Motorkárske áno

07. júna 2010, 11:10
Tip redakcii

Prezident motorkárov Free Spirit z Brezovej pod Bradlom Martin Tuly Šebesta (27) vymenil v sobotu koženú kombinézu za snehobiely oblek, aby sa oženil s Darinkou (24), členkou motorkárskeho klubu.

SVADOBNÁ FOTOGRAFIA:
Darinka a Martin na
motorke uprostred
kamarátov.

SVADOBNÁ FOTOGRAFIA: Darinka a Martin na motorke uprostred kamarátov.

Autor: MARTIN KUKUČKA

Na svadobný obrad v myjavskom mestskom úrade dorazilo 40 motoriek nielen z domovského klubu. Prišli aj kamaráti zo Senice, z Trenčína či Prievidze. Po fotografovaní novomanželov na dvojkolesovom stroji uprostred priateľov sa všetci odobrali na svadobnú hostinu v motorkárskom štýle do neďalekého Bukovca, kde mladý pár žije. Pochutili si na pečených klobásach a jaterniciach.

 
INDIÁNKA MIRIAM: Tuly, my si ťa nedáme!
Foto: MARTIN KUKUČKA

Chcela len motorkára

„Poznáme sa už od detstva, spolu sme sa stali aj motorkármi,“ prezradil Tuly. „Neviem si predstaviť, že by som mala za manžela nemotorkára, “ smeje sa Darina. Ako nás ubezpečili, s jazdením neskončia ani po svadbe. „Nech im to ide vo dne aj v noci, a aby im zostal slobodný duch aj po svadbe,“ zaželal mladému páru kamarát Marcel Škoruba. „Aj ich deti budú určite motorkári,“ teší sa Tulyho otec Bohuš (52), tiež vášnivý motorkár.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Motorkárske áno
Plus JEDEN DEŇ