Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnárVodnár
20. 1. - 18. 2.

Denný horoskop

Trend dňa: Vodnári zatúžia po samostatnosti, a tak zmenia svoje bydlisko.
Práca/peniaze: Na niečom sa v práci pobavíte a niečo vás poriadne rozčúli.
Láska: Partner vám poskytne finančnú výpomoc.

Zdravie: Vašim uboleným nohám by prospel bublinkový masážny kúpeľ.

Týždenný horoskop

Obchodné a finančné záležitosti, z rôznych príčin oneskorené či pozastavené, sa dajú do pohybu. Doma pokračujte v skrášľovaní interiéru, budete sa tam cítiť príjemnejšie a urobíte niečo užitočné pre svoju psychiku. V týchto dňoch by sa vám mohlo splniť tajné prianie. Hviezdy prajú zábave, vyrazte do spoločnosti. Nevynechajte pohyb.

Týždenný horoskop pre ženy

Všetko sa začne javiť v novom svetle, známosti i vzťahy s blízkymi. Niektorí ľudia chcú s vami vybabrať. Sústreďte sa na pohybový aparát a na chrbticu.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.
KozorožecRyby

 
Aplikácie 7 plus