Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnár

Vodnár

20.1. - 18.2.

Denný horoskop

Trend dňa: Vodnári budú roztržití, nevedia, čo skôr urobiť. 
Práca/peniaze: Pozor na doklady a peniaze, najmä v obchodných centrách.
Láska: Partner bude podráždený, doma bude dusná atmosféra.
Zdravie: Ak ste chorí, chorobu vyležte. 

Týždenný horoskop

Pre úspech obetujte len to, čo si môžete dovoliť stratiť. Existuje hranica, ktorú by ste nemali prekročiť, pretože by vám to nakoniec prinieslo viac starostí než radosti. Vo vzťahu sa spoľahnite, že vám partner nakoniec vyjde v ústrety, aj keby sa mu spočiatku do toho nechcelo. Každý šport vás bude trochu bolieť.

Týždenný horoskop pre ženy

Strážte si termíny. Ak s niečím budú problémy, tak práve s nimi. Partnerovi dajte jasne najavo, že sa pôjde podľa vášho scenára.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus