Pluska.sk   Servis   Servis - kiná

Program kín

Dnes je 20.01.2017

TV program Program kín Program divadlá Program koncertov Program festivalov Program výstav

PIATOK (20. január)

11:00
11:00     Ozzy (far. rod. anim. f., Španielsko/Kanada, 2016) Palace Cinemas Aupark
11:00 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Palace Cinemas Aupark
11:10     Vaiana: Legenda o oceáne (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
11:20 Lichožrúti (far. anim., Česko/Slovensko/Chorvátsko, 2016) Palace Cinemas Aupark
12:00
12:20 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Palace Cinemas Aupark
12:50 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Palace Cinemas Aupark
13:00
13:00     Fantastické zvery a ich výskyt (far. fantasy, VB/USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
13:10 Lichožrúti (far. anim., Česko/Slovensko/Chorvátsko, 2016) Palace Cinemas Aupark
13:10 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Palace Cinemas Aupark
13:30     Vaiana: Legenda o oceáne (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
13:50     Spievaj (far. tit. rod. anim. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
14:00
14:00 Lichožrúti (far. anim., Česko/Slovensko/Chorvátsko, 2016) Palace Cinemas Polus
14:00     Ozzy (far. rod. anim. f., Španielsko/Kanada, 2016) Palace Cinemas Polus
14:00     Spievaj (far. tit. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
14:00     Vaiana: Legenda o oceáne (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
14:00 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Eurovea
14:10     Assassin's Creed (far. akčný film, USA/VB/Francúzsko, 2016) Eurovea
14:10     Fantastické zvery a ich výskyt (far. fantasy, VB/USA, 2016) Palace Cinemas Polus
14:10 Lichožrúti (far. anim., Česko/Slovensko/Chorvátsko, 2016) Eurovea
14:10     Rogue One: A Star Wars Story (far. sci-fi, USA, 2016) Eurovea
14:10     Rozpoltený (far. triler, USA, 2017) Palace Cinemas Aupark
14:10 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Palace Cinemas Aupark
14:20 Lichožrúti (far. anim., Česko/Slovensko/Chorvátsko, 2016) CINEMAX Bratislava
14:20     Vianočná party (far. kom., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
14:30     Spievaj (far. tit. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
14:30     Trollovia (far. anim. dobrodruž. f., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
14:30 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) CINEMAX Bratislava
14:40     Ozzy (far. rod. anim. f., Španielsko/Kanada, 2016) Palace Cinemas Polus
14:40 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Eurovea
14:50     Collateral Beauty: Druhá šanca (far. dráma, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
14:50     Zakladatel (far. biografická dráma, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
15:00
15:00 Lichožrúti (far. anim., Česko/Slovensko/Chorvátsko, 2016) Palace Cinemas Aupark
15:00     Sladké sny (far. dráma, Taliansko/Francúzsko, 2016) CINEMAX Bratislava
15:00 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) CINEMAX Bratislava
15:10 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Palace Cinemas Aupark
15:20 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Palace Cinemas Aupark
15:25 Lichožrúti (far. anim., Česko/Slovensko/Chorvátsko, 2016) CINEMAX Bratislava
15:25     Ozzy (far. rod. anim. f., Španielsko/Kanada, 2016) CINEMAX Bratislava
15:30     Chlapec vo svete príšer (far. tit. anim., Japonsko, 2015) Kino Lumiére
15:30 Lichožrúti (far. anim., Česko/Slovensko/Chorvátsko, 2016) Eurovea
15:30     Pod rúškom noci (far. krimi, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
15:40     Rozpoltený (far. triler, USA, 2017) Eurovea
15:40     Vaiana: Legenda o oceáne (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
15:40     Veľký čínsky múr (far. akčný triler, USA/Čína, 2016) CINEMAX Bratislava
15:40 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Palace Cinemas Polus
15:40 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Eurovea
15:45 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Kino Lumiére
15:50 Lichožrúti (far. anim., Česko/Slovensko/Chorvátsko, 2016) Palace Cinemas Polus
16:00
16:00     Saulov syn (far. dráma, Maďarsko, 2015) Kino Lumiére
16:00 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) CINEMAX Bratislava
16:00 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Palace Cinemas Polus
16:10     Assassin's Creed (far. akčný film, USA/VB/Francúzsko, 2016) Palace Cinemas Polus
16:10     Spievaj (far. tit. rod. anim. f., USA, 2016) Eurovea
16:10     Zakladatel (far. biografická dráma, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
16:15 Egon Schiele (far. dráma, Rakúsko/Luxembursko, 2016) Kino Lumiére
16:20     La la land (far. roman., USA, 2016) Eurovea
16:20     Spievaj (far. tit. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
16:20 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Palace Cinemas Aupark
16:30     La la land (far. roman., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
16:30   Mŕtvy muž (či. tit. dráma, USA/Nemecko, 1995) CINEMAX Bratislava
16:30     Prečo práve on? (far. par., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
16:30     Spievaj (far. tit. rod. anim. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
16:40     La la land (far. roman., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
16:40     Pasažieri (far. dobr. sci-fi, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
16:40     Rogue One: A Star Wars Story (far. sci-fi, USA, 2016) Eurovea
16:40     Rozpoltený (far. triler, USA, 2017) Palace Cinemas Aupark
16:50     Fantastické zvery a ich výskyt (far. fantasy, VB/USA, 2016) Eurovea
16:50     Rozpoltený (far. triler, USA, 2017) Palace Cinemas Polus
16:50     Veľký čínsky múr (far. akčný triler, USA/Čína, 2016) Palace Cinemas Aupark
16:50 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) CINEMAX Bratislava
17:00
17:00     Sladké sny (far. dráma, Taliansko/Francúzsko, 2016) Kino Film Europe
17:00 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) CINEMAX Bratislava
17:00 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Palace Cinemas Aupark
17:10     Zakladatel (far. biografická dráma, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
17:20 Manžel na hodinu (far. kom., Česko, 2016) CINEMAX Bratislava
17:20 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Eurovea
17:30     La la land (far. roman., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
17:30     Pod rúškom noci (far. krimi, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
17:30     Prečo práve on? (far. par., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
17:30 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Palace Cinemas Aupark
17:40     Rogue One: A Star Wars Story (far. sci-fi, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
17:50 Je to len koniec sveta (far. dráma, 2016) Kino Lumiére
17:50     Pod rúškom noci (far. krimi, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
17:50 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Eurovea
18:00
18:00     Ozzy (far. rod. anim. f., Španielsko/Kanada, 2016) Filmový klub Nostalgia
18:00     Rozpoltený (far. triler, USA, 2017) Eurovea
18:00     Veľký čínsky múr (far. akčný triler, USA/Čína, 2016) CINEMAX Bratislava
18:00 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Palace Cinemas Polus
18:00 Bodkin ras null Kino Lumiére
18:15   Jerichow (dráma, Nemecko, 2008) Kino Lumiére
18:20 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Eurovea
18:20 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) CINEMAX Bratislava
18:30   Trvalé prázdniny (far. dráma, USA, 1980) Kino Lumiére
18:30     Veľký čínsky múr (far. akčný triler, USA/Čína, 2016) Eurovea
18:30 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) CINEMAX Bratislava
18:30 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Palace Cinemas Aupark
18:40     Prečo práve on? (far. par., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
18:40     Zakladatel (far. biografická dráma, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
18:50     Collateral Beauty: Druhá šanca (far. dráma, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
18:50     La la land (far. roman., USA, 2016) Eurovea
18:50     Prečo práve on? (far. par., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
18:50     Rozpoltený (far. triler, USA, 2017) CINEMAX Bratislava
19:00
19:00     Assassin's Creed (far. akčný film, USA/VB/Francúzsko, 2016) CINEMAX Bratislava
19:00     Pasažieri (far. dobr. sci-fi, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
19:00     Rozpoltený (far. triler, USA, 2017) Palace Cinemas Aupark
19:00 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Eurovea
19:10     La la land (far. roman., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
19:10     Pod rúškom noci (far. krimi, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
19:10 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) CINEMAX Bratislava
19:20     Pod rúškom noci (far. krimi, USA, 2016) Eurovea
19:20     Rozpoltený (far. triler, USA, 2017) Palace Cinemas Polus
19:20 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Palace Cinemas Aupark
19:30     Assassin's Creed (far. akčný film, USA/VB/Francúzsko, 2016) Palace Cinemas Aupark
19:30     Sladké sny (far. dráma, Taliansko/Francúzsko, 2016) Kino Film Europe
19:30 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) CINEMAX Bratislava
19:30     Zakladatel (far. biografická dráma, USA, 2016) Eurovea
19:40     Collateral Beauty: Druhá šanca (far. dráma, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
19:40 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Eurovea
19:40     Zakladatel (far. biografická dráma, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
19:45 Učiteľka (far. kom., Slovensko/Česko, 2016) Filmový klub Nostalgia
19:50 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Palace Cinemas Aupark
19:50 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) CINEMAX Bratislava
20:00
20:00 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Eurovea
20:00 Besenné noci null Kino Lumiére
20:00 Starless dreams null Kino Lumiére
20:10     Pod rúškom noci (far. krimi, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
20:10 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Palace Cinemas Aupark
20:20   Cudzejší ako raj (či. kom., USA/SRN, 1984) Kino Lumiére
20:20     Pod rúškom noci (far. krimi, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
20:20 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) CINEMAX Bratislava
20:30     Assassin's Creed (far. akčný film, USA/VB/Francúzsko, 2016) Palace Cinemas Polus
20:30     Pasažieri (far. dobr. sci-fi, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
20:30     Príchod draka (far. dobr., Irán, 2016) Kino Lumiére
20:30     Rozpoltený (far. triler, USA, 2017) Eurovea
20:40 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Eurovea
20:40 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) CINEMAX Bratislava
20:45 Stanko (far. cestop. f., Slovensko, 2016) Kino Lumiére
20:50     Pasažieri (far. dobr. sci-fi, USA, 2016) Eurovea
21:00
21:00     Pasažieri (far. dobr. sci-fi, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
21:00     Veľký čínsky múr (far. akčný triler, USA/Čína, 2016) Palace Cinemas Polus
21:00 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) CINEMAX Bratislava
21:10     Collateral Beauty: Druhá šanca (far. dráma, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
21:10 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Eurovea
21:10     Zakladatel (far. biografická dráma, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
21:20     Rozpoltený (far. triler, USA, 2017) CINEMAX Bratislava
21:25 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) CINEMAX Bratislava
21:30     La la land (far. roman., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
21:30     Prečo práve on? (far. par., USA, 2016) Eurovea
21:30     Vianočná party (far. kom., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
21:30 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) CINEMAX Bratislava
21:40     Rogue One: A Star Wars Story (far. sci-fi, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
21:40 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Palace Cinemas Aupark
21:50     Pasažieri (far. dobr. sci-fi, USA, 2016) Eurovea
21:50     Prečo práve on? (far. par., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
21:50     Prvý kontakt (far. sci-fi, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
21:50     Rozpoltený (far. triler, USA, 2017) Palace Cinemas Polus
22:00
22:00 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Eurovea
22:00     Zakladatel (far. biografická dráma, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
22:10     Veľký čínsky múr (far. akčný triler, USA/Čína, 2016) Eurovea
22:10 Všetko alebo nič (far. kom., Česko, 2017) Palace Cinemas Aupark
22:10 xXx: Návrat Xandera Cage (far. akčný, 2017) Eurovea
22:20     Pasažieri (far. dobr. sci-fi, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark