Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnár

Vodnár

20.1. - 18.2.

Denný horoskop

Trend dňa: Vodnári sa tešia novým dobrým nápadom od svojich priateľov, pretože rutina ich ubíja.
Práca/peniaze: V práci budete mať deň bez nepríjemností.
Láska: Partnerovi sľúbite iba to, čo viete splniť.  
Zdravie: Pozor na to, ako sa obliekate, vonku je už poriadne chladno.

Týždenný horoskop

S niektorými ľuďmi budete vychádzať ťažko, ale nič iné vám nezostane. Hľadajte to, čo vás spája, určite sa niečo nájde. V láske bude partner pre vás výzvou. Musíte ho presvedčiť, že chce presne to, čo chcete vy. Na nepredvídateľné výdavky si vytvorte menšiu rezervu. Dbajte o svoj výzor, nech vyzeráte dobre.

Týždenný horoskop pre ženy

Nemusíte meniť svoje zásady len preto, že ich menia iní. Ak niekto zostane svoj, je to prednosť. V láske bude tón udávať partner.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus