Horoskop vodnár

Pluska.sk   Servis   Horoskop vodnár

Vodnár

20.1. - 18.2.

Denný horoskop

Trend dňa: Budete mlčanlivejší, chýba vám pozitívna energia.
Práca/peniaze: Objavia sa náhle platby a nepôjde vôbec o malé finančné položky.
Láska: V láske príde ochladenie, máte veľké starosti. 
Zdravie: Môžu sa objaviť bolesti hlavy, dodržujte pitný režim a viac relaxujte.

Týždenný horoskop

Pomôže vám, keď budete počúvať, čo vám ľudia radia, a keď sa budete učiť od najlepších. Tradičné recepty sa dajú použiť aj na nové problémy. Vo vzťahu by ste nemali očakávať od partnera veľa. Bude mať problémy sám so sebou, nepotrebuje ich mať aj s vami. Na odpočinok pomyslite, až keď niečo urobíte.

Týždenný horoskop pre ženy

Nemáte čo stratiť. Mali by ste ísť do všetkého naplno. V láske sa nemusíte nikam ponáhľať, partner si vyžiada čas na rozmýšľanie.

Astro horoskop

Práci venujete príliš veľa času, pozor, aby sa to neodrazilo na zdraví. Heslo všetko s mierou by malo teraz platiť najmä v zamestnaní. Neprepínajte sily, lebo tak uberáte z niečoho iného. V láske vás budú prenasledovať myšlienky, či partner, ktorý je teraz pri vás, je ten pravý. Nezadané budú viac než inokedy trápiť otázky o láske a vzťahoch. Nepremýšľajte toľko, príde to samo a vtedy, keď to nebudete čakať. Smer: Vytýčte si nejaký cieľ! Môže to byť v akejkoľvek oblasti. Choďte za ním krok po kroku a nezabúdajte na vytrvalosť, ktorá vám niekedy chýba. Prinesie to svoje ovocie.

 
Aplikácie 7 plus