapíte „zaspaté“ okolie. Mnohí si vás začnú všímať. Nekazte si náladu hádkami so susedmi. Víkend prežijete v prírode.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.
KozorožecRyby

 
Aplikácie 7 plus