Vyslanci nádeje navštívili malých pacientov

14. decembra 2010, 15:16
Tip redakcii

Je sychravý decembrový utorok. Bežný hektický pracovný deň, ktorý väčšina ľudí prežíva s radostnou predtuchou blížiacich sa sviatkov mieru a pokoja. Bohužiaľ na hematologicko – onkologickom oddelení Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch sú hospitalizované choré detičky, pre ktoré budú tieto Vianoce doteraz najťažšie v ich krátkom živote.

Vyslanci nádeje Adriana Kmotríková a Filip Tůma

Vyslanci nádeje Adriana Kmotríková a Filip Tůma

Autor: Kvapka nádeje

Po transplantácií kostnej drene ich strávia bez svojich blízkych, na izolovaných transplantačných izbách. V snahe prispieť k zľahčeniu tejto neradostnej situácie sa nadácia Kvapka Nádeje rozhodla, venovať týmto deťom skorý vianočný darček a vybaviť všetky tri transplantačné izby modernými LCD televízormi.

Vedeniu nemocnice a pacientom transplantačnej jednotky zastúpených primárkou transplantačnej jednotky MUDr. Júliou Horákovou PhD. a rozkošnou Fanny, ktorá na transplantáciu čaká, ich spolu so sladkosťami pre hospitalizované detičky odovzdali v mene NADÁCIE KVAPKA NÁDEJE “vyslanci nádeje“ Adriana Kmotríková a Filip Tůma.

Nadácia Kvapka Nádeje má za cieľ trvale a kontinuálne podporovať liečebné a sociálne potreby chorých detí a to predovšetkým detí postihnutých nádorovým ochorením. Aktivity nadácie sú zamerané na pomoc pri financovaní výstavby novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II. detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

 
Autor: Pluska.sk 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Vyslanci nádeje navštívili malých pacientov
Pluska.sk