Doplatil Miro na knihu o podsvetí?

21. septembra 2011, 06:30
Tip redakcii

Ani stopy niet po mladom spisovateľovi a športovcovi z Topoľčian. Miroslav Detko (23) je nezvestný tri týždne. Jeho najbližší sa obávajú, že s tým môže mať niečo spoločné Mirova nová kniha. Píše v nej aj o dianí v podsvetí

Nezvestný: Už tri týždne
o Mirovi nevie nič jeho
rodina ani priatelia.

Nezvestný: Už tri týždne o Mirovi nevie nič jeho rodina ani priatelia.

Autor: reprofoto: DANIELA STAROVIČOVÁ

„Naposledy som ho videl 26. augusta. Z domu si nevzal nič, ani peniaze nemal na účte a telefóny tiež nechal doma. Je mi to veľmi divné,“ vraví Mirov otec, tiež Miroslav. Mladý spisovateľ už vydal dve knihy. Tento týždeň mu má vyjsť tretia. „Písal ju možno aj rok. Nie som si istý, či práve tá kniha nemá niečo spoločné s jeho zmiznutím,“ naznačuje nešťastný otec.

V knihe Miro rozoberal aj násilné trestné činy vrátane vrážd či bombových výbuchov. „Možno sa dostal k informáciám, ktoré sa niekomu nepáčili,“ uvažuje. Súčasťou poslednej knihy je aj zašifrovaný text.

Ten sa snaží zúfalý otec rozlúštiť. Miro bol karatista a tréner. Samovražedné sklony vraj nikdy nemal. Na ruke má vytetovaný nápis Karma, ďalšie tetovanie draka má na ramene, ale aj na chrbte. „Veľmi mi chýba. Dúfam, že sa objaví živý,“ dúfa otec Miroslav. Po Mirovi pátra aj polícia. Ak ste ho niekde videli, ohláste to aj na čísle 158.


 
KNIHA:
Športovec a spisovateľ napísal už tri.
Foto: DANIELA STAROVIČOVÁ

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/ds 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Doplatil Miro na knihu o podsvetí?
Plus JEDEN DEŇ/ds