Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnár

Vodnár

20.1. - 18.2.

Denný horoskop

Trend dňa: Víkendová rodinná oslava bude skvelá.
Práca/peniaze: Nedáte sa zahanbiť, budete pozitívne naladený  a štedrý hostiteľ.
Láska: Ste spokojní, partner vám má aj po rokoch stále čo ponúknuť.
Zdravie: Pozor na vírusy okolo vás.

Týždenný horoskop

Ak chcete niečo presadiť, budete si to musieť obhájiť aj pred ľuďmi, ktorí nie sú na vašej strane. Pamätajte, že vašimi tromfmi môžu byť len pádne argumenty. V láske sa spoľahnite na to, že partner dobre vie, čo robí. Nič iné vám nezostáva. Radosť zo života je to, čo nutne potrebujete. Nájdite ju čo najskôr. 

Týždenný horoskop pre ženy

Verte svojim pocitom. Pomôžu vám rozhodnúť sa v dôležitých momentoch. Vo vzťahu si ničím nezaťažujte hlavu, berte veci také, aké sú.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus