Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnár

Vodnár

20.1. - 18.2.

Denný horoskop

Trend dňa: Cez víkend vás navštívi rodina, ktorá bude pre vás vzácna. 
Práca/peniaze: Budete štedrý hostiteľ, nič vám nebude doma chýbať. 
Láska: V láske získate vzácne skúsenosti, čo sa týka hier pre dospelých.
Zdravie: Objaví sa bolesť hlavy, dodržujte pitný režim.

Týždenný horoskop

Snažte sa ísť príkladom. Možno to veľmi nepomôže, ale aspoň niektorých ľudí to presvedčí, že viete nielen pekne hovoriť, ale v prípade potreby urobiť, čo treba. V láske by ste nemali robiť viacero vecí naraz. Ak sa sústredíte len na jednu, budete mať väčšiu nádej na úspech. Energiu by ste mali hľadať v športovaní.

Týždenný horoskop pre ženy

Začiatok bude ľahký, potom to pôjde horšie. Majte trpezlivosť. Vo vzťahu sa ku krásnym chvíľam dostanete až po období odriekania.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus