Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnárVodnár
20. 1. - 18. 2.

Denný horoskop

Trend dňa: Prijmete pozvanie na drink od známeho, prídete na príjemné myšlienky.
Práca/peniaze: V práci budete zvádzať boj o hlavné slovo.
Láska: Doprajete si s partnerom vzájomnú voľnosť, prospeje vám to.

Zdravie: Zlepší sa váš zdravotný stav.

Týždenný horoskop

Veľmi rýchlo zistíte, kde je vaše miesto, kde by ste mali byť a čomu by ste sa mali vyhnúť. Nie je dôvod, aby ste hľadali niečo iné, bola by to len strata času. Míňajte iba tie peniaze, ktoré máte v hrsti. Čo je požičané, nie je zatiaľ vaše. Budete v dobrej forme. Aj ťažké výzvy zvládnete s ľahkosťou.

Týždenný horoskop pre ženy

Rátajte s neistotou. Informácie budú neúplné – a niektoré aj z nespoľahlivého zdroja. Každé euro je dobré, škrtnite zbytočnosti.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.
KozorožecRyby

 
Aplikácie 7 plus