Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnár

Vodnár

20.1. - 18.2.

Denný horoskop

Trend dňa: Všetko vybavíte a pocítite obrovskú úľavu, starosti zažehnané. 
Práca/peniaze: Vodnári sa potešia zo slušného finančného príjmu, ale mali by poľaviť z tempa.
Láska: Poteší vás partnerova prítomnosť, čaká vás spoločný večer.
Zdravie: Mali by ste meditovať a myslieť  pozitívne.

Týždenný horoskop

To, čo sa udeje na začiatku, rozhodne o tom, ako všetko dopadne na konci. Ak sa nesústredíte na štarte, v cieli budete medzi poslednými. V láske sa partner nebude nikam ponáhľať. Ani vy sa nemusíte s ničím náhliť. Bolo by to zbytočné. Ak budete robiť iba to, čo dáva zmysel, nájdete na všetko dostatok energie.

Týždenný horoskop pre ženy

Prekvapenie môže prísť z neočakávanej strany. Vo vzťahu sa niektoré problémy nafúknu viac, než by bolo potrebné. Vypusťte paru.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus