Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnár

Vodnár

20.1. - 18.2.

Denný horoskop

Trend dňa: Vodnári sa zmien neboja, vedia, že všetko zlé je na niečo dobré. 
Práca/peniaze: Nepripúšťajte si pracovné problémy až tak k srdcu.
Láska: S partnerom sa uvidíte až večer, potešíte sa jeho prítomnosti.
Zdravie: Nepreháňajte to s pohybom v posilňovni, najmä ak ste začiatočník.

Týždenný horoskop

Čo treba urobiť, bude jasné od začiatku. Ak sa však čo najskôr nerozhýbete, budete mať problémy, aby ste všetko stihli. V láske berte partnerove slová s rezervou. Aj keby chcel, tak mu vždy do toho niečo príde. Zvážte, či nepotrebujete dlhší oddych. Niektoré vaše reakcie sú spomalené.

Týždenný horoskop pre ženy

Ak budete príliš otvorení, zatvoria sa vám aj otvorené dvere. Žiada si to viac diplomacie. V láske nestrácajte vieru a nádej, pomôžu vám.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus