Silvester v Tatrách: Poponáhľajte sa!

30. novembra 2011, 11:37
Tip redakcii

Ak aj vy sa plánujete rozlúčiť so starým rokom v Nízkych alebo Vysokých Tatrách a zažiť zasneženú romantiku Nového roka po preflámovanej noci, poponáhľajte sa. Voľné miesta v tatranských hoteloch sa s blížiacim sa Silvestrom rýchlo míňajú. Vyskúšali sme si to aj my ako turisti, ktorí zháňajú ubytovanie.

Voľné miesta v tatranských hoteloch sa s blížiacim sa Silvestrom rýchlo míňajú.

Voľné miesta v tatranských hoteloch sa s blížiacim sa Silvestrom rýchlo míňajú.

Autor: STANISLAVA VDOVCOVÁ

V hoteli FIS na Štrbskom plese, odkiaľ je len na skok na zjazdovku si môžete rezervovať pobyt v hoteli na štyri noci. V cene 380 eur budete mať na jednu osobu 4 nocľahy, polpenziu, silvestrovský program aj skipass na štyri dni. „Čím skôr tým lepšie,“ znela odpoveď na otázku kedy je vhodné si ubytovanie zarezervovať, keďže sa hotel rýchlo zapĺňa.

V hoteli Borovica je to už bez šance a všetky miesta sú na Silvester beznádejne rezervované. Ani v Nízkych Tatrách to nie je iné. V hoteli Tri studničky v Demänovskej doline sa počet voľných miest na posledný deň tohto roku rýchlo znižuje. Minimálne ubytovanie je možné na tri noci, najvýhodnejšie sú špeciálne silvestrovské balíčky kde je zahrnutá polpenzia, gala večera, program a 6 dňový skipass. Cena na osobu a deň za spomínaný balík je 147 eur.

Retro Silvester aj exotická speváčka

Posledné voľné izby zostávajú aj v Grand Hoteli Jasná, tak ako na Troch studničkách je tu možná rezervácia minimálne troch nocí vrátane ten silvestrovskej. Cena na osobu a deň vrátane skipass, polpenzie, galaprogramu na Silvester je od 124 eur. Nie tak ďaleko do hôr to môžete mať aj z Tatralandie, kde je ešte niekoľko chatiek priamo v aquaparku nezarezervovaných. Na zjazdovku vás odtiaľto vyvezie skibus do Jasnej zadarmo.

Tatranské hotely si pre svojich návštevníkov na Silvestrovskú noc pripravili rôzne programy. V Grandhoteli v Starom Smokovci budú znieť hity z muzikálov Mamma mia, Cats, Jesus Christ Superstar a iné. Bonbónikom bude vystúpenie exotickej speváčky Nataschy Wright. V hoteli FIS na Štrbskom Plese si zase hostia môžu pripomenúť časy ČSSR, keďže tento rok sa Silvester v tomto hoteli ponesie v retro duchu a v nostalgických spomienkach.

 
Autor: Pluska.sk/STANISLAVA VDOVCOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Silvester v Tatrách: Poponáhľajte sa!
Pluska.sk/STANISLAVA VDOVCOVÁ