Program divadiel

Pluska.sk   Servis   Program divadiel

Program divadiel

Dnes je 28.09.2016

TV program Program kín Program divadlá Program koncertov Program festivalov Program výstav
STREDA (28. september)
10:00 Ríša rozprávok Divadlo Meteorit
19:00   Idiot Divadlo Astorka Korzo ´90
  Jááánošííík po tristo rokoch Radošinské naivné divadlo
Macky Divadlo Nová Scéna
Sarah Ruhl: Vibrator-play Divadlo Aréna
ŠTVRTOK (29. september)
10:00 Ríša rozprávok Divadlo Meteorit
Zhavranelí Bratislavské bábkové divadlo
19:00   Elektrická bomba Divadlo Ívery
  Eugen Suchon, Rudolf Pepucha, Mauro de Candia: Angelika Historická budova SND
  Sen noci svätojánskej Divadlo Astorka Korzo ´90
Zmiešaná štvorhra Radošinské naivné divadlo
19:30 Socík, sladký socík (alkoholický sprievodca socialistickou Bratislavou) Divadlo GUnaGU
PIATOK (30. september)
10:00 Ríša rozprávok Divadlo Meteorit
19:00   Ivan Vyrypajev: Ilúzie Štúdio (Nová budova SND)
  Kométa Divadlo Astorka Korzo ´90
  La Putyka Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava
  La Traviata Sála opery a baletu (Nová budova SND)
Madame de Pompadour Divadlo Nová Scéna
  William Shakespeare: Skrotenie zlej ženy Sála činohry (Nová budova SND)
19:30   Kabaret na jednu noc ( "Just a gigolo") Divadlo Meteorit
  Valeria Schulczová, Roman Olekšák: Leni Modrý salón (Nová budova SND)
SOBOTA (1. október)
14:00   Mechúrik - Košcúrik Štúdio (Nová budova SND)
19:00   Giuseppe Verdi: Rigoletto Sála opery a baletu (Nová budova SND)
  William Shakespeare: Skrotenie zlej ženy Sála činohry (Nová budova SND)
19:30 Tichý bic Modrý salón (Nová budova SND)
NEDEĽA (2. október)
15:00 Koza rohatá Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava
18:00   Jane Eyrová Sála činohry (Nová budova SND)
19:00   Popol a vášen Štúdio (Nová budova SND)
Stephen Petronio Company (USA): Bloodlines Sála opery a baletu (Nová budova SND)
  Venuša v kožuchu Divadlo Aréna
19:30 Socík, sladký socík (alkoholický sprievodca socialistickou Bratislavou) Divadlo GUnaGU
PONDELOK (3. október)
19:00   Hladá sa nový manžel Teatro Wüstenrot
  Martin McDonaugh: Ujo Vankúšik Divadlo Aréna
19:30 V. Klimácek: Divná doba, divná láska, divné životy Divadlo GUnaGU
UTOROK (4. október)
11:00   Bajaja Divadlo Nová Scéna
  Lubomír Feldek: Ako sa Lomidrevo stal králom Sála činohry (Nová budova SND)
19:00 Madame de Pompadour Divadlo Nová Scéna
  Prorok Štúr a jeho tiene alebo Zjavenie, obetovanie a nanebovstúpenie proroka Ludovíta Štúdio (Nová budova SND)
19:30 Peter Pavlac: Slovo Válkovo Modrý salón (Nová budova SND)