Pluska.sk má pre vás najkrajšie Počasie

22. mája 2012, 17:30

Pozor! Bez ohľadu na to, čo sa deje za oknom, na Pluska.sk nájdete najkrajšie počasie na Slovensku – teda aspoň jeho grafickú úpravu.

Pluska.sk vám prináša ešte krajšie počasie.

Pluska.sk vám prináša ešte krajšie počasie.

Na bežných slovenských portáloch nájdu čitatelia stále sa opakujúce nudné variácie mapy Slovenska s ikonami počasia. Pluska.sk poskytuje servisné informácie o počasí zlepšeným spôsobom, ktorý je vo svete čoraz populárnejší. Predpoveď na vybrané dni charakterizujú atraktívne obrázky a videá, vďaka ktorým čitatelia už na prvý pohľad vidia, aké počasie ich čaká.

Stránka s počasím je optimalizovaná pre všetky zariadenia – počítače, mobilné telefóny i tablety. Pre staršie verzie internetových prehliadačov sa zobrazí statická verzia s graficky atraktívnymi obrázkami. V rámci novej reklamnej kampane si však čitatelia môžu vychutnať aj verziu stránky v štandarde HTML5 s videami pre 17 rôznych stavov počasia. Stačí mať nainštalovaný prehliadač Internet Explorer 9.

Tu si stiahnite prehliadač Internet Explorer 9

Nájdite si počasie podľa regiónu

Čitatelia si môžu nastaviť svoj región, ale zároveň si na rovnakom mieste môžu prepnúť počasie v najobľúbenejších dovolenkových destináciách. Okrem detailnej predpovede na tri dni vo vybranom regióne si môžu pozrieť aj predpoveď na šesť dní pre celé Slovensko.

Naše nové počasie si pozrite práve tu!

 
Autor: PR článok
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Pluska.sk má pre vás najkrajšie Počasie
PR článok