Program divadiel

Pluska.sk   Servis   Program divadiel

Program divadiel

Dnes je 22.02.2017

TV program Program kín Program divadlá Program koncertov Program festivalov Program výstav
STREDA (22. február)
19:00 Frida - Maľovať a milovať Teatro Wüstenrot
Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-om Radošinské naivné divadlo
  Jááánošííík (po 30 rokoch) Radošinské naivné divadlo
  Macbeth Historická budova SND
Pavol Weiss: Zo života ľudstva Štúdio (Nová budova SND)
Persona Divadlo Aréna
Roald Dahl: Apartmán v hoteli Bristol Sála činohry (Nová budova SND)
3T - Tri Tvorivé Tvory Štúdio L & S
ŠTVRTOK (23. február)
10:00 Pavol Weiss: Zo života ľudstva Štúdio (Nová budova SND)
Roald Dahl: Apartmán v hoteli Bristol Sála činohry (Nová budova SND)
19:00 Frida - Maľovať a milovať Teatro Wüstenrot
  Giacomo Puccini: Bohéma Sála opery a baletu (Nová budova SND)
19:30 Herečky (Miluj blížneho svojho) Divadlo GUnaGU
Spovede vagín Divadlo Meteorit
PIATOK (24. február)
18:00 Ingmar Bergman: Fanny a Alexander Sála činohry (Nová budova SND)
19:00 Leoš Janáček: Vec Makropulos Historická budova SND
Mačky Divadlo Nová Scéna
  Valeria Schulczová, Roman Olekšák: Leni Štúdio (Nová budova SND)
VOĽBY 2020: Gagaji, Táraji a Prďúsi!!! Divadlo Malá scéna STU
20:00 Music a la carte Štúdio L & S
SOBOTA (25. február)
11:00 Aladinova čarovná lampa Divadlo Aréna
14:30 Prstom na mape Bratislavské bábkové divadlo
19:00 Adolphe Charles Adam: Korzár Sála opery a baletu (Nová budova SND)
  Eugen Gindl: Karpatský thriller Štúdio (Nová budova SND)
Hrdina západného sveta Divadlo Malá scéna STU
  Johann Nepomuk Nestroy: Pán Mimo Historická budova SND
19:30 Georg Büchner: Mier chatreiam! Vojnu palácom! Modrý salón (Nová budova SND)
NEDEĽA (26. február)
10:00 Prstom na mape Bratislavské bábkové divadlo
14:00 Koza rohatá Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava
Labyrint prísloví Divadlo Ludus
14:30 Prstom na mape Bratislavské bábkové divadlo
17:00 Georges Bizet, Ernest Šarközi: Carmen a la Gypsy Devils Historická budova SND
Podvolenie Divadlo Aréna
Šialené nožničky Teatro Wüstenrot
18:00 Denys Arcand: Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov Štúdio (Nová budova SND)
Pi čaj, miláčik! Divadlo Nová Scéna
Tom Stoppard: Arkádia Sála činohry (Nová budova SND)
19:00   Malé manželské zločiny Štúdio L & S
  Polooblačno Radošinské naivné divadlo
PONDELOK (27. február)
19:00 Exstasy show Divadlo Aréna
Job interviews Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava
19:30 Muži sa minuli (Dáša, Rút & Sisa) Divadlo GUnaGU
19:31 Tri letušky v Paríži Ateliér Babylon
UTOROK (28. február)
10:30   Čarodejník z krajiny OZ Divadlo Nová Scéna
19:00   Aj muži majú svoje dni Divadlo Nová Scéna
  Johann Nepomuk Nestroy: Pán Mimo Historická budova SND
  Jonathan Littell: Láskavé bohyne Štúdio (Nová budova SND)
  Listy Emilovi Štúdio L & S
To nemá chybu Radošinské naivné divadlo
19:30 Herečky (Miluj blížneho svojho) Divadlo GUnaGU
Tichý bič Modrý salón (Nová budova SND)
20:00 Projekt Onegin A4 - priestor súčasnej kultúry
9:00 Prstom na mape Bratislavské bábkové divadlo