Pluska.sk   Servis   Servis - kiná

Program kín

Dnes je 01.10.2016

TV program Program kín Program divadlá Program koncertov Program festivalov Program výstav

SOBOTA (1. október)

11:00
11:00     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Eurovea
11:00     Kamoš Obor (far. rodinný f., USA/VB/Kanada, 2016) Palace Cinemas Polus
11:00     Lovecká sezóna: Strachopud (far. tit. rod. anim. f., USA, 2015) Palace Cinemas Polus
11:00     Pete a jeho drak (far. rod. dobr. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
11:10     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Eurovea
11:10     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
11:10     Doba ľadová: Mamutí tresk (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
11:10     Tajný život maznáčikov (far. rod. anim. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
11:20     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
11:20     Doba ľadová: Mamutí tresk (far. rod. anim. f., USA, 2016) Eurovea
11:30     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Eurovea
11:40     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
11:40     Kubo a kúzelný meč (far. anim., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
11:50     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
11:50     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Palace Cinemas Polus
11:50     Pete a jeho drak (far. rod. dobr. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
12:00
12:00     Kamoš Obor (far. rodinný f., USA/VB/Kanada, 2016) Eurovea
12:00     Tajný život maznáčikov (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
12:10     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
12:10     Lovecká sezóna: Strachopud (far. tit. rod. anim. f., USA, 2015) CINEMAX Bratislava
12:20     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Palace Cinemas Polus
12:20     Nerve: Hra o život (far. triler, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
12:20     Tajný život maznáčikov (far. rod. anim. f., USA, 2016) Eurovea
12:20 Tatry mystérium (Slovensko) CINEMAX Bratislava
12:25     Kamoš Obor (far. rodinný f., USA/VB/Kanada, 2016) CINEMAX Bratislava
12:30     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
12:30     Kamoš Obor (far. rodinný f., USA/VB/Kanada, 2016) Palace Cinemas Aupark
12:30     Lovecká sezóna: Strachopud (far. tit. rod. anim. f., USA, 2015) Palace Cinemas Polus
12:30     Ostrov Lemurov: Madagaskar (far. tit. dok., Kanada/USA, 2014) CINEMAX Bratislava
12:40     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
12:40 Prázdniny v Provence (far. kom., Česko/Francúzsko, 2016) Eurovea
12:50     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Eurovea
12:50     Tajný život maznáčikov (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
13:00
13:00   Cesta do fantázie (far. dab. anim., Japonsko, 2001) CINEMAX Bratislava
13:10     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Eurovea
13:10     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
13:10     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
13:10     Kamoš Obor (far. rodinný f., USA/VB/Kanada, 2016) Palace Cinemas Polus
13:10     Tajný život maznáčikov (far. rod. anim. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
13:20     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
13:20     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Palace Cinemas Polus
13:20     Lovecká sezóna: Strachopud (far. tit. rod. anim. f., USA, 2015) Eurovea
13:30     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
13:30     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Eurovea
13:40     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Eurovea
13:40   Cesta do južného Tichomoria (far. dok., USA, 2013) CINEMAX Bratislava
13:40     Hľadá sa Dory (far. tit. rod. anim. f., USA, 2015) Palace Cinemas Aupark
14:00
14:00     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
14:00     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
14:00     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Eurovea
14:00     Mechanik zabijak: Vzkriesenie (far. akčný film, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
14:00     Tajný život maznáčikov (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
14:05 Bitka o Sevastopoľ (far. biografická dráma, Ukrajina/Rusko, 2015) CINEMAX Bratislava
14:10     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
14:10     Kamoš Obor (far. rodinný f., USA/VB/Kanada, 2016) CINEMAX Bratislava
14:10     Lovecká sezóna: Strachopud (far. tit. rod. anim. f., USA, 2015) CINEMAX Bratislava
14:20     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
14:20     Lovecká sezóna: Strachopud (far. tit. rod. anim. f., USA, 2015) Palace Cinemas Polus
14:20     Tajný život maznáčikov (far. rod. anim. f., USA, 2016) Eurovea
14:30     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Eurovea
14:40     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
14:40     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
14:40 Prázdniny v Provence (far. kom., Česko/Francúzsko, 2016) Eurovea
14:50     Kamoš Obor (far. rodinný f., USA/VB/Kanada, 2016) Palace Cinemas Aupark
14:50     Tajný život maznáčikov (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
15:00
15:00     Buchty a klobásy (far. anim. dobrodruž. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
15:00     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
15:00     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Palace Cinemas Polus
15:00     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
15:10     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
15:10     Božská Florence (far. tit. kom., USA/VB, 2015) Eurovea
15:10     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Eurovea
15:10     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) CINEMAX Bratislava
15:20     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
15:20     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Eurovea
15:20 V lúčoch slnka (far. dok., Rusko, 2015) CINEMAX Bratislava
15:30     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
15:40     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
15:40     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
15:40 Girl Power (far. dok., Česko, 2015) CINEMAX Bratislava
15:40     Jednotka samovrahov (far. akčný film, USA/Kanada, 2016) Palace Cinemas Polus
15:50     Lovecká sezóna: Strachopud (far. tit. rod. anim. f., USA, 2015) Palace Cinemas Aupark
16:00
16:00     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Eurovea
16:00     Sedem statočných (far. western, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
16:00     Tajný život maznáčikov (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
16:00   The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years (far.-či. dok., VB/USA, 2016) CINEMAX Bratislava
16:10     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
16:10     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) CINEMAX Bratislava
16:10 Prázdniny v Provence (far. kom., Česko/Francúzsko, 2016) Palace Cinemas Polus
16:15     Nerve: Hra o život (far. triler, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
16:20     Tajný život maznáčikov (far. rod. anim. f., USA, 2016) Eurovea
16:30     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
16:30     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Eurovea
16:40     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
16:40     Sedem statočných (far. western, USA, 2016) Eurovea
16:45     Tajný život maznáčikov (far. rod. anim. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
16:50     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
16:50     Tajný život maznáčikov (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
16:50     The Neon Demon (far. tit. triler, Francúzsko/USA/Dánsko, 2016) CINEMAX Bratislava
17:00
17:00     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
17:00     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
17:00     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Eurovea
17:10     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
17:10     Sully (far. biografická dráma, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
17:20     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
17:30     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
17:30     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Eurovea
17:30     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Palace Cinemas Polus
17:30     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
17:40 Prázdniny v Provence (far. kom., Česko/Francúzsko, 2016) Eurovea
17:40     Sedem statočných (far. western, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
17:45 Prázdniny v Provence (far. kom., Česko/Francúzsko, 2016) CINEMAX Bratislava
17:50     Café Society (far. film, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
17:50     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) CINEMAX Bratislava
17:50     Nerve: Hra o život (far. triler, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
18:00
18:00     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Eurovea
18:00     Tajný život maznáčikov (far. rod. anim. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
18:10     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
18:10     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
18:10     Matky rebelky (far. kom., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
18:10     Sully (far. biografická dráma, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
18:20     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
18:20     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Palace Cinemas Polus
18:20     Nerve: Hra o život (far. triler, USA, 2016) Eurovea
18:30     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Eurovea
18:30     Nerve: Hra o život (far. triler, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
18:40     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) CINEMAX Bratislava
18:40     Sedem statočných (far. western, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
18:50     Café Society (far. film, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
18:50 Sloboda pod nákladom (far. dok., Slovensko, 2016) CINEMAX Bratislava
18:50     Sully (far. biografická dráma, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
19:00
19:00     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Eurovea
19:00 Prázdniny v Provence (far. kom., Česko/Francúzsko, 2016) Palace Cinemas Polus
19:00     Sedem statočných (far. western, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
19:10     Café Society (far. film, USA, 2016) Eurovea
19:10     Mechanik zabijak: Vzkriesenie (far. akčný film, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
19:20     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) CINEMAX Bratislava
19:20     Mechanik zabijak: Vzkriesenie (far. akčný film, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
19:20     Sedem statočných (far. western, USA, 2016) Eurovea
19:30     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
19:30     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Eurovea
19:30     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) CINEMAX Bratislava
19:40     Bociany (far. rod. anim. f., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
19:40     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
19:50 Prázdniny v Provence (far. kom., Česko/Francúzsko, 2016) CINEMAX Bratislava
19:50     Sully (far. biografická dráma, USA, 2016) Eurovea
20:00
20:00     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Eurovea
20:00     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Palace Cinemas Polus
20:00     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
20:00     Vojnoví psi (far. akčný kom., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
20:10     Buchty a klobásy (far. anim. dobrodruž. f., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
20:10     Sully (far. biografická dráma, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
20:20     Nerve: Hra o život (far. triler, USA, 2016) Eurovea
20:20     Sedem statočných (far. western, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
20:30     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
20:30     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) CINEMAX Bratislava
20:30     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) CINEMAX Bratislava
20:30     Nerve: Hra o život (far. triler, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
20:30     Sully (far. biografická dráma, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
20:40     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
20:40     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
20:40     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
20:50     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Palace Cinemas Polus
20:50     Sedem statočných (far. western, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
21:00
21:00     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Eurovea
21:00     Sully (far. biografická dráma, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
21:10     Jednotka samovrahov (far. akčný film, USA/Kanada, 2016) Eurovea
21:10     Vojnoví psi (far. akčný kom., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
21:15     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) CINEMAX Bratislava
21:20     Sedem statočných (far. western, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
21:30     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Eurovea
21:30     Jason Bourne (far. akčný triler, USA, 2016) Palace Cinemas Polus
21:40     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
21:40     Sedem statočných (far. western, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
21:40     V mene krvi (far. tit. akčný triler, Francúzsko, 2016) CINEMAX Bratislava
21:50     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Palace Cinemas Polus
21:50     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
21:50     Mechanik zabijak: Vzkriesenie (far. akčný film, USA, 2016) Eurovea
21:50     Nerve: Hra o život (far. triler, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
22:00
22:00     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Eurovea
22:00   Muž v temnote (far. horor, USA, 2016) CINEMAX Bratislava
22:00     Sedem statočných (far. western, USA, 2016) Eurovea
22:10     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Eurovea
22:10     Dieťa Bridget Jonesovej (far. rom. kom., VB, 2016) Palace Cinemas Polus
22:10   Muž v temnote (far. horor, USA, 2016) Palace Cinemas Aupark
22:20   Muž v temnote (far. horor, USA, 2016) Eurovea
22:30     Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej (far. dobr., USA/Belgicko/VB, 2016) Palace Cinemas Aupark
22:40     Deepwater Horizon: More v plameňoch (far. katast., USA, 2016) Palace Cinemas Aupark